Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 877
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 21 201
Ферда, нито ми се пее, нито ми се танцува, след Вашите сюжети. Cry
На всичкото отгоре с малкия сме сами, че тати е дежурен и не стига, че ми е криво, ми Вие ме довършихте. Sad В момента се чувствам, като болна. Sick
Пак казвам, не Ви упреквам, това са си Вашите предположения, не ме разбирайте грешно.

Надеее, извинявай! Помниш ли как преди време Тинчето така се разсърди, че настроението в темата е мрачно... май всичко се връща...

Не ми приемай сюжета на сериозно, аз вече се смея на АФК (или скучая).

Помня Ферда, но кое по-точно се връща?! Не мисля, че някой умишлено от нас е искал, или иска да помрачи настроението на другите. Единствено и само аз съм си виновна, че се вкарах в този сериал, никой друг.

# 571
# 572
# 573
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
 Ферда Hug Hug Hugтой сина ме светна преди малко Hug Hug Hug

Стига "бе"... на колко години е синът ти, та да знае таквиз неща? Мислех, че това си е за друга генерация.  Joy Joy Joy

# 574
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ферда, нито ми се пее, нито ми се танцува, след Вашите сюжети. Cry
На всичкото отгоре с малкия сме сами, че тати е дежурен и не стига, че ми е криво, ми Вие ме довършихте. Sad В момента се чувствам, като болна. Sick
Пак казвам, не Ви упреквам, това са си Вашите предположения, не ме разбирайте грешно.

Надеее, извинявай! Помниш ли как преди време Тинчето така се разсърди, че настроението в темата е мрачно... май всичко се връща...

Не ми приемай сюжета на сериозно, аз вече се смея на АФК (или скучая).

Помня Ферда, но кое по-точно се връща?! Не мисля, че някой умишлено от нас е искал, или иска да помрачи настроението на другите. Единствено и само аз съм си виновна, че се вкарах в този сериал, никой друг.

Разбира се, че не е умишлено. Като казах, че "се връща", имах предвид, че сега на теб ти е докривя от глупави черногледи сюжети. Но на мен наистина вече ми е весело. Даже и ще ме накарат да гледам следващата серия, за да разбера кои бяха онези в колата. Сценаристите си знаят работата - знаели са, че епизодът не струва и затова накрая тази нова "бомба".  Joy

# 575
  • Мнения: 0
Лека нощ момичета , аз се потресох , думи не ми останаха , стига ми емоции за днес. luvbed

# 576
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Само мога да кажа , че на 85% следващия еп. няма да го  гледам. Настроението ми е нормално и нямам никакво намерение да го помрачавам.

Лека нощ Hug

# 577
  • Мнения: 21 201
Диди, бабче, сестричке, Ферда, благодаря Ви за утехата, но резултата е нулев. Rolling Eyes
Сега вместо да гледаме нормални брачни отношения, ще гледаме  Емир как го притискат да вземе момичето, защото е преспал с нея. ooooh!
А тя ако е много свястна, каква работа има в Хилс по нощите и по никое време?! И на Айсун, и на Юнал, ще им се стъжни. А ако това стане наистина, Фериха сама, ще иска да се разведат без дори да са казали на никого още за брака им.
Лека нощ на лягащите. Hug

# 578
  • Мнения: 2 449
  Я някой да ме светне на какъв език пеят в клипчето,което ви пуснах newsm78 newsm78 newsm78португалски ли е  newsm78 newsm78 или ....ох не ми звучи на испански

Мери, португалски е.

  а благодаря,защото нещо много не ми ж-ъкаха,ама аз само фадо съм слушала и затова
  и сакън, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и дума да не си рекла срещу синчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 579
# 580
  • Мнения: 12 719
Диди, бабче, сестричке, Ферда, благодаря Ви за утехата, но резултата е нулев. Rolling Eyes
Сега вместо да гледаме нормални брачни отношения, ще гледаме  Емир как го притискат да вземе момичето, защото е преспал с нея. ooooh!
А тя ако е много свястна, каква работа има в Хилс по нощите и по никое време?! И на Айсун и на Юнал, ще им се стъжни. А ако това стане наистина, Фериха сама, ще иска да се разведат без дори да са казали на никого още за брака им.
Лека нощ на лягащите. Hug
Така е няма просто какво да коментирам само да няма втора Мелодия на сърцето за край че тогава вече въобще няма да ми понесе   Sick #Crazy ooooh! ooooh! ooooh!

# 581
  • Мнения: 9
Честит 3-ти март!

Мери, благодаря за поздрава   bouquet

Наде, take it easy, girl, calm down Hug

Лека нощ на лягащите  Hug


# 582
  • Мнения: 180
Неси благодаря.Честит 3-ти март и на теб ,и на всички.

# 583
# 584
  • Мнения: 21 201
Неси. Hug
Честит Ви национален празник. Добре, че имаме достойно минало за да се гордеем с него, че настоящето ни е... Sick а бъдещето ни е тъмна Индия. Sad
Аз искам фрагман.

Общи условия

Активация на акаунт