90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 175

  • 41 491
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 980
Здравейте, милички !!!

Аз не мърдам, не мърдам грам..
Но съм в цикъл, отдавам го на това. Дано след като приключи женската история кантара да мръдне надолу. То бива застой, бива ама чак толкова. Обаче не искам да звуча песимистично. По примера на Нана аз смятам да повтарям няколко цикъла, затова съм се настроила да я карам спокойно и бавно.
Вкусно ми е и отслабвам пък било и бавно. Какво друго да иска човек ?  Party

Хубав ден на всички !!!  Hug Hug

Само да добавя, всеки ваш минус го изживявам като лична радост !!!!

# 676
  • Мнения: 1 574
Момичета за 90 дни диета спазвана стриктно имали някой който не могъл да свали повече от 10 кила Sad,щото си мисля ,че аз няма да ги сваля тези 13 за които мечтая. Sick
Днес съм -200 гр...от вчерашния белтъчен ден .

# 677
  • София
  • Мнения: 23 124
Здравейте, момичета!

Поздравления на всички с минусите.   bouquet

Писето, ти ме хвърли в джаза с постиженията си.  Laughing  Hug Ако не е тайна, колко още килограма искаш да свалиш? Може и да си писала, но съм пропуснала.

Днес ми е 55-ти ден. Последните 20 дни съм свалила само 2 кг и започвам да се нервя, но стигам до извода, че не съм толкова стриктна към режима. Не го нарушавам като ям нещо, което не трябва в съответния ден, но не пия достатъчно вода; в белтъчен ден не спазвам правилото да се яде за вечеря наполовина същото като обяда; напоследък на вечеря пропускам да ям салата и т.н.

Дано след няколко дни на сваля още един килограм и да се отчета с юбилей.  Mr. Green

# 678
  • софия
  • Мнения: 2 924
Момичета за 90 дни диета спазвана стриктно имали някой който не могъл да свали повече от 10 кила Sad,щото си мисля ,че аз няма да ги сваля тези 13 за които мечтая. Sick
Днес съм -200 гр...от вчерашния белтъчен ден .

Аз за 30 дни съм свалила 3кг само,така че има и по-зле като мен и аз имам да свалям 13 кг,но няма да стане!

# 679
  • София
  • Мнения: 5 761
Предишният ми воден бяхме много хора,сега нямали?
Днес ще ми е втрои воден и ще пропускам всчики отчети на менюта,че няма да ми действат добре.

# 680
  • Мнения: 135
Здравейте.Хайде и аз отново във вашите редици Simple SmileМиналата година свалих с режима 8 килограма първите два месеца,но третия доста се поизложих.Поизложих  се и с запазване на постигнатото.Върнах ги и сега отново съм в изходна позиция.Скоро си купих електронен кантар ,който показа преди дни 92.7 кг.Направо  Shocked ей така бях.Според механичния съм 88 кг.Но това още повече ме амбицира.Днес ми е 10 ден и съм вече -4 кг. Simple SmileОтчет за днес
З:Ябълка
О:Ориз с царевица,лук и няколко маслинки
В:Същото

# 681
  • Мнения: 413
Добро утро и от мен Simple Smile Днес ми е грейПутно Laughing. Взела съм и орехови ядки, но на дали ще ги ям.

# 682
  • Мнения: 1 574
Има и нещо друго ,сега е студено и моята двигателна активност е 0 ,но като се затопли ще се движа по вече с децата ,пък и малкият скоро ще проходи и се надявам на по вече движение .И   като почти цяла зима изкарах в къщи ,мисля с смъкването на килца да започна някакви упражнения ,че да стане по бързо ,та от утре почвам да тренирам домашно по 20 минутки дневно ,ако издържа разбира се ,трябва до Май да стана 57 кила ,но дали ще стане  NeWS78,длъжна съм да опитам ,все пак цял живот съм била толкова ,като махнем това ,че за 5 години родих 3 пъти ,и вече съм на 38 ,много трудно ще бъде ,все пак метаболизъма се забавя.след 30 години ,и всичко става по трудно . Sad

Та днес съм само на картофена салата и салата зеле без подправки.

