Положителен тест, дуфастон и кървене!

  • 30 015
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
Да ,явно за тях само силният кръвоизлив е евентуална причина да се мръднат  ooooh! Пази Боже ,ако от лекар ти зависи изцяло бременността  Praynig Peace Между другото ,имате ли идея кога е на работа доктор Антонова от Трета Градска?Ще попитам и в другите теми де ,но все пак... newsm78

# 31
  • Мнения: 3
Здравейте! Много често следя форума и чак сега се регистрирам, което отбелязвам като пропуск Simple Smile)) Ето и моят случай - през последната година имам доста нередовен цикъл. След консултация с гинеколог ми изписаха Дуфастон от 16-тия до 25-тия ден на МЦ, 2 пъти дневно по 1 таблетка, за 3 месеца за подкрепяне на цикъла. Не са ми правени никакви хормонални изследвания, нито такива за доказване на овулация. Дойде ми на 25 октомври, след което започнах приема на Дуфастон по предписаната ми схема. Докато го пиех с приятеля ми не сме се пазили от забременяване. На 18.11 ми беше последния прием на хапчетата и на 25.11 ми дойде - като по часовник. Само че цикълът ми беше много по-различен от всеки друг път - само 3 дни и доста слабо течение. Досега винаги съм имала обилен цикъл по 6 дни. Възможно ли е това да се дължи на Дуфастона? В понеделник трябва да започна следващия курс, а днес сутринта имах много силни остри болки долу ниско, а преди малко получих ръждиво кафеникаво кървене. Не мога да се свържа с гинеколожката си в момента, мисля обаче утре да направя един тест, за всеки случай. Дайте мнения - дали има вероятност за бременност и на какво се дължи това кървене по никое време?
Много ви благодаря предварително!
Целувкиии Simple Smile)

# 32
  • Мнения: 2 358
Направи си тест. Вероятност за бременност винаги има.
При мен от Дуфастона менструацията от 7 дни с обилно кървене стана на 2 макс 3 по-скоро зацапване.

# 33
  • Мнения: 3
Благодаря ти, rendence. Утре ще пиша какъв с резултата от теста (тайничко се надявам чертичките да са две  Praynig ) До скоро, момичета!

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте  не знам дали съм на правилната тема но искам да разкажа
15 дена закъснение на МЦ и два положителни теста отидох на лекар каза че не се вижда нищо в матката нито в тръбата и + това имам от десет дена кафяво течение,  имам напрегнати гърди нямам болки изписа ми лекаря витамин С и утрогестан  2x2 ги приемам 7 дена каза да ги пия и след 7 дена ме извика на преглед втори ден ги приемам днес имам кървене и леки болки и световъртеж нормално ле е ще се побъркам вече от 4 месеца правим опит за бебе моля дайте ми съвети или някой който е имал подобно нещо

# 35
  • София
  • Мнения: 35 978
Здравейте  не знам дали съм на правилната тема но искам да разкажа
15 дена закъснение на МЦ и два положителни теста отидох на лекар каза че не се вижда нищо в матката нито в тръбата и + това имам от десет дена кафяво течение,  имам напрегнати гърди нямам болки изписа ми лекаря витамин С и утрогестан  2x2 ги приемам 7 дена каза да ги пия и след 7 дена ме извика на преглед втори ден ги приемам днес имам кървене и леки болки и световъртеж нормално ле е ще се побъркам вече от 4 месеца правим опит за бебе моля дайте ми съвети или някой който е имал подобно нещо
Пусни ЧХГ Peace

# 36
  • Мнения: 4
Благодаря казах на доктора да пусна той ми каза да изчакаме една седмица как ще издържам не знам

# 37
  • София
  • Мнения: 35 978
Благодаря казах на доктора да пусна той ми каза да изчакаме една седмица как ще издържам не знам
Пускай ЧХГ, какво има да чакаш - нали трябва да разбереш, дали има бременност или не?!

Общи условия

Активация на акаунт