Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 153

  • 35 945
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 993


Скрит текст:
Песента на Десеслава ми хареса, може и да успее. Не е много оригинална, но е приятна.

Да ви се похваля! Simple Smile
Скрит текст:
Наше момиче е асистирало в „Артистът”
Веси Казашка е била част от екипа на филма, който обра Оскарите



http://www.vsekiden.com/112702/nashe-momiche-e-asistiralo-v-artistat/

Познавам я лично, и като си дойде, непременно ще я разпитам за всичко!  Peace

# 31
  • Русе
  • Мнения: 6 503


ЛинкаWink очаквам с интерес разказа ти, макар и да съм малко  Thinking скептично настроена към този филм, ама за любопитството...  hahaha не ми пречи.  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Ивайло Колев ft. Hipnotik – Searching for the words

# 32
  • Мнения: 10 240
Bugün " Tubamın " ikizlerin kırkı sevabına herkes dua okusun Allahım sağlık mutluluk ve huzur eksik etmesin evlerinden Simple Smile) ♥

Във фейса пишат, че днес бебчетата стават на 40 дни, но май са объркали дните?  newsm78

Приемам, че е намек към Туба и Онур да ни ги покажат!  Wink

# 33
  • Русе
  • Мнения: 6 503
РинкаWink ами то намеци отдавна има за снимки на бебчетата, ама  Thinking все пак - те си решават, дали и кога да ни покажат / колкото и да ни се иска на нас  Blush/.  Peace

А, сега стари, но "сладки" снимки на Туба.  Joy Joy Joy



Скрит текст:
Рене Ранев – Alone

# 34
  • Мнения: 2 195

Скрит текст:
Днес коментираха облеклото и поведението на звездите на церемонията на Оскарите. Спряха се и на "показното" показване на крачето на А. Джоли. Вярно, че е звезда и истерията около нея е убийствена, но ако можеше и да покаже малко земност и естественост ooooh! Прекалено предизвикателно сексапилна ми е и доста преиграва, та не й забелязвам таланта и чара. За разлика от Брат Пит... Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  29 феврури- да го отбележим като специален ден- високосен!
    Зимата си го иска и ни прати сняг, но като го гледа човек през прозореца, общува си в темата с хубави хора, настроението е добро.
   За Верди- има ли човек, когото неговата музика да не е карала сърцето му да трепне!
    Сложих ви хора от " Набуко"- търсех по- добър звук.



    Новината за Мерджан не ме очарова, ама такъв е животът- поднася най- различни изненади. Пък и снимането на сериали предразполага към връзки в екипите. И ние имаме такава, но съвсем на друго ниво- няма разтурени семейства. Като си спомня, че Мерджан  беше в Монте Карло със съпругата си. Е, всеки сам избира пътя си. Действително, за Сабанджъ / дано написах правилно написа името / и неговата възлюблена ,последиците бяха неприятни, а и нищо ново не се е чуло.
    Я, да си спирам жълтините. Stop Stop
     Успешен и приятен ден!

# 36
  • Мнения: 10 240
Охххххх!

 

 

 

 

# 37
  • Мнения: 4 535


Скрит текст:
Доживях да избирам между Софи Маринова и ДесиСлава #Crazy #Crazy

# 38
  • Мнения: 0

Надин, тук Туба под буквичката ,,А'' се е накичила с очилата на Онур ли? newsm78

# 39
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Скрит текст:
Баги,  Wink тази черна рокля на Анджелина от два дена ме тормози  ooooh! / опитвах се да ви пусна някоя и друга статия, но не се отваряха, та затова сега -  Laughing копирам една, но снимките - не излизат и трябва да се търсят на друго място.  Peace

Анджелина срещу Дженифър
  


"Въпреки че не бе номинирана тази година за "Оскар", Анджелина Джоли отново успя да се превърне в най-обсъжданата звезда на вечерта.
Повод за това стана роклята на актрисата. Тя бе от труднодостъпната колекция Atelier Versace. След появата й на червения килим в Интернет настъпи истински бум. Десният крак на Анджелина, който се подаваше почти целият от изисканата й рокля по време, събра над 10 000 фена в социалната мрежа Twitter. Дори беше създаден акаунт AngiesRightLeg.
Дрехата доста напомняше на роклята на Дженифър Анистън, която бившата съпруга на Брад Пит, подбра за наградите "Златен глобус" през 2010 г.
Дженифър със сигурност е кралицата на малката черна рокля, но дали ще спечели и срещу Анджелина Джоли в битката с дългата дреха със секси цепка, очакваме да разберем от вашия вот.''

В момента вота е 77,23 % за Дженифър срещу 22,77% за Анджи/ това е от "Woman.bg/

# 40
  • Мнения: 10 240

Надин, тук Туба под буквичката ,,А'' се е накичила с очилата на Онур ли? newsm78

Тц!



Скрит текст:

А тази ни е от Бегюм в туитър-профила и!

Скрит текст:
  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 12:21 от rina-rina

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503


РинкаWink ако можеш да откриеш и снимка на Дженифър, за сравнение / според статията  Simple Smile/.  Peace

Скрит текст:
И още нещо за Анджи и десният и крак.  ooooh!

Десният крак на Анджелина Джоли вече има хиляди последователи

http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2012/02/28/1776428_desniiat_k … eche_ima_hiliadi/

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Хайди и аз да си изкажа компИтентното мнение.
 Първо като видях снимката на лицето на Анджелина, си казах "Язък!", ама се успокоих, че и с много грижи за външния вид, годините си казват думата. А за роклята- това показване на крака не ми изглежда естетично. Ако по някакъв начин се открехне роклята - да, ама тук имаше предизвикателство- вижте ме.
   Спомних си коментариите за роклята на Туба на премиерата на " Попитай сърцето". Вярно, имаше големи цепки, ама не видях тя да си разкрива краката нарочно.
  Искам да кажа, че мене ме " хвърли в тъч"- /туй ми дойде сега в главата/ тоалета на Сандра Балок.Гледах го дълго и така не разбрах какво бе това надолу

Скрит текст:

     Какво ли да сложа като "принос"  Shocked Shocked в темата-
            малко непознат е нашият познат

  

# 44
  • Мнения: 10 240


РинкаWink ако можеш да откриеш и снимка на Дженифър, за сравнение / според статията  Simple Smile/.  Peace

Скрит текст:
И още нещо за Анджи и десният и крак.  ooooh!

Десният крак на Анджелина Джоли вече има хиляди последователи

http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2012/02/28/1776428_desniiat_k … eche_ima_hiliadi/

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт