В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 23 954
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 214
Дани, що се чудиш? Човекът се е успокоил - осигуряват го финансово, що да се мори и с кекс? Wink Wink Wink А и нищо чудно да си бълбука с разни каки по чатовете как тя не ме разбира, а аз как страдам....
ooooh! ooooh! Морги, защо на мъжете вече не им се прави секс, ти имаш ли предположения, станаха асексуални.

# 61
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Морги, защо на мъжете вече не им се прави секс, ти имаш ли предположения, станаха асексуални.

По дебелите книги пише,че е защото жените сме им били иззели функциите в почти всички области на живота и това ги подтискало,оттам апатията,оттам и нежеланието за секс..
Макар че аз да бях един мъж,щях още повече да наблегна на кекса,та да видят женките що е туй мъж..поне това не можем сами да правим....още  Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 6 477
Щот ги мързи и кекс да правят вече....Всичко им е осигурено...Абе, те да не чакат ние да ги и оправим Embarassed Embarassed Embarassed
Да, аз отдавна съм забележила, че мъжете над 35 или поне част от тях стават лекинко кекс-мързеливи.....

# 63
  • Мнения: 3 659
Фиона, ти пък нямаш основание да се оплакваш

# 64
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Фиона, ти пък нямаш основание да се оплакваш

Че къде видя да се оплаквам,ма....,скъпа моя сладка??  smile3506

# 65
  • Мнения: 3 659
Ами щела си да покажеш, кво е мъж, все едно не си го видела

Освен това не го рекламирай много Peace

# 66
  • Мнения: 6 214
Морги, защо на мъжете вече не им се прави секс, ти имаш ли предположения, станаха асексуални.
По дебелите книги пише,че е защото жените сме им били иззели функциите в почти всички области на живота и това ги подтискало,оттам апатията,оттам и нежеланието за секс.. Макар че аз да бях един мъж,щях още повече да наблегна на кекса,та да видят женките що е туй мъж..поне това не можем сами да правим....още  Joy
Значи права е майка ми като казва, че еманципацията ни е...а майката на жените тотално  Wink

# 67
  • Мнения: 6 214
Щот ги мързи и кекс да правят вече....Всичко им е осигурено...Абе, те да не чакат ние да ги и оправим Embarassed Embarassed Embarassed Да, аз отдавна съм забележила, че мъжете над 35 или поне част от тях стават лекинко кекс-мързеливи.....
Оф, така ги мързи, ужас просто, никой с нищо да не ги занимава.

# 68
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308

1.Ами щела си да покажеш, кво е мъж, все едно не си го видела.

2.Освен това не го рекламирай много Peace

Е,за първото хипотетично говорех.
Пък за второто съм си взела бележка  Peace чак на себе си досадих с това хвалене,а и съм на мнение,че мъж дето много го хвалят,все идва ден,в който се изаква на метеното.
Спирам! Crossing Arms

# 69
  • София
  • Мнения: 6 477
Риълче, абе, по-добре еманципация...Не мога да си представя да мяукам на някого и да пърхам с очета понеже съм финансово и физически зависима от него  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Нали знаеш, че едно време това мъжа да ти фукне два шамара се е считало за нормално...Преди много години, миналия век слушах в трамвая две лели около50+:
- Тръгнала да се развежда...Вкарал й два шамара...Ми сигурно си ги е заслужила..Я, да си наляга парцалите... Shocked Shocked Shocked
И другата приглася - Да, да, права си...я ние как си търпим ooooh! ooooh! ooooh!

# 70
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Значи права е майка ми като казва, че еманципацията ни е...а майката на жените тотално  Wink
Права е!Аз не съм еманципирана..е,не много поне и считам,че съм мноооого добре!
Морги,не е необходимо само като си зависима от някого да му правиш мили очи.Аз писах,че не съм еманципирана,щото не искам нищо мъжко да изземвам-не ми се сменят крушки,искам да ми се подава ръка,да ми се дърпа стола...деля си работата на мъжка и женска....неговата си я върши той,моята е обща,разбира се.. Joy Ей,такива работи.Обичам да се чепя и съм доволна от резултата.Туй то! Whistling

# 71
  • Мнения: 6 214
Риълче, абе, по-добре еманципация...Не мога да си представя да мяукам на някого и да пърхам с очета понеже съм финансово и физически зависима от него  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Нали знаеш, че едно време това мъжа да ти фукне два шамара се е считало за нормално...Преди много години, миналия век слушах в трамвая две лели около50+: - Тръгнала да се развежда...Вкарал й два шамара...Ми сигурно си ги е заслужила..Я, да си наляга парцалите... Shocked Shocked Shocked И другата приглася - Да, да, права си...я ние как си търпим ooooh! ooooh! ooooh!
Shocked Shocked Те търпят, пък оная не можела. Все едно на баба ми акъла точно. всеки ден се тръшка как съм се била *докарала* (че нямам мъж), понеже и мен другите баби  70+ в махалата сега ме обсъждат по същия начин  Laughing

# 72
  • Мнения: 2 510
Може и с добро да има някъде, но това трябва да го умееш.
Пък знам ли?  "Зло куче къща пази".

Мисля, че ми трябва само мъж - хамалин на този етап и то приходящ.

# 73
  • Мнения: 54 455
Добро утро ! Heart Eyes

Честит Рожден Ден  на малката красавица на Пепинка !!!

Да е жива и здрава , много умна и засмяна и все така чаровна !


                                                 

Цветя за мама , че е родила такова прелестно дете !!!

                                                     
                                                   

И честита Баба Марта ! 

# 74
  • София
  • Мнения: 4 349
Честита баба Марта и от мен!
Много здраве, щастие и успехи на всички фронтове!


И честито на рожденицата! Много щастливи игри!

Общи условия

Активация на акаунт