Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 064
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 545
Tandoori  
 
nedej da byrkash spodeljaneto s mass-puskaneto na ednakwi syobshtenija. i, wyobshte ne misli che ti si w mernika mi, kato goworja za spam.

edi.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Малеееееее, нямам работа тук, знам, Кейси, но ми стана супер интересно. И вече 10 минути не мога да пусна публикация...

# 62
Здравейте,
мотивите и етиката в рамките на нечий сайт са си проблем на конкретният сайт, и не ме касаят.

дали е плагиат и какво смятат да правят не ме касае. дали лъжат, мажат или злобеят, пак не ме касае.

това,което МЕ касае пряко, ще го кажа накратко:

със следващият спам ще се действа както с хлебарка на стената: с чехъла и в кошчето. така е редно и почтено, и никакви защитници на животните да не се обаждат ако това се наложи. справка: който и да е друг форум, на каквато и да е тематика.

еди.

# 63
  • Мнения: 3 146
Ех, Еди , тъкмо исках да си направя форум "Мама Кенга" , да си пратя покана и само аз да си пиша там... пък ти сега - хлебарка...

# 64
  • Мнения: 7 091
Tandoori  
 
nedej da byrkash spodeljaneto s mass-puskaneto na ednakwi syobshtenija. i, wyobshte ne misli che ti si w mernika mi, kato goworja za spam.

edi.


Не, Еди не мисля така. Просто за съжаление разбрах, че понякога човек с добри намерения може да постели пътя към Ада.
Предвид опита ми при създаването на сайта и форумите БГ-Мамма, наистина не видях нищо лошо да се популяризира идеята, но моята грешка беше, че явно не съм се запознала из основи с нещата, преди да пусна линка. И наистина спирам да пиша по темата, защото наистина ми е мъчно, че добронамереността ми ми навлече неприятности. Исках просто да бъда полезна, а вместо това навредих, понеже не съм била в течение на всички подробности около новия форум явно.
Всъщност и да се извинявам едва ли на някой му пука, приказките ще се изприказват, интригите ще се развият и иди доказвай, че нямаш сестра. А моята глупост " да помогна" на някого, ще гледам да се въздържам вече да я правя. Всяка коза за свой крак е май по-печеливша комбинация.
Приятен ден на всички, няма да ви тровя атмосферата с моята особа.

# 65
..Йорданка изтри всичко ...


обаче ей това звучи много , много ГРОЗНО
това е върха на цинизма ви :

За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа.

може ли някой да ме светне това кой болен мозък го роди !?!?!?!

# 66
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Divianа, ти ме срази!
Мамо Кенга, искаш ли място за форум, ама и аз ще пиша в него и ще те администратирам, ти може да си мод?

# 67
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

На извинение ли ти прозвуча? Не беше такова! По- скоро нещо като напомняне към някой потребители за това което форума е направил за нас. Аз в моя си случай смея да кажа, че този форум кажи речи ми помогна през трудностите които имах преди година, а и преди това по време на безуспешни опити да забременея тук винаги е имало подкрепа, макар и виртуална.


никой не го отри4а. и аз съм благодарна на хората тук и аз намерих нови приятели. не намирам нищо лошо в кафетата, карти4ките и баниците, с което са подиграва непрекъснато Кенга(нея не искам да я коментирам).носят ми топлина и радост.
не виждам престъпление в това да се регистрирам в друг форум. да разширя познанията и опита си. боже, та ние цял ден се ровим и регистрираме в разли4ни сайтове....
и аз не съм 4ела устава на другия форум, както не съм го правила и за Baby Center например. не съм сметнала за важно.

# 68
  • Мнения: 9 907
но не бих писала във форум, където модератор е Фиди Миткалото.  Stop Stop
Здраве да е, ето на някои им се изпълниха мечтите
това откога го чака, знаеш ли?

# 69
  • Мнения: 1 613
това звучи много , много ГРОЗНО
това е върха на цинизма ви :

За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа.

може ли някой да ме светне това кой болен мозък го роди !?!?!?!

Целия цитат (даден от Дивиана) е отвратителен!!! Чак не мога да повярвам...
И при всичко написано (в цитата) не знам кой би писал в този форум...

# 70
  • Мнения: 4 390
..Йорданка изтри всичко ...


обаче ей това звучи много , много ГРОЗНО
това е върха на цинизма ви :

За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа.

може ли някой да ме светне това кой болен мозък го роди !?!?!?!

Ето и първата част, която не цитирах в постинга си към Tahdoori:

Puskam towa, koeto napisah w4era, zashtoto ne mislq, 4e go pusnah na podhodqshto mqsto, a iskma da 4uq washite mneniq syshto.

I edin wypros- zashto ne si zapazim starite nikowe,. Taka shte se razponzaem po-lesno. Az sega naprimer ne moga da razli4a nikoj ot "nowite"

Момичета браво! Сайта е брилянтен и съм сигурна че ще стане още по-хубав, като се включим всички в него. Благодря на Елф. Тея и Деби. Вие сте чудесни, интелигентни, решителни жени. Радвам се, че ви познавам. Поздравявам ви!

Ще изразя моята позиция, без да искам да убеждавам никого. Ако мислите че има резон в някои предложения ги приемете. Не държа на това обаче. Решението е ваше.

1. Име на сайта- www.bg-parents.com

Без " в чужбина" в заглавието. Името е на английски, ясно е че не е за хора в бг. В mission statemnt-a ще посочим каква е целевата група на сайта и как сме го започнали. Там ще пишем, че е ориентиран към родители живеещи в чужбина. Името е стегнато, няма да затрудни мами от неанглоговорящите страни да го изпишат и по чертичката напомня на бг-мамма. Така, ще има едно леко намигване.

2. Форуми

Предлагам форумите не само да не копират бг-мама, а да не напомнят на нея по нищо. В този смисъл докато сме по-малко потребители няма нужда да "цвъкаме" предварително много форуми. Както казах на някои момичета "Проблемно забременяване" i пр са излишни на този етап. Козметиката в различните страни не е толкова различна, тъй като големите марки са на целия световен пазар.
По-добре е в началото да сме консолидирани, да четем повечето теми (няма нужда примерно Тея и още някой само в Испания, да си пишат сами в отделен форум). Или аз, Хонда и Елф да си гукаме без вашето колоритно присъстие.

Това, което казвам е форумите да бъдат родени от нуждата и присъствието, а не копирани наготово.


3. Шрифт.
Има ли начин целия форум да е с фонт/шрифт по приятен за четене? Този в бг-мама например е много добър.


Авторът е Black Crow (иначе казано White Raven)
 Grinning

# 71
# 72
  • Мнения: 1 613
Дивиана, изтрепа рибата  Mr. Green

# 73
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969

такива ли театри имаше като се отвори тоя сайт и толкова хора от дира запо4наха и продължават  да пишат и тук?

Не. Нямаше такива театри, защото никой не даде повод за подобни.
Не може да се сравняват нещата, ама изобщо...Whistling


Нямало е, защото тогава развитието на форумите в България са били на по-различно  ниво от днес. Но историята просто се повтаря- нов форум, стари потребители и т.н. На създателите на този им е познато, защото самите са били участници в създаването на този и отцепването от другия. Преди малко си говорих с един потребител, който каза, че посещаемостта тук е голяма, а в дира малка, заради качеството. Само дето се забравя, че може би дир-а щеше да е като форума тук, ако не се беше разцепил. Може би нещата и тук така ще се развият....Кой знае?

Интересно ми е  как преди години се е обявило създаването на бг-мамма. Дали не е било като спам? И ако се разменят 50 бележки как се прави баница -това спам ли е?

За да има подобно начинание- има причина. Нещата са пределно ясни, ако е само : аз искам да съм модератор. Задълбочени, ако се касае до други неща, които са свързани с изказани мнения, действия и т.н. от лица, които взимат участие тук или управляват този форум. Но това го оставям на "моторчето"на този форум да си го анализира / не визирам личен случай тук!!!/ Много е лесно да размахваш пръст, да държиш тон, че си винаги прав и т.н. / не визирам личен случай!/, но истината е, че ако си решил да имаш форум, сайт, фирма и т.н. трябва да си дипломатичен докрай и да не забравяш, че си в услуга на някого си. Според мен беше неизбежно да се отцепят хора и това, че е от чужбинският е просто, защото имат възможност. Но не изключвам да се беше случило и от потребители в България, само че по-нататък..

# 74
  • Мнения: 1 399
Бързо да си признава коя е Фиди Лапацалото hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт