Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 890
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ МОМИЧЕТА    Hug Hug Hug Hug ,


Благодаря за преведената серия   bouquet

Фрагмана, нищо ново под слънцето.

# 121
  • Мнения: 180
Сиси,маме здравей hug

# 122
  • Мнения: 54
Наде Hug   bouquet

Ферда, благодаря за превода  bouquet

Дочаках го Rolling Eyes снощи фрагмана /както обикновено мн бързо се придвижи  hahaha/ но и мен не ме заинтригува кой знае колко, особено като видях превода, наистина едно и също ни въртят.
Към Фери отдавна си имам критики, но след вс, което гледахме напоследък, вече нямам и какво да кажа, напълно и окипазиха образа. ooooh!
Мн куца сценария, от един момент нататък вече оставам с усещането, че нямат идея какво искат да ни покажат Shocked и как смятат да се развива действието.

Мамче hug

# 123
  • Мнения: 54

1 нехаресвания Shocked някой сбъркал къде да натисне Joy направо се чудя Crazy Crazy


# 124
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 125
  • Мнения: 180
Взрив в кв.Бейоглу в Истанбул.Как ли са нашите хора?

# 126
  • Мнения: 56
Здравейте
Рали, да е живо и здраво детенцето ти!  


# 127
  • Мнения: 180
Здравей маминко. hug


# 128
  • Мнения: 21 201
Честита Баба Марта и на теб, Виле. Hug
Като гледам фрагманите и изглежда, че на Емир нищо му няма, а ние какви ли не неща си мислехме. ooooh!
Всяка серия завършва с поне два отворени финала, защото докато беше и Зехра  имаше случаи, в които отворените финали на даден епизод бяха, и три, и нищо не беше така както изглеждаше.
Ние си мислим едно, а действията си продължават съвсем монотонно без стресови ситуаций.
Сега се замислих, дали наистина, ще водят Фери на гинеколог и Емир е разбрал, или по-скоро е разбрал за чувствата на Левент към Фериха, и въобще да няма никакъв доктор, а и още по-малко след, като Ръза отива на село се съмнявам, че Фери, ще отиде заедно с Мехмед на гинеколог?!

# 129
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта и на теб, Виле. Hug
Като гледам фрагманите и изглежда, че на Емир нищо му няма, а ние какви ли не неща си мислехме. ooooh!
Всяка серия завършва с поне два отворени финала, защото докато беше и Зехра  имаше случаи, в които отворените финали на даден епизод бяха, и три, и нищо не беше така както изглеждаше.
Ние си мислим едно, а действията си продължават съвсем монотонно без стресови ситуаций.
Сега се замислих, дали наистина, ще водят Фери на гинеколог и Емир е разбрал, или по-скоро е разбрал за чувствата на Левент към Фериха, и въобще да няма никакъв доктор, а и още по-малко след, като Ръза отива на село се съмнявам, че Фери, ще отиде заедно с Мехмед на гинеколог?!
Това си мислех и аз , дано да се размине с доктора, че ще стане голям смях.с

# 130
  • Мнения: 180
А аз допускам освен евентуален преглед и Джансу би ли могла да направи нещо на Ф?Замислих се затова защото има една сцена  където Джансу вика Ф на  помощ.Та си мислех дали тогава нещо не се случва?

# 131
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.

# 132
  • Мнения: 180
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.
Здравей Simple Smile

# 133
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.
Здравей Simple Smile Привет и от мен , много ми харесва при вас , благодаря за посрещането.

1 нехаресвания Shocked някой сбъркал къде да натисне Joy направо се чудя Crazy Crazy



Това е жестоко , всичко което харесвам в едно и песента , и Е&Ф

# 134
  • Мнения: 54
Всички се жалват и пак си гледаме hahaha hahaha hahaha големи мазохисти се извъдихме.

Да ви кажа, свикнах и мн ми харесва новия дизайн Flutter, особено така в синичко, да сме в тон Whistling

emila123, добре дошла  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт