Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 912
  • 741
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 9
Санем ги убеждава, че Джансу не е способна да ръководи хотела. В момента живеела сама, а преди се е опитала да се самоубие.

Х: Корай, днес тази работа свършва, нали?
Ф: Свършва. Ханде, погледни ме. Обещавам. Свършва.

Ф: Днес след училище в бизнес клуба. Е, не го прави, де.
Е: Знаеш, че мразя да те оставям по средата на пътя.

# 391
  • Мнения: 13
ОХ НЯМАМ КЪСМЕТ, НИТО ЕДИН ЛИНК НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 392
  • Мнения: 9
Не са позволили на Мехмет да влезе в университета. Признава, че Л. е бил прав. Не можел да държи на думата си, даже на думагта на баща си.
Ханде:"Повече си подхождате, отколкото близнаците.

Л:Още малко Мехмет щеше да те види.
Ф: Да. Ханде не каза нещо лошо, нали?

Ф; И аз трябва да си взема въздух.

Сехер я съветва да слага червено червило и да се облича по-стилно.

# 393
  • Мнения: 9
Гюлсум каза на К., че е направила кекс, а К. й каза, че утре ще започне работата по развода. А Г. каза, че не може да се разведе, не може да се върне в дома си.

# 394
  • Мнения: 9
Т: Джансу, идва.
Л: Няма ме, няма ме.
Д: Здравей, како Тюлин. Търсих Лара, но явно и тук я няма.

Д: А ако ще ми говориш за онази жена...
Л: Защото не се обадиш на леля си?
Д: Не мога да са обадя, защото тя ще ме извика в Канада, а аз не искам да ходя.

Гюлсум казва, че живота й ще се провали. Майка й няма да бъде на себе си. И без това Ръза е бил наранен от Фериха...Ако К. ще се разведе с нея, ще я убие, ще бъде нейният убиец.

# 395
  • Мнения: 21 201
Не ми харсват тези манипулаций от страна на Гюлсум. Даже въобще не ми изглежда и на страдаща в момента, просто едни заучени фрази от Сахер за оправдание и за вменяване чувството за отговорност и вина в Корай.

# 396
  • Мнения: 3
Оф, и Гюслум колко е смотана да се унижава и да моли Корай по този начин. Все ми се струва, че Ханде не е съвсем искрена. Толкова е заслепен..

# 397
  • Мнения: 21 201
Корай при Ханде ли се мести? И думите на Гюлсум не го спряха. Мисля си, че Ханде отново, ще го разочарова и той скоро, ще се върне при Гюлсум.

# 398
  • Мнения: 9
Е. каза на Л., че май мн добре се разбира с Мехмет
Л. каза на Е. че докато Ф. е в живота му и Мехмет ще бъде там.
А Е. на Л. да стои далеч от всичко, свързано с него.

Корай каза, че женитбата им ще бъде само на хартия. Тя ще живее в неговата къща, той от време на време ще я навестява.

Е:Не сте както преди. Да не би да се е случило нещо? Онзи мъж бе важен за теб. Сега е с Мехмет. Какво стана с капитана?
Ф: Е, нищо не е станало. Сега ти си до мен. Мога да говоря, а ти да ме изслушваш. Е, ако гледаш така, няма да мога да говоря повече?

# 399
  • Мнения: 6 105
Корай при Ханде ли се мести? И думите на Гюлсум не го спряха. Мисля си, че Ханде отново, ще го разочарова и той скоро, ще се върне при Гюлсум.
Ех,тоя Корай-женен мъж,още не се е развел и веднага при Ханде!Много победоносно се усмихва Ханде!Ще видим кога ще й омръзне любовта!?

# 400
  • Мнения: 9
За момент Санем помисли, че лелята на Дж. ще идва, а после разбра, че това е мнението на Тюлин.

Лара каза, че ако е на мястото на Санем ще направи всичко по силите си, за да изпрати Дж. в Канаде. Поне ще седи спокойно в хотела.

Айсун каза на юнал, че Фемир са се разделили и, че Ф. се е върнала у тях. Айсун каза, че ако Емир ще остане в онзи апартамент, ще повярва отново на Фериха.

# 401
  • Мнения: 9
Сехер иска тази вечер тя да обере боклука на хората в блока.

# 402
  • Мнения: 21 201
Корай при Ханде ли се мести? И думите на Гюлсум не го спряха. Мисля си, че Ханде отново, ще го разочарова и той скоро, ще се върне при Гюлсум.
Ех,тоя Корай-женен мъж,още не се е развел и веднага при Ханде!Много победоносно се усмихва Ханде!Ще видим кога ще й омръзне любовта!?
Ванина, съвсем скоро отново, ще и поникнат рогца на главата и той, ще разбере, че не се е променила и, че за пореден път се е излъгал в нея.
По-добре така, че става, защото иначе Ханде винаги, ще бъде негов блян.

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 21:36 от Neidjal

# 403
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Уф, този Юнал е така груб и невъзпитан, че не се трае!!! Айсун му каза, че се вживява в родята на 20 годишен, а той й каза, че била състарена от проблеми... Глупак, глупак, глупак!!!!!

# 404
  • Мнения: 9
Сехер казва на Емир, че има много важни неща да му каже, но не може на вратата, защото Мехмет може да я ивиди. Казва на Емир, че тази сутрин още малко Мехмет е щял да отведе Фериха на преглед. А Емир не схвана за какъв преглед говори Сехер. А тя му каза, че ще видят какво са правили и какво не.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт