Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 31 933
  • 694
  •   1
Отговори
# 315
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Бобо,видях те как подничаш колко е часът за да си ходиш hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy


Фейт,ето нали пропусна купона у вас hahaha hahaha hahaha hahaha
http://mnogozle.com/video11549_koteta-djs.html

# 316
  • Мнения: 11 840
ПукайтИ съ  smile3534 smile3534

 Shocked  ooooh!
Скрит текст:

Така е Нери следя часовника изкъсо  Whistling Даже май ще тръгвам щото идват да ме вземат  Shocked hahaha

# 317
  • Мнения: 5 001



пУКНАХ Съ БЕ rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly......Тез с'ИчкитИ...Аз ги изпуках и кО сЯ?

# 318
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Мастърче,голям кеф тези балончета за пукане Joy Joy Joy Joy Joy


Аз пък си купих фенерче smile3534
Скрит текст:
hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha



# 319
  • Мнения: 972
Аз пък вижте кви мускули вадя,а...Ко шЪ кажИтИ...

# 320
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Аз пък вижте кви мускули вадя,а...Ко шЪ кажИтИ...

ШЪ пукЪмИ балончета Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ко да кажем друго hahaha hahaha hahaha hahaha

# 321
  • Мнения: 972
Аз пък вижте кви мускули вадя,а...Ко шЪ кажИтИ...

ШЪ пукЪмИ балончета Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ко да кажем друго hahaha hahaha hahaha hahaha


Аз шЪ духам,вии- пукайтИ... Mr. Green Joy Joy


Скрит текст:
В края на часа по български език учителката задава въпрос:
Деца, можете ли да съставите изречение в което всички думи да започват с буквичката "К"?
Става Марчето и казва: Коста кара колело. Браво, доволна е учителката!
Но идва и редът на Иванчо, става той и казва: Куцият, кривоглед касапин Кольо Кочев Карагьозов колендросваше кака Кунка, кльощавата като кранта квартална курва, край кооперативния кокошарник. Кокошките крякаха, кака Кунка казваше: Клати Кольо, клати кака, както кон клеса кобила, както комшията кърти корени, както клисарят клати камбаната! Какъв к.р, какъв кеф!

# 322
  • София
  • Мнения: 6 963

Нищо де .... аз си се представих вечИ  Joy Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Викаш да не се тормозя и да те показвам Joy Joy Joy

Да, ама неее, нека всички ти видят  червилото ...и мустаките hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Зузо, пак ли на фризьор беше душке, преса ти правиха виждам  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Бобата пак нагъва нещо, всъщност Бобата я няма, само езика й е тука  Mr. Green tooth tooth tooth







Нерка newsm78??? Кат съ замисля и загледам, то и Нерката я няма  rotfImbo rotfImbo

rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly #Silly





Скрит текст:
-Някъде в Таѝланд:
-Момченце вика на маѝка си.
-Мамоо,растат ми цици.
Маѝката:-Дреме ми на к@ра,баща ти ражда...  smile3556 moresmile

# 323
  • София
  • Мнения: 6 963
Бобо,видях те как подничаш колко е часът за да си ходиш hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy

Този ми е любимец, дълго време ми беше на десктопа, може пак да го сложа  Mr. Green


Чистити телефон и фенерче   Hands Thumbsup

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 20:02 от elix

# 324
  • София
  • Мнения: 6 963
Еликс кУ си мислиш, че с туй розъвУто ша та сбърками жИстоко съ лъжеш  Naughty пУзнахмИ тъ  hahaha hahaha
 


Тука така се нагрухтех, че чак се освиних  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и мерси за инфото, утре викаш е авантата Joy Joy Joy

# 325
  • Мнения: 7 118
Никой не е рИвал за мен Mr. Green Аз ши съ отчета, дет ма нямашИ....Имаме си едно кученце, което си отглеждаме под една от терасите на кооперацията ни, заедно с почти всички съседи, всеки го храни, играе си с него, но ние с мъжо сме му луди фенове и много го обичаме Blush Днес един комшия го ритнал зверски и му изхвърлил къщичката, която мъжо му направи за зимата и аз съответно откачих. Всичко това, защото лаел много предната вечер (а тогава разбиха колата на един комшия и той затова е побеснял) Много бях ядосана цял ден и в същото време притеснена, да не би да е наранено животинчето Confused Прибирам се, кучу е добре, обаче за мое шастие срещнах въпросния комшо на стълбите и си му рекнах нещата едно хубаво Mr. Green После един друг комшо, който ни е чул казал на мъжа ми: ауууу, тя твойта много зла била бе  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Вече ми олекна, никой няма да пипа кучу и е отмъстен bowuu Доста се изчерви на няколко пъти комшията, с който между другото живеем врата до врата и уж сме се уважавали  Thinking


Сори, че ви занимавам с моите истории, но нали сте ми душички, да си излея мъката  Blush

# 326
  • София
  • Мнения: 6 963
Зузе, много мръсна сган има, гадове ужасни Twisted Evil... Дано оня да се е впечатлил от твоята ярост и да си мисли, че си страшилище, но да не посяга на кученцето  Praynig Бъди лоша с лошите, ние тука си те знаем каква си в действителност  Heart Eyes

 ето като тоя кучо/лисичко си, бяла и добра...


...остана ли комшия с който да не си се карала  Mr. Green Joy Joy?

# 327
  • Мнения: 7 118
Мале, Еликсо, насълзи ме с тези думи, душа  Crazy Благодаря!   bouquet Heart Eyes

Има мнооого още дето не са изпитали кривотията ми. Аз я проявявам само като ме настъпят, иначе съм много добричка  Blush


Да, ама неее, нека всички ти видят  червилото ...и мустаките hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Трябва да си призная, че още съм потресена от таз красота...едва ли ще спя таз вечер  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 328
  • Мнения: 7 118



пУКНАХ Съ БЕ rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly......Тез с'ИчкитИ...Аз ги изпуках и кО сЯ?

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Ели,к'во пииваш мила?
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Сиса е напазарувала hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy




 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Идиотчетата ми те, разсмяхте ме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 329
  • Мнения: 972
Зузка, ФлюбиФ са в теб от тоз разказ! Ми ти си моята сродна душа бре!Ако бях мъж щях да ти посегна! Mr. Green
Аз така водя войни заради котки,ти заради кученца! Ама гадове колкото щеш има навсякъде! И като не са кадърни за друго ритат и бият невинни душици! !
Добре си го наредила тоз твой комшия! Евалла!!! Hug Hug
Цвете за теб!


Общи условия

Активация на акаунт