Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 887
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 13
Вили привет,  Hug

Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.

Добре дошла сред нас  welcome

Всички се жалват и пак си гледаме hahaha hahaha hahaha големи мазохисти се извъдихме.


 hahaha hahaha hahaha ние мазохисти, Халитко и Мехмет садисти  hahaha hahaha

# 136
  • Мнения: 21 201
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.
Добре дошла.
Аз лично за първи път Ви виждам, като пишеща.
Сиси, не ми омръзва тази песен, страхотна е.    bouquet

# 137
  • Мнения: 21 201
Пожелавам Ви, никога да не сте на дъното, за да не се налага да се катерите по стълбицата на живота. Да няма парещи въглени в живота Ви и да цените радостта от малките неща. Слънчевите дни в душите Ви, да са Вашите спътници в живота Ви, а споделените чувства с любимите за Вас хора,  да са водещи и в изобилие.
Заповядайте. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=gDGL_oDCqjU&feature=related

# 138
  • Мнения: 0
Всички се жалват и пак си гледаме hahaha hahaha hahaha големи мазохисти се извъдихме.

Да ви кажа, свикнах и мн ми харесва новия дизайн Flutter, особено така в синичко, да сме в тон Whistling

emila123, добре дошла  bouquet

Благодаря , може и да си права , но смиатам да бъда фен докрай.Освен , ако не се изложат напълно , че да няма съвсем какво да се гледа.

# 139
  • Мнения: 0
Вили привет,  Hug

Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.

Добре дошла сред нас  welcomeИ аз се радвам , че вече мога да споделям с вас.

Всички се жалват и пак си гледаме hahaha hahaha hahaha големи мазохисти се извъдихме.


 hahaha hahaha hahaha ние мазохисти, Халитко и Мехмет садисти  hahaha hahaha

# 140
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.
Добре дошла.
Аз лично за първи път Ви виждам, като пишеща.
Сиси, не ми омръзва тази песен, страхотна е.    bouquet
Днес се регистрирах , първите ми постове се оказаха неуспешни , но се радвам че станах част от тази тема, много харесвам Е&Ф  и се надявам поне краят да е добър,без драми и страдания.Едно щастливо семейство , може и без тати , те двамата са си достатъчни.

# 141
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Имаме си фрагман вече, снощи се е появил 10 минути след като съм се отказала да го чакам, но като гледам не е кой знае какво ,че да съжалявам.
Търсеща, честит рожден ден на детенцето ти, да ти е живо и здраво и много щастливо!

# 142
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.
Емила

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 15:44 от titikova

# 143
  • Мнения: 8 418
Систър, съгласна съм с теб.  Hug Hug Hug Само аз изневерявам отвреме-навреме на сериала. hahaha hahaha hahaha
emila123, добре дошла.   bouquet

# 144
  • Мнения: 180

1 нехаресвания Shocked някой сбъркал къде да натисне Joy направо се чудя Crazy Crazy



Мн хубаво.Днес си го гледам и слушам през цялото време. Hug

# 145
  • Мнения: 180
Пожелавам Ви, никога да не сте на дъното, за да не се налага да се катерите по стълбицата на живота. Да няма парещи въглени в живота Ви и да цените радостта от малките неща. Слънчевите дни в душите Ви, да са Вашите спътници в живота Ви, а споделените чувства с любимите за Вас хора,  да са водещи и в изобилие.
Заповядайте. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=gDGL_oDCqjU&feature=related


Благодаря сестро  bouquet

# 146
  • Мнения: 180

Скрит текст:
Vahide Gördüm'den Sevindirici Haber
Kanser tedavisi gören Vahide Gördüm, sağlık durumuyla ilgili sevenlerine bir açıklama gönderdi.
Vahide Gördüm'ün açıklaması:
28 Şubat itibariyle kemoterapi tedavi sürecimi bitirdim. Deldi geçti ama geçti Altı ay boyunca Türkiyenin her yerinden bana şefkatini, şifasını ve duasını yollayan büyüğüm, küçüğüm herkese teşekkür ederim. Önlerinde saygı ve minnetle eğilirim.
Hoş bulduk.
Vahide Gördüm
kaynak:dizifilm.com

# 147
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали получихте , първите ми пуликаций, но много ви благодаря за преводите които правите.Отдавна ви чета и аз като вас съм фен на серияла ,но последно време станаха нетърпими с еднообразието. Въпреки всичко съм решена да гледам до край .Честита Баба Марта на всички да сте живи и здрави.
Емила
Привет   Grinning , искам Левент на яхтата , там е в стихията си и изглежда добре.

# 148
  • Мнения: 8 418

Скрит текст:
Vahide Gördüm'den Sevindirici Haber
Kanser tedavisi gören Vahide Gördüm, sağlık durumuyla ilgili sevenlerine bir açıklama gönderdi.
Vahide Gördüm'ün açıklaması:
28 Şubat itibariyle kemoterapi tedavi sürecimi bitirdim. Deldi geçti ama geçti Altı ay boyunca Türkiyenin her yerinden bana şefkatini, şifasını ve duasını yollayan büyüğüm, küçüğüm herkese teşekkür ederim. Önlerinde saygı ve minnetle eğilirim.
Hoş bulduk.
Vahide Gördüm
kaynak:dizifilm.com

На 28 февруари е бил последният курс от химиотерапията на Вахиде, която продължила 6 месеца. Тя благодари на всички, които са я подкрепили. Това е разказ на някого, но не мога да разбера на кого. Иначе това е основното. Hug
Надеbouquet

# 149
  • Мнения: 0
Систър, съгласна съм с теб.  Hug Hug Hug Само аз изневерявам отвреме-навреме на сериала. hahaha hahaha hahaha
emila123, добре дошла.   bouquet

Добре заварила,дано дочакаме момента , които всички толкова искаме, 4е да не се налага и ние да изневеряваме.

Общи условия

Активация на акаунт