АВГУСТ с бебе на ръце = щастливо майчино сърце!

  • 29 047
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 577
Добро утро!

Ясно е написано на първа страница:

- за Фейсбук - пишете си имената и е-мейлите на beauty_ или bi_bi

Бюти, незнам рецепти, но мисля, че е най-добре консултация с лекар. Следи го тези 2 дни и в понеделник непременно се консултирай с лекар!!

# 676
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Илина, Ивалина, Ивалена, Ивона, чувала съм Ивая, да не забравя и така популярното в Клюкарника напоследък Ирина  Laughing

# 677
  • Мнения: 7
И на мен Ирина не ми допада особено. Но Илина, Илияна и Илиян, както и  Ивайла... 

# 678
  • Мнения: 27 524
И аз от съботно-ранобудните, ама поне в 8, не в 7.  Grinning

Марли, за кръвното - кисело мляко една чаша с една пълна супена лъжица чубрица. За готвене, не шарене сол, сминдух и от сорта. Но ако продължи си за лекар, защото за бременните това не е добре. А и за никой, де.

Роси пм, каква дневна доза пиеш от но-шпа-то?

Басейник, от форума като избереш имена (горе при свободното време) и после можеш да зададеш критерии, слагаш да започва с И и ще ти излязат много предложения  Peace

# 679
  • Мнения: 334
beauty,  аз знам само канела. Една чаена лъжичка лапаш и би трябвало до 15 минути да падне, така съм чувала от хипертоници. Дано помогне! А ти по принцип имаш ли проблеми с кръвното? Защо така?

Внимавайте с канелата, защото е много силен маточен стимулант!
beauty, ето една полезна темичка за бременност и високо кръвно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363369.15

# 680
  • Мнения: 4 070
Ивиана ми е сред любимите с И. Или Евиана.
Жалко,че канелата е маточен стимулант, тя е и афродизиак де, нищо чудно. Но е и много полезна, ох с тия храни- внимаваме сега, после като се кърми пак, после с бебето и захранването- голямо внимание.

# 681
  • До морето
  • Мнения: 7 158
За канелата наистина само съм чувала, така че по- добре се консултирай с доктора.

А за имената, забравих да напиша Иления - така се казва изчезналата дъщеря на Ал Бано и Ромина Пауър. Спомням си, че навремето като прочетах тази история, направо се влюбих в името.

Блонди, парава си за това с форума и имената, но ето например Савина там го има и не му бях обърнала внимание, а от снощи само за него мисля. Не знам, за мен тези дискусии са по - полезни, стига разбира се да не е в разрез с правилата, де

# 682
  • Мнения: 27 524

 hahaha

Ивиана и Иления  Crazy Ще ми се заплете езика, ако трябва да го викам детето по-често  Laughing

# 683
  • До морето
  • Мнения: 7 158

 hahaha

Ивиана и Иления  Crazy Ще ми се заплете езика, ако трябва да го викам детето по-често  Laughing

Ами няма да го викаш, то ще е от послушните и ще си седи до тебе  Laughing

# 684
  • Мнения: 27 524
Блонди, парава си за това с форума и имената, но ето например Савина там го има и не му бях обърнала внимание, а от снощи само за него мисля. Не знам, за мен тези дискусии са по - полезни, стига разбира се да не е в разрез с правилата, де

Не, не, аз само ти давах идея  Hug

# 685
  • Мнения: 264

 hahaha

Ивиана и Иления  Crazy Ще ми се заплете езика, ако трябва да го викам детето по-често  Laughing

Ами няма да го викаш, то ще е от послушните и ще си седи до тебе  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Успех, само това мога да кажа  Joy

# 686
  • Мнения: 264
Олелелеее преядох:) За закуска една стабилна чиния с мусака и 3 филии хляб. И сега ръфам ябълка:) Тия бебоци много гладни рано, рано Joy

# 687
  • Мнения: 4 070
Е Евиан е различно от Евиана Crazy (абе да ви кажа честно то името ми е малко засукано, а и мъжът ми никога с такова сложно име няма да разреши)...аз за такива асоциации  съм глуха да ви кажа от години ми напомнят, че съм  "Кокошка" Joy и все някой гении ми обяснява какво ми значело името. А то името ми аз поне го мисля за хубаво, но кой виновен, че значи кокошка?
 И да ви кажа честно на мен лично варианти като Ребека и тям подобни са ми много смешни, понеже никак не се връзват с нашите фамилии, а и не само смешно ми е в парка някоя майка като се изцепи с някое изкилиферчено име. Симон- Мартен Ивайлов (познавам такъв и хайде, ако живееш извън Бг то си е нормално така да си кръстиш детето , въпреки фамилията, ама в дълбоката провинция в България??)
Ей някой сега да не се засегне, уважавам всеки избор- само казвам моето мнение. Hug

# 688
  • Мнения: 7
Благодаря Ви момичета за предложенията, страхотни сте  Hug Blush Simple Smile Ще си имаме размисли и страсти с таткото Simple Smile

# 689
  • Мнения: X
И аз много ви благодаря на всички, много сте бързи и отзивчиви  Hug Hug аз сега ще ставам, че имам гости и ще ходим на лекция да видим какъв матрак да изберем за бебо  Laughing ще го следя и тя понеделник отсъства, но вторник ще й се обадя задължително! Благодаря ви и приятна и усмихната по-топла събота ви желая!  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт