Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - от 1 март по ShowTV - 3 тема

  • 45 671
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
# 196
# 197
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мурат обаче става все по-харизматичен, тази по-дълга коса му отива доста.

# 198
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
 wavey wavey
От 20-тина минути съм в НЕТ-а и още не ме е изхвърлило Party Party Rolling Eyes



Тия двамата сега си ги дръпнах.  Гледам ги – нещо не ме възнасят засега.  Много различни персонажи са. И въобще четиримата „мълчаливци” са много различни явно и като характери и като начин на реагиране. Интересно приятелство ще е . Thinking

А това е клипче на нашето Кеии от вчера. Намерих го при арабите. Постнато с благодарност. Ако тръгна да гледам детайлно дали е постнато и тук, може моята мобилна джаджа да ме е изхвърлила кога поискам да се върна. Така че извинете ако вече сте го гледали. Ама като си я знам как не обича да се хвали самичка може и да не е пускано тук Peace
http://www.youtube.com/watch?v=Vm_eXMbnceM&feature=player_embedded

# 199
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте Hug

Не ни подгряха с нов материал за почивните дни  Cry , но пък и всички фотоси с различния Мурат пак са си радост за окото Rolling Eyes


И моят любим кадър, въпреки, че е доста депресиращ:

# 200
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Вече окончателно се записвам във вашия отбор. Много ми харесват анонсите и фрагманите, утре ще изгледам пак Слипърс, изтеглих си го. Клипчето на Кеи е страхотно.

# 201
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Изхвърлят ме, ама аз пак се намърдах.
Мишел, дай.боже наистина да е интересно Peace Praynig  И си мисля, че Мурат ще направи доста по-многопластова и атрактивна роля от Брат Пит Peace Laughing

Здравейте Hug
Не ни подгряха с нов материал за почивните дни  Cry , но пък и всички фотоси с различния Мурат пак са си радост за окото Rolling Eyes
И моят любим кадър, въпреки, че е доста депресиращ:

Ники, и аз тъй. Радост за окото ми е , щото мойто севгили в последно време все без коса си ходи.  Joy Joy
И понеже любимият ти кадър е изрязан от мен, ще те черпим една бира джанъм. Може и друго ако не си по бирата cheers Аз съм много горда с него Joy hahaha Joy hahaha

# 202
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Арабките не спират да бленуват по погледите на Демир и на Савашко. Вчера са пуснали тази комбинация:
http://www.youtube.com/watch?v=JATvjAuMgrU

А аз съм любопитна най вече ей за това момиче, защо искат да му затворят устата например Thinking

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 23:43 от vanina707

# 203
  • София
  • Мнения: 45

Ванина, в озета от 1-та страничка нали казват, че единият от младежите ще си остане вечното дете "единият от тях не порастна никога"..., цитирам по памет. Излъчването на това момче, дето е вдясно (неговото име още ми се губи), ми е точно такова - на някакъв добродушко, който не е много наясно какво се случва около него и макар с този мустак да не ми е най-привлекателната физиономия, веднага ми става симпатичен Weary Ама за сега ...., знае ли се какво следва и колко е влюбен в приятелката си от детство. А Заки така или иначе започва с раздаване на правосъдие, та хубав - лош и той ми е симпатичен Simple Smile
Благодаря за клипчето на Кеии Peace

За любимия ми кадър аз вече те поздравих по-рано, бирата ми е не само любимата, но и единствена напитка, така че я приемам с удоволствие по всяко време, пък и щом е почерпка Simple Smile

# 204
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ники, чела съм, чела съм. И наистина този мустакичестия (не беше ли Ибрахим)сигурно ще е непорасналото дете. Точно затова ми е интересен - хем се наконтил с мустаци, хем дечко. И другия (Зеки), с този странен поглед тоже. Интересни са ми и двамата, но просто не ме възнасят още. Дано успеят бързо да го направят. Peace От Мурат и Сарп знам какво да очаквам. Другите двама просто не ги познавам  Blush
А за другото - аз не обичам да влизам и пиша без да съм изчела всичко, ама тия дни с тази мобилна флажка някои неща прескачам, че много ме изхвърля. От сега нататък бирата в тази тема ще я пием яко Laughing Laughing
Три пъти вече ме изхвърли НЕТ-а. Почнах като малоумна да запаметявам написаното преди да натисна "публикувай"

Лека нощ на всички с  Емре Аѝйдън, че Зеки с тоя поглед ми напомня нещо за него:peace:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 00:31 от vanina707

# 205
  • Мнения: 10 240
Добро неделно утро!



Ще приемете ли един усмихнат и доволен Мурат на закуска!




Murat Yıldırım Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından dün gece Sirkeci Garı’nda gerçekleşen bir partide görüntülendi.
26.02.2012 09:15:00

Show Tv ekranlarında yayınlanacak ‘Suskunlar’ dizisiyle ekranlara dönecek olan yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından dün gece Sirkeci Garı’nda gerçekleşen bir partide görüntülendi.


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/murat_yildirim_ve_burcin_te … andirildi_mi_.htm

   

Всички снимки:

http://www.ayakligazete.com.tr/galeri.asp?id=295&pid=1

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 09:57 от rina-rina

# 206
  • Мнения: 10 240


Едно златно сърце с две изсечени изгарящи букви,
една ръка, поставена на приятелско рамо,
една прегръдка, изкарваща сълзи в две очи...

# 207
  • Мнения: 12 818
Добро утро в неделя и от мен!

Рина благодаря за кафето и инфото.
 Мурат е усмихнат, изглеждат и двамата добре, явно партито е подобрило настроението им.
И двамата са облечени в  кожа.
На пръв поглед за миг създава впечатление, че е отново със старата прическа, но всичко е илюзия на шапката.




# 208
# 209
  • Мнения: 12 818
Ванина, обичам да чета нощните ти постове и слушам музикалните поздрави  сутрин на чаша чай или кафе   
 

Скрит текст:
Сирни заговезни - Да простиш и да ти бъде простено



Общи условия

Активация на акаунт