Защо жените не изневеряват?

  • 15 818
  • 219
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Не изневеряват тези дето не стават  Laughing.. но съберат ли се на едно място повече от три жени, само за мъже иде реч..коя какво и как ще направи на този или онзи  Mr. Green.. инак на девици ша ми сЪ праят!!!!!  Joy

Днес за съвременната умна и амбициозна жена е по-важно да остане вярна на себе си и собствените си желания, отколкото на един единствен мъж.

Жените, които отстояват себе си, а не се подчиняват на натиска на обществото, признават многобройните си сексуални или сантиментални желания. Една жена може да обича двама мъже едновременно.

http://intimno.rozali.com/izneviara/p1972.html

После ми обяснявайте как не сте.. аааа..без тия филми.. гледали сме ги многократно!!!  Joy


# 31
  • Мнения: 755
хехе Соте та, к`во мислиш , ако не изневеряват , що не го правят?  Grinning

Инак другото , което си е така , така си е да му се не види. Peace Прав си.

# 32
  • Мнения: 1 727


Соте, тая кака хич не изглежда притеснена, че не става, ами съвсем се е развихрила Laughing

# 33
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464


Соте, тая кака хич не изглежда притеснена, че не става, ами съвсем се е развихрила Laughing
То не че тоя убавец става, де. Та чак и пищи. Не стига, че се е намерила някоя да му налети, ми и претенции ...  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 135

хехе Соте та, к`во мислиш , ако не изневеряват , що не го правят?  Grinning


Даа..не изневеряват до един момент от живота си.. докато се усетят какво са загубили  Laughing.. особено пък като минат 40-те.. на таквиз сеири съм бил свидетел че чак сЪ изчервявам..  Embarassed.. може би тогава се чувстват най освободени от грижи и задължения, та им падат рязко задръжките.. но това са мои лични наблюдения.  Hug

Бъзикаме се тук..но някой спомена че просто не им стиска.. и са напълно прави.. флиртуват, сърби ги, гъбаркат се .. но кат усетят дебелия, духват яко дим с куп оправдания че на са такива и онакива  Mr. Green.. но пък после съжаляват че не са се възползвали от положението... демек, сърби, боли, драго ми е.. ма няма да е днес!!!  Mr. Green

В този ред на мисли да ви кажа нещо.. тези дни срещнах една кака от миналото, дет ни направи на маскари трима, та щяхме да съ избием  Embarassed.. обелихме по някой лаф.. оказа се сама в неблагоприятно положение.. та се бъзнахме за миналите времена.. но като я гледах на какво е замязала.. ако ни събере тримата юнаци отново.. ся ще се изтрепем отново.. но всеки ще казва..- вземи я ти!!!!  Joy

# 35
  • Мнения: 10 547
Защото ме мързи;
Защото тръпки ме побиват от прилепчиви мъже;
Защото мразя да си усложнявам излишно живота;
Защото съм наясно с последствията от разкриването на една изневяра;
Защото искам да си лягам с чиста съвест и да ми е леко на сърцето;
Защото си имам Пешо;
Защото съм дебела;

# 36
  • Мнения: 1 127
Даа..не изневеряват до един момент от живота си.. докато се усетят какво са загубили  Laughing.. особено пък като минат 40-те.. на таквиз сеири съм бил свидетел че чак сЪ изчервявам..  Embarassed.. може би тогава се чувстват най освободени от грижи и задължения, та им падат рязко задръжките.. но това са мои лични наблюдения.  Hug

Соте, сигурен ли си, че въобще има възрастова граница? Flutter
Според мен нЕма: водата и женЪта като тръгнат...., нали знаеш? Ама това к`во общо има с възрастта? newsm78 Wink

# 37
  • Мнения: 135

 Shocked Ако ти си дебела.. то аз съм слон!!!!  Joy


Соте, сигурен ли си, че въобще има възрастова граница? Flutter
Според мен нЕма: водата и женЪта като тръгнат...., нали знаеш? Ама това к`во общо има с възрастта? newsm78 Wink

Ми вече не знам на какво да вярвам  Laughing.. възрастта си има слабости.. но водата пък прониква навсякъде.. ъъъ..жената имах предвид  Laughing.. то все едно де.. докато има изневеряващи ще се възползваме.. майната и на възрастта.. но да си заслужава рипането в блатото!!!!  Laughing

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 17:49 от sote-full

# 38
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Да живее Пешо. Той между другото е идеалната алтернатива, когато се чувстваш самотна, недооценена, незадоволена, похотлива, щастлива, пияна, трезва, с мъж, без мъж...струва си Blush Grinning

# 39
  • Мнения: 4 569
В момента не изневерявам, защото това, което имам ми стига и не искам да го бутна заради едното начесване. отделно където ме мързи и имам един куп претенции.

Изневерявала съм. Бях даденост, имаше тормоз и ревност и още един куп неща.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 16:55 от Естел

# 40
  • Мнения: X
Бъзикаме се тук..но някой спомена че просто не им стиска.. и са напълно прави.. флиртуват, сърби ги, гъбаркат се .. но кат усетят дебелия, духват яко дим с куп оправдания че на са такива и онакива  Mr. Green.. но пък после съжаляват че не са се възползвали от положението... демек, сърби, боли, драго ми е.. ма няма да е днес!!! 
Е, нали знаеш приказката:
"Жените са готови и на секс, за да получат флирт......!"
Явно флирта е бил достатъчен, секса не им трябва.
И продължението :
".......а мъжете са готови и на флирт, за да получат секс!"

Та, който до каквото се дореди...    Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 567
Някои жени не изневеряват, защото:

- не им стиска;
- не им се е паднало;
- от страх;
- поради религиозни причини;
- мързи ги  Mr. Green
- защото имат най-красивия и невероятен мъж на света и не е нужно;
- поради лични или здравословни причини;
- не го считат за редно.


- достатъчно са се нахойкали преди да се омъжат  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 167


- достатъчно са се нахойкали преди да се омъжат  Mr. Green

А, колко е достатъчно за една жена?  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 567


- достатъчно са се нахойкали преди да се омъжат  Mr. Green

А, колко е достатъчно за една жена?  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy
а де  Mr. Green, за всеки различно  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 175
Абе Соте, обратното е..Аз колкото повече одъртявам, толкова по-вярна ставам..Wink

Общи условия

Активация на акаунт