90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 175

  • 41 481
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
kroelahai, разбира се, че има хора, които не свалят 10г за 90 дни. Всеки организъм е различен, а и освен това вероятно има хора, които имат да свалят по-малко килограми.

Аз след вчерашния плодов ден съм +400г. Не мога да си го обясня, сигурно е заради бадемите. Така ме е яд, не стига че умрях от глад и изпих 4л вода, ами сега съм и с плюс  Crossing Arms

Днес белтъци:
З - сини сливи
О - чери доматки със сирене и кашкавал
В - пилешки крилца и зелена салата

# 691
  • Мнения: 16
Момичета,

Нещо се разболявам и много ме боли гърлото и смуча Хексоралитен Н, дали това ще се отрази зле на режима ми. Пия чай, но без мед или захар, закусвам режимно, но яко ме дразни гърлото и без хапчета няма да се оправя, а предполагам, че в тях сигурно има захар Sad  Tired Tired Tired

Днес:
З: ябълка
О: пилешка пържола + салата
В: език

Хубав ден и много минусчета  smile3525

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Хексоралетен Н нямат захар, нито нишесте. Пий си ги спокойно и се оправяй.  Hug

# 693
  • Мнения: 16
Хексоралетен Н нямат захар, нито нишесте. Пий си ги спокойно и се оправяй.  Hug

Мерси  smile3525

# 694
  • Мнения: 15
Аз пропуснах цяла тема, но съм си режимна, въпреки че съм болна, не се давам. Днес съм на 6та четворка, въглехидрати, за обяд ще е геврек, за вечеря филия с лютеница и кексче. В понеделник ми е първи воден, още отсега се настройвам. Laughing

Искам да попитам- може ли във въглехдратен да се яде филия с фъстъчено масло? newsm78

# 695
  • Мнения: 26
Привет на всички! Simple Smile Днес съм на плодове  Wink След вчерашния ВХ съм -600гр и съм много доволна  Grinning Peace

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не е много удачно като че ли фъстъчено масло във ВХ, тъй като фъстъците са за бобов.

# 697
  • Мнения: 0
Добър ден, мили дами Simple Smile

Тъй тъй Simple Smile Аз си нямам тема ( постя ) или поне не можах да открия до сега.
Но ми се иска да комбинирам няколко "издевателства" над тялото си, тъй де пречиствания Wink , за да се отърва на първо време от 5 кг, които развалят така хубавото ми тяло. Пък иначе си имам още едни 5 дето са за лукс. Ама първо ония, Коледно-Зимните  Mr. Green

Та дали е възможно да комбинирам постене с 90 дневна и дали ще е много арогантно към тялото ми, т.е. дали ще е вредно? Иначе аз следя, чета вашата тема, впечатлена съм от резултатите. Моята козметичка в БГ отслабна от 68 на 52 кг за 3 месеца, а е висока 168 см. Направо ме смая.

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Изобщо не е вредно според мен. Единствено в белтъчен ден ще ти е малко сложно да измисляш менюто, но има начини - соя и соеви продукти и зеленчуци.

# 699
  • Мнения: X
В днешния плодов ден бях планирала да карам главно на киви.  hahaha Но се налага промяна в плана.  Embarassed Наистина действат много разхлабващо.

И още нещо. Днешните ми ядки са слънчоглед. Много е засищащ.

# 700
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз ядох киви за закуска, но на мен изобщо не ми действа.
Иначе за деня - котешко меню за обяд и вечеря от сирене с марулена салата.

# 701
  • Мнения: 7 127
Ще взема да се пробвам утре с киви на закуска, че имам нужда от нещо слабително.
По принцип нямам тоя проблем, но откакто диетувам, съм много зле с 00.  Sad

# 702
  • Мнения: 0
Изобщо не е вредно според мен. Единствено в белтъчен ден ще ти е малко сложно да измисляш менюто, но има начини - соя и соеви продукти и зеленчуци.

Ами летс ду ит.  Laughing
Малко ще ме е срам да пиша при вас с моето извратено белтъчно меню, но ще ям ядките като белтъци и соевите продукти. В останалите дни както си му е реда - варива, после въглехидрати - хлебец, плодов и тн.
Позволявате ли?
  bouquet

Та днес, понеже реших по-късно да съм на 90 дневна  :
За закуска : плодове ( но смесени)
Обяд : 100-на-120 гр сурови ядки , домати
Вечеря : 50-60 гр сурови ядки, моркови

# 703
  • София
  • Мнения: 6 011



Заковах ги на -35 кг.! Повече от доволна съм, това е ясно!  Laughing
Изкарах един много лек воден /болна съм и не ми се яде/ и една безсънна нощ, щото и децата са болни и те така!  Laughing

Днес белтъци
кафе с мед и ябълка
2 печени кюфтета и малко задушени зеленчуци
кисело мляко


Добре дошли на новите и успех!

# 704
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 880
Ника, браво! Абсолютно заслужен повод за празнуване.  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт