На всички бъдещи мами над 35 - успех и късмет! Тема 34

  • 31 407
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 258
Бяло патенцеот вземане на проба за МБ няма никакви следи и неразположения след това.Обади се на доктора и му кажи как е при теб.Полип на цервикалния канал имах аз когато ми кървеше когато ми взимаха проби за цитонамазка.Махнаха го задължително преди да забременея с хистероскопия-лека гинекологична операцийка.При кой доктор и коя клиника си?

# 706
  • Мнения: 27 524
Изобщо не е нормално да има кърваво зацапване, щипане или каквото и да било ако само секрет за МБ са ти вземали.

И аз съм на това мнение  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 1 661

Бяло пате, ако си решила при кой лекар ще правиш ЦС най-добре попитай колко време важи МБ. Да не се окаже, че след месец пак трябва да правиш заради ЦС. Освен това за ЦС задължително и хламидия. Ти мисля, че четеш в "Проблемното" там има инфо. 

Да Титка, хубаво си посъветвала патенцето. Защото на мене преди ЦС никой не ми иска нито микробиология, нито пък хламидии. Същото важеше и за преди лапарото и хистерото. newsm78

# 708
  • Мнения: 3 758
Благодаря ви момичета, на мен все още ми цапа, но днес вече е бежово. Ходя в новото ин витро отделение в Бургас. По принцип Табакова и Николов са докторите. Но секрета вчера ми го взе Душепеев. Той натискаше доста, явно е искал да вземе по-дълбоко материал. Тампоните бяха с кръв, аз попитах после сестрата. Тя ми каза, че така се взимало тжва изследване.

# 709
  • Мнения: 258
Тампоните бяха с кръв, аз попитах после сестрата. Тя ми каза, че така се взимало тжва изследване.
Микробиология ли?Така ли се взимало?Ма май не е така...Ти питай доктора, а не сестрата.На мен тампончето само веднъж ми е било изцапано с кръв - когато имах полип.Питай го пак, миличка...офффффффф ooooh!

# 710
  • Мнения: 27 524
Аз нещо се ошашавих от тия кървави тампони, та да питам - МБ е с цитонамазка, така ли?  Thinking

# 711
  • Мнения: 3 758
Блонди, цитонамазка правих миналия месец при друг доктор. Тогава нямаше кръв. Сега е МБ хламидии и други неща.
Вчера след манипулацията имах кръв, тази сутрин тъмно кафяво като засъхнала кръв. Сега имам розово зацапване с малки точици или нишки, не знам как да го нарека. Вече съм в шах.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 669
Блонди, цитонамазка правих миналия месец при друг доктор. Тогава нямаше кръв. Сега е МБ хламидии и други неща.
Вчера след манипулацията имах кръв, тази сутрин тъмно кафяво като засъхнала кръв. Сега имам розово зацапване с малки точици или нишки, не знам как да го нарека. Вече съм в шах.

Бяло пате най-кофтито е, че ако питаш док. той вероятно ще ти отговори, че е нормално. Но, не е ! Правила съм и цитонамазка и МБ и всичките екстри като мико, уреаплазми, хламидия и не помня всичко. Може да съм имала леко розово зацапване за 1-2 часа, но нищо повече. Няма ли друг лекар с който да се консултираш.

# 713
  • Мнения: 3 758
Титка, ще изчакам да видя утре какво ще е положението и ще преценя какво да правя.

# 714
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Добро утро  Simple Smile

Ето я и днешната закуска поднесена с пожелание за хубав и усмихнат ден



Пате стискам палци всичко да е наред!

# 715
  • Мнения: 8 532
Момичета, добрутро ... само намивама да ви пожелая хубав петък и слънчев уикенд.

Аз малко съм се смарагясала, щото днес половинката няма да се прибира и ме чакат два лееееко тъпи почивни дни ......

# 716
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Дари отдай се на любими занимания или неща, които не можеш да свършиш когато половинката е в къщи за да не ти е много скучно  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 8 532
отдавам се аз, отдавам се ..... ама вече почна да ми омръзна с това отдаване .... времето предразполага към разходки, кафенце в парка, пикник в планината ....

# 718
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
М дааа ...... права си, ама какво да ги правиш тез работни мъже  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 6 902
Привет, момичета!  Hug
На мен в 21 ден от цикъла ми взеха влагалищен секрет (с едно тампонче, вярно беше и го сложиха в стерилно контейнерче). Имах може би една-две капки кръв на бельото след това (но тогава реших, че ми е имплантационно зацапване, била съм вече бременна по това време). Та, Бяло пате, питай доктора защо се случва това при теб.
При мен - нищо ново, май пак ще съм огромна. При предишната бременност не наддадох много като килограми, но имах огрооомен корем, а бебето беше малко (роди се 2,700) и до последно я усещах как мърда (дори между първите контракции се усещаше). Вчера дадох кръв за втория БХС, очаквах че днес ще са готови резултатите (предния път излязоха на следващия ден в интернет), но още ги няма.  Sad Ще чакам до понеделник, тогава съм и на консултация.
Блонди, ти имаше някакво притеснение. Надявам се, че всичко е било напразно.  Hug
Хубави почивни дни, момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт