Седмицата 9.01-15.01 пълна с радости и сбъднати желания

  • 6 380
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 970
ЕЙ- Лея...... newsm59 Как лееееееееко пусна информацията! Честит рожден ден !!!! Party Grinning  bouquet

# 151
Лея,  hbday Жива и здрава бъди, мила. Нека Бог те дари с едно бебешоче. Вече за всички ви се моля да имате бебчета. Знам какво е да чакаш и да се надяваш.  Hug Така, че едва ли би могъл да има по-хубав подарък от едно беборанче за теб Лея..може и две, нали?! newsm78  bouquet  bouquet baloni newsm44

# 152
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси за поздравленията! Разбира се, че приемам и двечки къдрокосички като тия на аватарчето Wink И на вас ви желая от все сърце скоро да надуете тумбачета!!! Hug

# 153
  • София
  • Мнения: 1 067
Леа,

4.Р.Д. ,
 nbirthday  ura

Много щастие, любов и нека мечтата за бебчето ти се сбъдне мнооооого-много скоро!

# 154
  • Мнения: X
Леа, ЧРД!  smile3525

Желая ти много здраве, любов, детски усмивки и романтични вечери!  1dating

Някой може ли да ми препоръча агенция за недвижими имоти, с която е работил за покупка/продажба/замяна на жилище? И евентуално банка за ипотечен кредит? Предполагам, че всяка агенция работи с определена банка или греша?

# 155
  • Мнения: 806
Лея, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm51 newsm59 nbirthday  party023
Нека увеличаването на годините ти носи само мигове изживени радости,семейна хармония и любов,искренни приятели, деца и внуци  bouquet
Весело изкарване на празника  bigdance2

Ей момичета как сте?
Весе, стискам палци newsm10
Верче,не се бъркаш започнах нова работа, а за изясняване на ситуацията докладвам- първо работих за малко в един хотел, но всичко беше ужасно там, а и отворихме наш магазин и затова напуснах.А сега започнах работа и се надявам Дай Боже всичко да е ОК,като пак си имаме магазина!
Свели, какво става с теб?Гадната лелка навести ли те или да се надяваме за хубяви новини?
Аз днес си почивам и ми е много хубовоооооооооо.
Приятна и красива вечер от мен 1dating

# 156
  • Мнения: 2 120
Леа, пращам ти най-сърдечните си пожелания за Рождения ден. Бъди най-щастливата любима, съпруга и майка. И следващата година на този ден да има  бебешко гласче в семейството ти. вярвам, че ще се получи.
Иринии, графиката ми е подобна, но температурата ми започна да пада, имам и симптоми, така, че нещата са ясни. Аз много не съм се надявала, след като прокървих по време на овуто. Нов цикъл нови напъни, какво да се прави-съдба. Между другото и на мен ми липсва, когато половинката ми не е до мен да ми хърка в гърба. Joy  
  

# 157
  • Мнения: 1 768
Лея zа много години,мила.Да си жива и zдрава и само 6астие да иЗпълва живота ти.  bouquet
Дари,има6 ли гости от 4ервен бряг?Дано не..И аЗ съм тръпна всеки момент... Thinking

# 158
  • Мнения: 2 120
Хей, Весе, стига си се впрягала бе душичко. Сама ще си предизвикаш цикъл. Аз се научих да съм спокойна,  ама в началото ревях. Не не ми е дошло, но при мен е ясно, че ще дойде, защото температурата започна да пада.
Стискам палци за теб и обещавам, че ако случайно този месец не завърши с две чертички, по изключение да поплачем заедно.
Стегни се -- трябва да си търпелива и по-уверена.

# 159
  • Мнения: 3 376
Лейче, честит рожден ден, миличка!  bouquet Да си ни жива и здрава, много щастлива и усмихната, и да станеш скоро мама на поне 2 юначета family4 (едното от които - юначка newsm04).

БАН, много се радвам да те видя пак сред нас, пък макар и за кратко. Ще се радвам и да се видим пак с теб на живо, да разкажеш как е на новата работа lalalala

На всички които чакат стринки (особено на Весито): спокойно и ведро да не дочакате лелката Peace

Ири, тия странни усещания на нужда от самота и същевременно нетърпение половинката да се върне и аз съм ги имала в началото като заживяхме с моя човек. Говорила съм с приятелки - те също са го изпитвали. Мисля, че е абсолютно нормално, а и с времето отминава Grinning

# 160
  • Мнения: 1 612
ЧРД lea!
Желая ти сбъдване на всичките ти мечти!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 161
  • Мнения: 980
ЧРД, Леа. nbirthday Пожелавам ти господ да те дари с къдрокосата кукла, zа която копнее сърцето ти. Наzдраве Хехе, това проzвуча като амин Mr. Green


Сега ме е налегнало едно мило настроение. Намерих картичките с пожеланията от сватбата ни - толкова са сладки. Дайте идея как да ги съхраня? Мислех да напрявя някакво пано или нещо друго  newsm78
Вера, аz моите ги наредих във фотоалбум и често ги раzглеждам. Понякога се раzчувствам и си поплаквам от умиление. За паното не съм сигурна дали е добра идеята, zаЩото времето си каzва думата, Ще пожълтеят, краиЩата Ще се подвият...

# 162
  • Мнения: 7 716
Лея, честит рожден ден. Laughing Много късмет и весели изненади.

# 163
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   ЛЕА, слъчнице мило! Да си жива и здравичка! Бъди безкрайно щастлива, дарявай усмивката си на всички около теб, раздавай с пълни шепи любовта си и получавай двойно! Пожелавам ти най-искрено тази малка кукличка с къдрички, за която си мечтаеш да я гушкаш в най-скоро време!     bouquet

# 164
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409

GOLDE ROSE може ли да ти пратя снимка и мен да ме посънуваш малко? Blush Laughing
Тя и без снимки може WinkМен не ме е виждала, а я вижа как станаха нещата.
Голдън4е,действай  със сънищата за другите( и с действията за теб Wink)Явно си ни на късмет.Аз специално мнооого имам да те 4ерпя HugОстава да се ораганизираме!

   Дайте да спретнем една срещичка да ви погледам малко и след това като ви сънувам на куп....има да бременеете заедно....ама мен кой ще ме сънува?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт