The Body Shop?

  • 75 480
  • 663
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 169
Дами,
Да споделя просто какво ми се случи днес.
Влизам в dir.bg и виждам реклама/ банер/ на The body Shop Usa за промоции.
Да споделя, че имам там профил. Веднага влязох в сайта, но не виждам да има доставки извън USA.
В такъв случай се замислих как излиза този банер и защо?
Някой да знае нещо повече по въпроса?
Много бихме били щастливи, ако има доставки до БГ, но...
Да споделя и новината от която ми изкача този банер - http://dnes.dir.bg/news/gartzia-reyting-krizata-evrozonata-10632634?nt=4  newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
The Body shop е английска марка и имат много магазини в Англия.Продуктите им са изцяло натурални и много качествени.Ако искате нещо да си купите може да го направите от Ebay.co.uk

# 2
  • Мнения: 328
Преди време се опитах да направя поръчка от английския сайт, на английски адрес и да си получа пратката чрез превозвач, но не стана, тъй като ми върнаха като отговор, че приемат плащане само с карти регистрирани във Великобритания. Иначе имат много блазнещи оферти, много кодове за безплатна доставка, за намаление на категория продукти, подарък, ако купиш еди си какво, но уви...не се получи... Sad

# 3
  • Мнения: 463
Аз редовно си поръчвам от английския сайт на Боди шоп, приемат без проблем  българската ми карта. Давам английски адрес за доставка. Пристрастена съм към марката и за последния месец имам три поръчки.
Като цяло американският сайт е с по-ниски цени (груб пример: ако нещо в американския сайт е 15 долара, в английския е 15 паунда), но доставката от САЩ е много по-солена.

# 4
  • Мнения: 328
Eden_, как успяваш?  Rolling Eyes На мен 2 поръчки все с тоя мотив ми отказаха- не Ви е регистрирана във Великобритания картата, не може. Блокират ми парите, после ходя да се разправям в банката и по имейли с дъ Боди шопа, за да ми ги отблокират Crazy Иначе и аз давам английски адрес, картата е международна Виза Електрон Thinking Картата е на мое име...чудя се, ако опитам с нечия друга, на друга БГ банка, дали няма пак да откажат плащането Rolling Eyes

Ето това ми отговарят:

"The difficulties with your order have been investigated and unfortunately we are unable to process the payments as it seems that you are paying with a card not registered within the UK."

# 5
  • Мнения: 463
Ти ме уби  Shocked Това не ми се е случвало никога, а съм може да се каже редовен клиент. Плащам с кредитна карта, издадена от българска банка. Даже давам български billing адрес, само адресът за delivery е английски.
Опитай с друга карта, ако имаш!

# 6
  • София
  • Мнения: 20 079
Eden_, как успяваш?  Rolling Eyes На мен 2 поръчки все с тоя мотив ми отказаха- не Ви е регистрирана във Великобритания картата, не може. Блокират ми парите, после ходя да се разправям в банката и по имейли с дъ Боди шопа, за да ми ги отблокират Crazy Иначе и аз давам английски адрес, картата е международна Виза Електрон Thinking Картата е на мое име...чудя се, ако опитам с нечия друга, на друга БГ банка, дали няма пак да откажат плащането Rolling Eyes

Ето това ми отговарят:

"The difficulties with your order have been investigated and unfortunately we are unable to process the payments as it seems that you are paying with a card not registered within the UK."


Пробвай с друга карта.  Peace Аз имам дебитна Виза Електрон на Райфайзен и не ми приемат плащането в никой английски сайт, но една приятелка поръчва без проблем от същите сайтове с Виза на ДСК /включително и от Боди шоп/.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 579
А линк към сайта може ли?

