На всички бъдещи мами над 35 - успех и късмет! Тема 34

  • 31 408
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 661
Звезда, не се тревожи, мила! Само на 4-ти ден от стимулацията, фуликулите не са пораснали много. Ще видиш, че всичко ще е наред.
Патенце, дано новите витамини да помогнат на срамежливковците да се срещнат. Wink
Да отговоря на въпроса ти, стимулацията може да е на естествен цикъл и да се цели подпомагане на забременяването по естествен път, но може и да върви заедно с инсеминация, може и да е част от ин-витро опит. Зависи за каква стимулация ти е говорила лекарката.

# 691
  • Мнения: 3 758
Благодаря ви! Ще я попитам, но тя първо ще ни направи всички изследвания и тогава предполагам ще реши. Hug

# 692
  • Мнения: 6 903
Привет, момичета!  Hug Радвам се, че сте в добро настроение!
Бяло пате, дано този месец срамежливковците да се срещнат!  Praynig
Звезда, стискам ти палци!
Нов месец, нов късмет, дано се напълни темата с положителни тестчета!  Praynig Пожелавам го от сърце на всички!  Hug

# 693
  • Мнения: 3 404
Еееее,като съм патка,ама не от белите  Joy Joy Joy пак ще пиша на ново.Всичко е наред след вчера,продуктивността на яйчниците ми се е разменила,сега напредва левия,2-та фоликула+2 нови,а от 4-те в десния само 1 е доминантен.луда работа,днес бия и блокажната(да се предотврати преждивременна овулация.
......Сега до 14 ден се пие игликата .....
Мишел, игликата се пие непрекъснато, не само първите 14 дни след цикъл. Гледам тя перу ти е отговорила де.

ZVEZDA  Hug станалото - станало. Няма смисъл да се самообвиняваш, мисли положително и всичко ще бъде наред. Значи преди края на май да чакаме положителен тест от теб. Ще те мисля, стискам палци и да знаеш, че всичко ще е успешно!

Фики, хайде, чакаме, срещнете ги, запознайте ги най-сетне  Grinning Hug
Joy Joy Joy Нали, много срамежливи нещо го дават пък да видим newsm78


Блонди, ти нали беше правила лека стимулация? При нея само се пият хапчета с цел образуване на повече фоликули и се забременява по естествен начин ли newsm78 Защото док ми спомена, че може да направим стимулация, но аз не съм много в час дали се прави в комплект с инсеменация или може само така. Моля ви не ми се смейте!

Да, при стимулацията се пият хапчета да се образуват повече фоликули и в следствие на нормален сексуален акт (не асистиран Mr. Green) се забременява (ако няма проблем с проходимоста на тръбите). Без инсеминция
[/quote]     white duck при теб изследвана ли е проходимоста?

# 694
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Звездичка радвам се, че всичко е ок при теб. Стискам палци всичко да е ок.
Абе я аз да попитам каква е таз иглика дето я разисквате, че нещо не съм запозната  Embarassed
Дето се казва ако е от полза да я пия  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 739
.....каква е таз иглика дето я разисквате....

Масло от вечерна иглика

# 696
  • Мнения: 3 758
Звездичке, браво, че нещата се развиват нормално при теб!
Все още не са ми изследвани тръбите. Ние наскоро започнахме с изследванията. Днес ми взеха секрет за МБ, на 3-я ен от следващия цикъл ще изследвам полови хормони и след това ЦС. Аз се притеснявам, нормално ли е след взимането на този секрет вече минаха 5 часа все още да ми цапа/леко кървене/ и още ми щипе като леко приболяване newsm78

# 697
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Благодаря Фики  Hug

# 698
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Добро утро  Simple Smile
Хайде на закуска, че дълъг ден ни чака  Mr. Green

# 699
  • София
  • Мнения: 17 596
Звездичка радвам се, че всичко е ок при теб. Стискам палци всичко да е ок.
Абе я аз да попитам каква е таз иглика дето я разисквате, че нещо не съм запозната  Embarassed
Дето се казва ако е от полза да я пия  Mr. Green


Аз ей това пия:

# 700
  • София
  • Мнения: 17 596
Звездичке, браво, че нещата се развиват нормално при теб!
Все още не са ми изследвани тръбите. Ние наскоро започнахме с изследванията. Днес ми взеха секрет за МБ, на 3-я ен от следващия цикъл ще изследвам полови хормони и след това ЦС. Аз се притеснявам, нормално ли е след взимането на този секрет вече минаха 5 часа все още да ми цапа/леко кървене/ и още ми щипе като леко приболяване newsm78

Изобщо не е нормално да има кърваво зацапване, щипане или каквото и да било ако само секрет за МБ са ти вземали.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро момичета!

хайде кафенцето от мен......



и закуската ни си я бива  Party

силно стиснати палци,за всички които имат нужда  Hug
имам чувството,че скоро в темичката ни ще завалят положителни тестчета...........след дълго затишие,това следва  Praynig

# 702
  • София
  • Мнения: 3 669
Звездичке, браво, че нещата се развиват нормално при теб!
Все още не са ми изследвани тръбите. Ние наскоро започнахме с изследванията. Днес ми взеха секрет за МБ, на 3-я ен от следващия цикъл ще изследвам полови хормони и след това ЦС. Аз се притеснявам, нормално ли е след взимането на този секрет вече минаха 5 часа все още да ми цапа/леко кървене/ и още ми щипе като леко приболяване newsm78

Бяло пате, ако си решила при кой лекар ще правиш ЦС най-добре попитай колко време важи МБ. Да не се окаже, че след месец пак трябва да правиш заради ЦС. Освен това за ЦС задължително и хламидия. Ти мисля, че четеш в "Проблемното" там има инфо. 

Пак изневиделица се появих  Simple Smile Аз си ви чета редовно, но нямам какво да споделям и си трая   bouquet

# 703
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Тези са най-на сметка - 90 капсули, аз вземам от тях

 

Аз вчера бях на гинеколог за цитонамазка. Излезе ПАП II. Имам малко гъбички. На мен също леко ми прокърви при вземане на материала, съвсем лекичко - капки. Докторката каза, че може да е някакъв цервицит на шийката. Но после резултатът не показа нещо такова.

# 704
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Кати, Перу голямо благодаря  Hug
Ще изчакам да видя този месец какви сме ги свършили и после ще преценя за игликата.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт