Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 952
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6 105
Корай при Ханде ли се мести? И думите на Гюлсум не го спряха. Мисля си, че Ханде отново, ще го разочарова и той скоро, ще се върне при Гюлсум.
Ех,тоя Корай-женен мъж,още не се е развел и веднага при Ханде!Много победоносно се усмихва Ханде!Ще видим кога ще й омръзне любовта!?
Ванина, съвсем скоро отново, ще и поникнат рогца на главата и той, ще разбере, че не се е променила и, че за пореден път се е излъгал в нея.
По-добре така става, че иначе Ханде винаги, ще бъде негов блян.

И аз си мисля,че така ще стане,но току-виж сценаристите пак ни изненадат и да й променят изведнъж харектера.Би било много нелогично,но все пак...

# 406
  • Мнения: 3
Сериозно ли ще я водят на преглед?  Crossing Arms

# 407
  • Мнения: 3
Отчасти Ханде и Корай са интересни и ще се получи интрига, но жалко за Гюлсум. Макар, че нямам вяра на Ханде. Пак ще се издъни.

# 408
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Неси,  защо Сехер каза на Емир, че и женитба няма да ги спаси?! Какви са разбиранията и обичаите между простите турци? Ако Фериха е спала с него с кръв ли ще искат да си отмъстят, за да я "изчистят"?

# 409
  • Мнения: 9
Уф, този Юнал е така груб и невъзпитан, че не се трае!!! Айсун му каза, че се вживява в родята на 20 годишен, а той й каза, че била състарена от проблеми... Глупак, глупак, глупак!!!!!

Според мен юнал не каза, че Айсун е състарена от проблеми, а че ако продължава с този стрес - ще остарее. Но долу-горе смисъла е еднакъв. Peace

# 410
  • Мнения: 0
Сериозно ли ще я водят на преглед?  Crossing Arms
Тия се шегуват с нас ooooh!

# 411
  • Мнения: 2 449
  Боже в кви просротии ни вкараха пак #2gunfire #2gunfire

# 412
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Уф, този Юнал е така груб и невъзпитан, че не се трае!!! Айсун му каза, че се вживява в родята на 20 годишен, а той й каза, че била състарена от проблеми... Глупак, глупак, глупак!!!!!

Според мен юнал не каза, че Айсун е състарена от проблеми, а че ако продължава с този стрес - ще остарее. Но долу-горе смисъла е еднакъв. Peace

Много просташки се държи и колкото "по-млад" се чувства, толкова големи простотии говори на Айсун.

# 413
  • Мнения: 2 449
  Нещо не ми е ясно newsm78 newsm78За Гюлсуна сватба и всичко се потули newsm78 newsm78защо за Фери да е различно #Crazy #Crazy

# 414
  • Мнения: 9
Неси,  защо Сехер каза на Емир, че и женитба няма да ги спаси?! Какви са разбиранията и обичаите между простите турци? Ако Фериха е спала с него с кръв ли ще искат да си отмъстят, за да я "изчистят"?
Ферда, не съм много запозната с техните обичаи, защото не живея в Турция. Но до колкото знам, ако Фериха е спала с него, за да изчистят името си, трябва да има кръвопролитие. В някои от случаите брата убива сестрата. За тях честта е най-важно и правят всичко, за да запазят. Но това е по-присъщо за областта около Анадолу. Peace Няколко сериала имат(са имали) подобна сюжетна линия.

# 415
  • Мнения: 21 201
  Нещо не ми е ясно newsm78 newsm78За Гюлсуна сватба и всичко се потули newsm78 newsm78защо за Фери да е различно #Crazy #Crazy
Аз го разбирам така. На всеки друг могат да я харижат, като стока за продан, но на Емир в никакъв случай не биха я дали.

# 416
  • Мнения: 21 201
Неси,  защо Сехер каза на Емир, че и женитба няма да ги спаси?! Какви са разбиранията и обичаите между простите турци? Ако Фериха е спала с него с кръв ли ще искат да си отмъстят, за да я "изчистят"?
Ферда, не съм много запозната с техните обичаи, защото не живея в Турция. Но до колкото знам, ако Фериха е спала с него, за да изчистят името си, трябва да има кръвопролитие. В някои от случаите брата убива сестрата. За тях честта е най-важно и правят всичко, за да запазят. Но това е по-присъщо за областта около Анадолу. Peace Няколко сериала имат(са имали) подобна сюжетна линия.

Божеее, докъде ни докараха. Преди искахме кекс на вилата, а сега едва ли не трябва да сме благодарни, че подобно нещо не се случи, защото в противен случай, ще има убити. ooooh!

# 417
  • Мнения: 180
Ако разбирам правилно идеята е да покажат някакви неприемливи поне за мен обичаи на кръвно отмъщение?

# 418
  • Мнения: 21 201
Опасна е Сахер, намери си златното петле в лицето на Емир. ooooh!

# 419
  • Мнения: 9
Емир: А, какви такива хора сте? Къде е Фериха?
С: А чакай малко.

Е: Кога стана това?
С: Тази сутрин.
Е: Нещо случи ли на Фериха?
С: Не. Цяла. е.

Сехер каза, че Ръзато е на село за два дена и е мн трудно да го удържи. Емир й предложи 1000 лева всеки ден, за да удържи Мехмет.

Общи условия

Активация на акаунт