# 683
  • Мнения: X
Опа Simple Smile

Аз съм плодова днес.

Вчера:
З: помело
О: 4-5 соленки,  3 сусамови солети и 2 гевреченца, които свеки беше направила
В: еклерова торта

За днес имам ябълки, помело, банани, бадеми и шам-фъстък. Ядките са накиснати във водата вече. Плодовете не съм решила какво що още.

Утре по план съм на вода. Обаче съм на антибиотици, та може и 2ри плодов да карам. Ще видя как ще ми понесе, ако има нещо ще мина на фрешове.

# 684
  • Мнения: 542
tonkabonka  имам да свалям още около 50  Sad

# 685
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен!

Нова съм в редиците, но съм присъединила и мъжо, та да е по-лесно с готвенето. Започнахме в неделя с белтъчен ден, в който задуших пържолки със зеленчуци в гърнето и си ги поделихме за обяд и вечеря, заедно със салатки.

Вчера лапахме ориз със спанах, моркови и кромид, пак със салатки.

Днес - ще се яде паста със зеленчуци. На мен ми е въпроса за тези сладки неща... Аз не ям сладко въобще - просто не обичам. Та сега трябва да ям нещо сладко, че даже и шоколад ( и шоколад не ям) или може да си ям някакви макаронени щуротийки??

Иначе за протокола - вече съм почти на 42, имам 2 деца - син на 22, дъщеричка на 4.5 и 10 килца за сваляне  Simple Smile

Ще ми бъде приятно да чета окриляващи истории и вкусни рецепти  Hug

# 686
  • Мнения: 1 350
Влизам и аз да се поФаля с един тлъст минус след въглехидратен Whistling
След цялата ми свинщина вчера имам  - 800 гр,което е постижение за мен,видях 65 на кантара най-сетне Blush Стриктното спазване си е от огромно значение ,аз все през пръсти карах досега ,но минусите мотивират.Дори и огромните според мен количества водят до отслабване ,ако са от правилните храни.
Днес планувам режимен плодов ден ,само ябълка ядох и бягах на зъболекар ,но сега отивам на пазар с малкия и мисля да заредя киви (много добре ми действа за тоалетната),банани и най-накрая дано намеря да си купя слънчогледови семки неопечени Confused

# 687
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Добро утро на всички!

Много минуси днес, браво!

Днес белтъчини, не съм се мерила, а и мц чакам тези дни, та ще почака меренето, цикля си де  Crossing Arms

Закуска: сини сливи
Обяд и вечеря: тилапия с броколи на фурна (салата някаква ще мисля на момента, имам много зеленчук в хладилника)

Хубав ден на всички!

# 688
  • Мнения: 65
Добър ден и от мен
Аз май тотално обърках нещата,до 28 ден всичко си беше наред,свалих 6 килограма при положение че за цялата диета исках да сваля 7,та реших да пропусна водния,направо го прескочих,минах пак на белтъци викам си ще ги редувам без да правя воден.Та 29-белтъчен и 30 ден бам 57 кг(1 кг качен за 1 ден) върнах се една седмица назад,тази сутрин ден 32-плодов 56,6.И какво да правя сега утре да правя воден ли втори плодов ли да ги подминавам ли и аз не знам вече то утре ако имам пак след белтъчен + ще имам да се връткам нагоре надолу незнайно колко време,оффффффф (ТРЯБВА И ДА ПОНАМАЛЯ КОЛИЧЕСТВАТА ХРАНА) ма и аз да слушам мъжа ми че мрънка да не съм правила воден била съм скелет  #Cussing out
Давайте идеи какво да правя сега  Thinking

# 689
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Опа Simple Smile


Утре по план съм на вода. Обаче съм на антибиотици, та може и 2ри плодов да карам. Ще видя как ще ми понесе, ако има нещо ще мина на фрешове.


 И аз водния ден бях на много силни антибиотици.Но по съвет на Савина бях само на вода и нищо не ми стана.

Общи условия

Активация на акаунт