Пепел от рози по БТВ - 5

  • 60 692
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • БГ
  • Мнения: 78
Към чудесните произведения на Фери и Ванчето аз ще прибавя малко снимки

# 706
  • Мнения: 0
След като Фатма чува Керим да казва че я обича тя изпада в шок от неочакваното развитие на нещата и може би защото малко по малко и тя се влюбва в него, може би защото не е очаквала нещата наистина да станат сериозни. След като прочита и препрочита писмото тя осъзнава че се случва нещо необикновено и след танца на нова година тя се опитва да убеди себе си че не е влюбена Керим но то става точно обратно. Искрата пламва и е време за действие  Grinning

# 707
# 708
# 709
  • БГ
  • Мнения: 78
Ето ви и "черната перла" - Керим / Енгин - за тези които го харесват Peace





# 710
  • БГ
  • Мнения: 78
А това беше началото


# 711
# 712
# 713
  • Мнения: 0
di_ni чудесни снимки, прекрасна черна перла  Blush Mr. Green

Фатмагюл - едно изгубено дете в големия град, тръгнала без посока макар и знаеща къде отива, но дали е така, толкова невинна и чиста, решена да продължи напред сама
Рахми - изгубен в страха си за Фатма с умоляващ поглед и само онези негови думи са достатъчни "Керим моля те намери сестра ми", толкова болка, мъка и страдание
Мюнир, Селим, Ердоан - копринени чаршафи, свят изпълнен с безразличие и студенина, те са силните на деня
Два свята, един контраст, едно камъче, което може да преобърне каруцата
Фатма колкото и беззащитна, толкова и силна да го направи Peace

# 714
  • Мнения: 14 837
момичета май  наближава време за новата тема

# 715
  • Мнения: 0
ferina Прекрасно стихотворение си написала  bouquet, а di_ni ме разби тотално с тези снимки Hug.Едно огромно БЛАГОДАРЯ  и на двете.Тоз Керимчо ме удари направо във земята с този огнен поглед... Two Hearts newsm76 Two Hearts Two Hearts

# 716
  • Мнения: 0
di_ni чудесни снимки, прекрасна черна перла  Blush Mr. Green

Фатмагюл - едно изгубено дете в големия град, тръгнала без посока макар и знаеща къде отива, но дали е така, толкова невинна и чиста, решена да продължи напред сама
Рахми - изгубен в страха си за Фатма с умоляващ поглед и само онези негови думи са достатъчни "Керим моля те намери сестра ми", толкова болка, мъка и страдание
Мюнир, Селим, Ердоан - копринени чаршафи, свят изпълнен с безразличие и студенина, те са силните на деня
Два свята, един контраст, едно камъче, което може да преобърне каруцата
Фатма колкото и беззащитна, толкова и силна да го направи Peace
Чаровница много точно си описала снимките  bouquet,а пък се загледах само в Керимчо...ами какво да се прави кой каквото го интересува... Joy Joy Joy Joy

# 717
# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт