АВГУСТ с бебе на ръце = щастливо майчино сърце!

  • 29 013
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 370
Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile Блонди,   bouquet

Аз още не усещам бебо, във вторник съм на преглед и се надявам да разбера какво ще е  Heart Eyes Всички близки и не толкова близки се надпреварват да дават предположения и вече малко ме дразни това, иска ми се вече да знам и да им затворя устата Simple Smile

Относно гърдите - моите много ме боляха в началото, към 12 седмица понамаля болката и сега само ги усещам големи Simple Smile зърната обаче доста ме болят, не мога да ги пипна.

Хубава слънчева седмица на всички!

# 61
  • Мнения: 4 070
Freedom , разбирам те напълно- постоянно се ядосвам , постоянно някои ми обяснява (както преди 5 мин една приятелка) как си мислел, че ще имам момиче, как се раждали много момичета (а вярно около мен има много бременни сега и наистина все моми ще раждат или раждат)- а аз пък уж имам усещяне за момче и се нервя зверски Joy

# 62
  • Мнения: 370
Нали гунди, много разбиращи станаха - кой по корема ми познава, кой сънувал, кой по погледа  Joy

# 63
  • Добрич
  • Мнения: 22
Цоп и аз в новата тема! Simple Smile Блонди   bouquet
Гледам, че все още се разтяга големият локум БХС/ФМ  Laughing Аз пък въобще не мисля, че втория БХС и ФМ могат да се съчетаят. Док ми е записала часове за БХС в 16 седмица и за ФМ за 20-та, а самите измервания, които се правят за скрининга представляват едно обикновено УЗИ. Струва ми се безумно да съчетая двете изследвания и съм далеч от мисълта да си спестя някои лев от едното от тях.  Naughty

Бабините деветини и разните суеверия въобще си скипвам и до някое време им се присмивам, след това почвам да се нервя като почне някой да ме убеждава колко са верни.  Laughing  Mr. Green

Моите гърди едва наскоро се поналяха, но като се има превид, че доста скоро бяха безцеремонно изсмукани от малкото, дори ми омаляха сутиените. От първата бременност имам 3 сутиена за бременни и кърмачки. Двата от тях са съвсем обикновени (и грозни  Mr. Green) от онези памучните, дето нямат никаква форма. Един път се пробвах да сложа единия - е няма такава отврат. После реших, че в сутиен все пак ще се инвестира и си взех Триумф за кърмачки и с нормална чашка,с която няма да те е срам да излезеш от къщи.  hahaha  Препоръчвам го с две ръце!

# 64
  • Мнения: 82
Минавам само да кажа Добро утро и пожелавам СЛЪНЧЕВ ДЕН:)  bouquet

# 65
  • Мнения: 7
Хоп и аз в новата ни тема и Добро утро в този слънчев ден  newsm51  Време е за една приятна разходка в парка или една лека гимнастика в къщи..  Mr. Green
За гърдите - аз не съм имала кой знае какъв бюст  Embarassed  и сега от както наедряха немога да им се нарадвам  hahaha 
Гледам други мами вече си имат коремчета и им личи - за 4 месец, а на мен не даже много хора като им кажа че съм бременна не ми вярват  Whistling надявам се вече да започне да  се уголемява хах  Hug

Лек и хубав ден от мен   bouquet



# 66
  • Мнения: 20
Добро утро и от мен! Временцето е прекрасно днес, дано цялата седмица да е хубаво, да се пораздвижим малко. Днес даже смятам да ходя на гимнастика в Ориндж фитнес. Ще пиша после как е било.

# 67
  • Мнения: 264
Приятен и слънчев ден и от мен  bouquet

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 465
здравейте и от мен  Hug

# 69
  • Мнения: 11
Здравейте мамчета,приемате ли нови попълнения?Бременна съм с второто си детенце и го чакаме август живот и здраве.Не съм писала до сега,само ви чета сменях си гинеколога,че с досегашния нещо не си паснахме.В сряда съм на ЖК да видим дали всичко с бебо е ок,че от доста време не съм ходила и ми е притеснено.Приятен ден и от мен дано само хубави новини да си споделяме Hug

# 70
  • Мнения: 844
Честита нова тема ! Блонди , страхотно си я оформила , както винаги  Hug

# 71
  • Мнения: 1
Dudinka добре дошла при нас. Относно предположенията за момче или момиче има ги много, но в крайна сметка е такова каквото сме си го направили. При първата ми бременност нямах пъпки и петна, ядях предимно солено и кисело /убивах пастета с кисели краставички  Joy/ и в крайна сметка си имам мъж. Сега пак на соленото налитам ама ми се ще да е с розови гащи човечето, но каквото е такова. Някой беше питал за витамините за бременни Прегнакеър, аз пия такива по препоръка на гинеколога ми и мисля че са добри. След две седмици ще ходя за втория БХС, че първия го изпуснах заради некадърния си предишен лекар, и се надявам всичко да е на ред. Пожелавам ви слънчева седмица момичета.

# 72
  • Мнения: 82
Dudinka - добре дошла и леко бременеене:)

# 73
  • софия
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен.

Дано най -после се стопли. Искам вече да е поне пролет.
Относно БХС и ФМ. Аз правих 1-те и док. каза, че не е необходимо да се прави 2 БХС понеже резултатите са добри, а да се направи само 2-та ФМ в 20с. Дори успях да си запиша час при Марков в началото на април.
 
Гърдите вече не ме болят, само са малко понаедрели.
За стрии явно си е до кожа, който е предразположен си има. Аз с първата бременност си мажех корема с един лосион с бадемово масло на никому неизвестна българска марка / то тогава нямаше и кой знае какъв избор/  и то не много редовно и нямам нито една стрия. Гърдите пък даже и не съм се сещала да ги мажа.
Сега съм си взела Мamma Donna на   Chicco.

При първата бременност се бях разхубавила, ядеше ми се соленко и беше момче. Сега пак така, е не съм се разхубалиа кой знае колко. Предположенията са отново за момче.


# 74
  • Мнения: 57
Привет Simple Smile,
Dudinka добре дошла  Hug !
аз ходих на изследвания днес... колко кръв ми взеха ехх... а даже едното не го направих (за спин и васерман казаха, че не правели в тази лаборатория изследвания по ЗК)... а аз не се усетих, че мога просто да си платя... ooooh!  Embarassed Сега ще трябва другаде да ходя  Embarassed знаете ли лаборатория, която ги прави с направление...  newsm78 ? Ще питам и гугъл де, ама скорошния опит май е по-сигурен.
Иначе така като гледам ще мина на вариант обикновено УЗИ за втория БХС  Tired час за тази седмица за ФМ май е мисия невъзможна...
А днес наистина е мнооого хубаво навън Heart Eyes де да нямах работа на компютъра бих си направила една дъъъълга разходка  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт