Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 050
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 146
Абе , вие луди ли сте - как ще се обявяват публично - нали са масонска ложа. Sunglasses Sunglasses Sunglasses. Явно някои хора доста са се вдъхновили от "Шифъра на Леонардо" и " Шестото клеймо".
Пък за мое удовлетворение не съм сгрешила в преценката си за нито една от радетелките на чисто от простотии форумно пространство. На момичетата това им се струва бизнес и си мислят, че парички могат да изкарат , ама то акъл трябва, не кифлички. Ще има да си висят в бг - мамма и да се пукат от яд.

# 46
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми, късмет и успех в новото начинание.
Не, че съм поканена, но не бих писала във форум, където модератор е Фиди Миткалото.  Stop Stop
Здраве да е, ето на някои им се изпълниха мечтите, важното е да си на клон  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 854
Колко са получили покана няма значение - нито за поканените, нито за тези, които не са били поканени.
Аз считам новия Форум за добра идея, такава идея подхвьрлих още миналата година, но не подозирах, че може толкова бьрзо да стане реалност! Peace
Пожелавам на БГ мамма да има повече лоялни, интелигентни и добронамерени потребители. А на новия Форум - да добие голяма популярност, да помага на потребителите си, те да бьдат сплотени и щастливи с избора си да живеят в чужбина!

# 48
  • Мнения: 7 091
Tandoori ,

нямам регистрация тук , пиша само в дир-а , тук само чета

просто ми се догади от Йорданка , която са я избрали за модератор , а тя прави явно реклама ...сама си е писала 100 пъти как се казва , и какво ли не, а после се прави на обидена и ме и заплашва дори , всместо малко да се засрами ...
какво искаш да кажеш с това , че си я питала ?
тя започва тема - ''майки в чужбина , хайде да се преброим , защото имам изненада за вас'' - и ти казваш - ''нов сайт !!!''
в този сайт пък действате още по-подмолно - пускате съобщения на избрани майки ..защо не пуснахте и тук тема ?

За това какви са ви отношенията с Елф, аз нито знам, нито мога, нито искам да коментирам, затова ще ти отговоря на другите въпроси.
Относно какво имам предвид с това, че съм я питала. Много просто...като спомена Елф за клуба( както вече писах) питах я, тя ми даде линка, регистрирах се, разгледах го, който е бил там ще види, че още е много недовършен. После, тъй като ( аз поне така разбрах) форума още не е довършен, затова не се оповестява гласно, затова питах Елфчето дали да пусна линка или не.( защото както добре се знае, такива неща се приемат за реклама). Тя каза,че няма проблем.

Защо АЗ не пуснах тема в БГ-Мамма, мога да ти обясня.  Елф там не е модератор трябваше да се питат други хора- например Мамма, Хонда, Фрея...не съм пуснала тема, тъй като не съм говорила с никой от тях, за да знам дали подобно нещо ще се допусне или ще се приеме за реклама.

Не знам как действаМЕ в този сайт- аз не съм пускала на никого лично съобщение. Ако един е получил от мен такова, нека да пише тук. Това може да се провери. Просто ми се струва, че цялата идея се изопачава. Аз лично не съм виждала нито коментирала с никой от потребителите в другия форум въпросните покани. Ако някой е пратил по самоиницатива на своите близки познати във форума, защо това се приема като таен заговор ?  newsm78

# 49
  • Мнения: 513
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))

Точно... за да избегна дрязги и напрежение, каквито създават такива като теб. След като не може да се оцени полезността на подобно начинание, аз нямам интерес от напрежение в клуба. Няма какво повече да давам обяснения. Следващата провокоация ще ме накара да заключа темата.

# 50
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))
самозабравилото се нагло същество - модератор - Йорданка ( Елф ) се уплаши и изтри линк  , който е стоял три дена !!

уффф , че гнусни хора ...сори , ама много ме е яд на такива ...
извинявай се на Мама , че говоря за дир-а тук , но много мразя мазни хора -  мазни и на вид , мазни и по душа !!!

точно тия , дето най се мазнеха тук , точно те излязоха подляги ...
но и в реалния  свят е така,   забелязали сте

до оня ден не можеха без бг-мамма , а сега -
то не са модератори , то не са админи;) ...
божкей , божке....

# 51
  • Мнения: 4 390
На мен пък лично ми се виждат много пресилени реакциите на това, че се отваря нов форум( да не говорим, че той още и не функционира ).

Не съм нито нещо по-специална, нито се смятам за как беше " елитарна" част от клуба..просто Елфчето спомена в Бъдещи майки в ДИР-а, аз я попитах и ми се отговори. После пуснах линкчето в Бъдещи майки, за да може и други да го видят, макар че още НЕ ФУНКЦИОНИРА, а в много пробен период и затова не е огласено масово. Може би просто хората са искали да видят как ще тръгнат нещата, да дооправят каквото има да се дооправи.