Благодаря,а може ли и един лек коментар за продуктите не съм ги използмала до сега

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 12:22 от desuri

# 8
  • Мнения: 328
Ще опитам с друга, но тя е на чуждо име...дали може да решат да блокират плащането според вас? Crazy Досега с моята в никой сайт не е имало проблем, затова и не се усъмних, когато ми казаха, че е, защото не е регистрирана на тяхна територия...Странни хора Laughing

ето линк  Peace: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/index.aspx

# 9
  • Мнения: 463
Честно казано с чужда карта не те съветвам да пробваш, освен ако не си регистрираш нов акаунт на името на човека, на когото е картата. Също така ще трябва да посочиш и неговото име като получател на доставката на английския адрес. Всичко друго може да ги наведе на мисълта, че става въпрос за неоторизирана транзакция с чужда карта и да ти откажат доставка. А очевидно правят мониторинг на плащанията.
Стискам ти палци да стане този път, в момента даже имат разни промоции от 40 % и 50 % намаления:)

# 10
  • Мнения: 463


Благодаря,а може ли и един лек коментар за продуктите не съм ги използмала до сега

По мое мнение са много добри, аз съм направо пристрастена. Открих ги случайно при пътуване в Англия и от тогава съм здраво "зарибена"Simple Smile

# 11
  • Мнения: 328
Eden_, може би си права Peace...след като за моята собствена карта се заядоха, какво остава за чуждата... Rolling Eyes По-добре ще е да пробвам с нова регистрация на английски адрес на притежателя на другата карта. А като се сетя как от Амазон съм пазарувала с 3 различни карти на различни хора Laughing и не е имало проблем, и всичко коретно си е идвало (дано и занапред да е така Praynig). Но от друга страна са си прави да не приемат, може да станат някакви измами и после да се окажат в кофти ситуация ooooh!
Вчера гледах в Ибей какво се предлага...много искам да пробвам ей това кремче за очи: и в сайта на Дъ Бодито е 9 паунда...а в Ибей започва от 3.25 паунда и то с безплатна доставка на английски адрес Crazy Някой да има отзиви от него? Не пише за каква възраст е, което ме навежда на мисълта, че става и за по-млада кожа newsm78

Eden_ , ще споделиш ли най-успешните си и любими покупки от сайта? Grinning

# 12
  • Мнения: 463
Да, наистина недей от твоя акаунт с чуждата карта...направи нов акаунт.
Цялата серия Витамин Е е много добра! Подходяща е за всички видове кожа, много добре хидратира без да омазнява. Категорично са подходящи и за млада кожа
А някои от любимите ми неща са следните:
Този спрей за тяло:
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?Parent … mp;prdcode=82351m

Този гел за тяло:
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?Parent … mp;prdcode=50955m

Този продукт за почистване на грим:
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?Parent … mp;prdcode=28311m

Този крем:
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?Parent … mp;prdcode=56314m


Към тези цени сега се прилага намалението, за което писах по-горе.
Но каквото и да съм пробвала, никога не съм съжалявала, винаги е било много добро.
Никак не съм запозната с Ибей и не мога да разбера откъде идва тази разлика в цената. Кой точно пласира крема, сигурно ли е, че е оригинален?

# 13
  • Мнения: 328
Благодаря за отзивите Peace Спрея мароканска роза траен ли е? Много сладникав ли е? Пробвала ли си и белия мускус?  Rolling Eyes
Иначе за Ибей...ами пише, че директно от склад идват...защото човека продаваше над 100 такива крема #Crazy Друг вариант е да е купувал доста по време на намаленията, така са му излезли изгодно, но все пак 3-4 паунда е доста малко Crazy

# 14
  • Мнения: 463
Да, за продукт от този вид е много траен, особено когато се съчетае с body butter със същия аромат. Не знам дали би ти се сторил сладникав - то е въпрос на личен вкус - но не мирише като българската роза. На мен много ми харесва и според мен не е сладникав. Друг добър аромат е body mist-ът с ванилията. Рядко за други аромати съм получавала мъжки комплименти, но за ванилията - много често. Явно е истина това, че мъжете най-много обичат да им мирише на нещо за ядене  Laughing (в случая ванилията наподобява аромат на вкусен сладкиш). Белия мускус не съм го пробвала.
Що се отнася до намаленията, околоочният витамин Е е в момента на цена около 4.50-5 паунда с промоцията в момента, но пак има голяма разлика с Ибей...Това е много интересно. В крайна сметка ако в Ибей ти приемат картата, можеш от там да поръчаш, даже ще ти излезе много по-тънко:)

Общи условия

Активация на акаунт