...
Мамо Кенга, ако не знаеш, ще ти кажа- много те уважавам. В този случай обаче мисля, че не си права. Аз лично не съм видяла никаква конспирация, ако имаше такава дори нямаше Елфчето да пише в ДИР-а. Просто клуба е още в началото и докато не се дооправят в него дребни технически подробности наистина няма какво да се обсъжда кой е поканен или не, защото никой не е канен.

Ох...Излагате се с това мазно поведение...
Каквото и да е - застанете смело зад думите и делата си!

Копирано от форума на масонската ложа. Grinning

Цитат
4. Реклама

Предлагам да не обменяме банери с бгмама. Оттам избягахме не виждам защо трябва да го рекламираме. Навсякъде другаде- да. Разбира се, ще пуснем съобщение, че сме се преместили в нов форум. Можеби не е редно да ги каним...не знам. Както решите.

5. Потребители.

Има един, единствен потребител от бг-мама, който бих желала да е персона нон-грата. И то не предварително. Ако се регистрира и пише- нека. Обаче при нарушение на правилника, санкции и съответно бан. Просто нека не подхождаме като нея и да падаме на нейното ниво, но модераторите да бъдат принципни и наистина да спазват правилата.

6. Модератори.

Не виждам какво има да се обсъжда. тези, които са дали на-много от времето си заслужава да са такива. Елф,Деби и Тея.

7.Финанси.

Не знам какво мислите вие, но специално за чужбинските дали регистрацията да не е платена за всички?
като четох във форумите всички се пишат богаташки, така, че да няма да имат проблем за 5-10 "лева". Така, няма някои да се нагърбват да поемат мурафета на другите, а останалите да се скатават.
Ако се съберат повече пари, поради повечето евентуални потребители ,може да се предплати още една година.
За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа. Това с цел да се разрастне сайта, а защо и да не стане носител на доходи за хората, които го поддържат.
Разбира се за платилите да има някакви екстри.
[/b]



# 52
  • Мнения: 2 550
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))

Точно... за да избегна дрязги и напрежение, каквито създават такива като теб. След като не може да се оцени полезността на подобно начинание, аз нямам интерес от напрежение в клуба. Няма какво повече да давам обяснения. Следващата провокоация ще ме накара да заключа темата.

smile3532 Аз дрязги не създавам, само ви се радвам:). Това, което копира Diviana е напълно достатъчно.  Joy

# 53
  • Мнения: 7 837
Става все по-забавно  Mr. Green
Дивиана, знаеш къде да четеш  Grinning

# 54
  • Мнения: 7 091
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))
самозабравилото се нагло същество - модератор - Йорданка ( Елф ) се уплаши и изтри линк  , който е стоял три дена !!

уффф , че гнусни хора ...сори , ама много ме е яд на такива ...
извинявай се на Мама , че говоря за дир-а тук , но много мразя мазни хора -  мазни и на вид , мазни и по душа !!!

точно тия , дето най се мазнеха тук , точно те излязоха подляги ...
но и в реалния  свят е така,   забелязали сте

до оня ден не можеха без бг-мамма , а сега -
то не са модератори , то не са админи;) ...
божкей , божке....


Ама какви 3 дена?! Снощи пуснах линка 1 час след като разбрах за клуба?! Тук беше нощ, не съм коментирала нито с Мамма, нито с Хонда, нито с Фрея, затова не съм писала в БГ-мамма.

# 55
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А аз какво да кажа? Една от "достойните" бях... ама честно казано срам ме е, че се регистрирах.

Ениуейз, мама в чужбина съм, мисля да не прекратявам нито намалявам участието си в BG- MAMMA. Този форум ми даде и още ми дава толкова много... Хората тук са ми помагали в моменти на трудност, винаги е имало някой и ще има някой на когото мога да разчитам, макар и виртуално.

защо се извиняваш като 4е ли си предала някой. пак под свирката на някой се прави поредната сапунена опера. не виждам какво толкова е станало. може и да е грешно изпращането на "покани", въпреки 4е е смешно да се нари4ат така, всеки си избира дали да се регистрира. и какво сега? тия дето се регистрирахме в 4ерния списък на БГ -мамма ли ще сме?
верно по4ва да става смешно.
такива ли театри имаше като се отвори тоя сайт и толкова хора от дира запо4наха и продължават  да пишат и тук?

# 56
  • Мнения: 4 390

такива ли театри имаше като се отвори тоя сайт и толкова хора от дира запо4наха и продължават  да пишат и тук?

Не. Нямаше такива театри, защото никой не даде повод за подобни.
Не може да се сравняват нещата, ама изобщо...Whistling

# 57
  • Мнения: 3 146
Ами да - театри и драми - с разни самозвани актриси , професорки и теоложки, както и с обикновени изкукали от нямане какво да правят "мили мами" какво друго може да се очаква.... А може ли многоточие от 4 точки Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 7 091
На мен пък лично ми се виждат много пресилени реакциите на това, че се отваря нов форум( да не говорим, че той още и не функционира ).

Не съм нито нещо по-специална, нито се смятам за как беше " елитарна" част от клуба..просто Елфчето спомена в Бъдещи майки в ДИР-а, аз я попитах и ми се отговори. После пуснах линкчето в Бъдещи майки, за да може и други да го видят, макар че още НЕ ФУНКЦИОНИРА, а в много пробен период и затова не е огласено масово. Може би просто хората са искали да видят как ще тръгнат нещата, да дооправят каквото има да се дооправи.

...
Мамо Кенга, ако не знаеш, ще ти кажа- много те уважавам. В този случай обаче мисля, че не си права. Аз лично не съм видяла никаква конспирация, ако имаше такава дори нямаше Елфчето да пише в ДИР-а. Просто клуба е още в началото и докато не се дооправят в него дребни технически подробности наистина няма какво да се обсъжда кой е поканен или не, защото никой не е канен.

Ох...Излагате се с това мазно поведение...
Каквото и да е - застанете смело зад думите и делата си!

Копирано от форума на масонската ложа. Grinning

Цитат
4. Реклама

Предлагам да не обменяме банери с бгмама. Оттам избягахме не виждам защо трябва да го рекламираме. Навсякъде другаде- да. Разбира се, ще пуснем съобщение, че сме се преместили в нов форум. Можеби не е редно да ги каним...не знам. Както решите.

5. Потребители.

Има един, единствен потребител от бг-мама, който бих желала да е персона нон-грата. И то не предварително. Ако се регистрира и пише- нека. Обаче при нарушение на правилника, санкции и съответно бан. Просто нека не подхождаме като нея и да падаме на нейното ниво, но модераторите да бъдат принципни и наистина да спазват правилата.

6. Модератори.

Не виждам какво има да се обсъжда. тези, които са дали на-много от времето си заслужава да са такива. Елф,Деби и Тея.

7.Финанси.

Не знам какво мислите вие, но специално за чужбинските дали регистрацията да не е платена за всички?
като четох във форумите всички се пишат богаташки, така, че да няма да имат проблем за 5-10 "лева". Така, няма някои да се нагърбват да поемат мурафета на другите, а останалите да се скатават.
Ако се съберат повече пари, поради повечето евентуални потребители ,може да се предплати още една година.
За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа. Това с цел да се разрастне сайта, а защо и да не стане носител на доходи за хората, които го поддържат.
Разбира се за платилите да има някакви екстри.
[/b]






Дивиана с кое точно не застанах за думите си? Влязох, видях нов форум, говорих с модератора на друг, пуснах линка там за новия ( защо ли въобще реших да го направя, уж за да видят повече потребители и за да няма задкулисни игри). Това всичкото става в рамките на няколко часа. Първо наскачахте защо някой бил пуснал бележки, сега срещу мен защо съм пуснала линка в тема в ДИР-а.
И повярвай ми не съм имала време вечерта вчера да чета устава на клуба, нито съм чела всички теми, а честно казано това, което сега го постна за първи път го виждам. Просто хвърлих поглед какви подфоруми има, разписах се в темата кой кой е и това е. И след като си го постнала, наистина сега ще си направя труда да вляза и да изчета всички теми.
Много ми е неприятно, че в желанието си да дам възможността ( понеже разбрах, че никой не е пускал тема) на повече потребители да видят новия клуб, излязох едва ли не в центъра на някакъв таен заговор, масонска ложа и какво още беше...
Освен това, се извиних публично в по-горен постинг на всички, които са били обидени от това, че пуснах гореспоменатия линк.
На въпроса от кога е замислян този форум, от кого и защо не е оповестен от някой друг, нямам отговор, защото нямам информация по въпроса.  
Хайде и на теб лично тогава ще се извиня, че съм имала желанието да помогна на новия форум като на БГ-мамма ( още преди да видя целия сайт бях пуснала линкове на мои приятели и познати) и моята грешка е, че явно не съм си замълчала, както всички останали потребители, а съм искала да споделя това с повече хора.
Извинявай Дивиана!

# 59
  • Мнения: 3 634

На извинение ли ти прозвуча? Не беше такова! По- скоро нещо като напомняне към някой потребители за това което форума е направил за нас. Аз в моя си случай смея да кажа, че този форум кажи речи ми помогна през трудностите които имах преди година, а и преди това по време на безуспешни опити да забременея тук винаги е имало подкрепа, макар и виртуална.

Общи условия

Активация на акаунт