Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 896
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9
Ферда, здравей  Hug

Казват, че това е жената, която ще играе в АФК - Neriman Uğur. Не знам до колко е вярно. Peace

Неси тази не играеше ли в Семеен Сарай  newsm78 newsm78 newsm78
Същата. Дето беше майката на момчетата.
Много си приличат, но съм сиг. че не е тя. Тя не се казваше така да помня.(Странно ми е как помня такива маловажни детайли Simple Smile) Актрисата от Семеен Сарай е Иджлял  Айдън.
Да, да, права си. На тази снимка много си приличат, но погледнах и други нейни снимки и наистина не е тя.
Скрит текст:


# 706
  • Мнения: 21 201
Фердаааа и аз ти благодаря, че ми припомни силата на словото.  bouquet
Родният ни език, езика на телата ни когато общуваме с другите хора са много важни за да бъдем стойностни хора.
И на мен тази актриса ми е позната, но не се сещам откъде?! newsm78

# 707
  • Мнения: 12 719


 hahaha hahaha hahaha

Каква е вината на Емир?
Joy hahaha hahaha hahaha Голяма  hahaha hahaha

# 708
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Фериха не може да се омъжи за Левент при условие, че вече се е омъжила за Емир. Peace

Казват, че Левент ще разбере за брака на Фемир...и че онези двете искат да отмъстят на Емир.
Скрит текст:
аз чух че това с онези жени е работа на юнал. той май е предприел нещо, нали каза на айсун, че нещо е замислил. е тези жени са негово дело Simple Smile

# 709
  • Мнения: 0
Щом е идвала и преди в апартамента, значи две мнения по въпроса няма. Същото симпатично момиче е, с което Емир преспа.
Щом толкова бързо, ще си приключи с тази история до един, два епизода, значи момичето е манипулирано от майка си и, ще изнудват Емир, и явно няма да има никакво бебе а, ще се опитат да изкопчат пари. Явн, че бързо, ще се приключи с тази измислена история и в крайна сметка това може да се окаже златна възможност за ФЕмир, и брака им.
Имаше и клюка, според която в 54 епизод ФЕмир, ще заживеят в свой собствен дом.
Много малко Надежда ми остана, единствено положителните клюки ме крепят и те ми дават силата да продължа да гледам. Ако спра да вярвам и да се надявам, това би значело, че съм до тук със сериала, но дори и в най-голямата тъмнина, там някъде, в края виждам лъч светлина, продължавам да се надявам и това ме държи изправена относно сериала.
Да, Наде. Това е правилния подход, иначе няма как да се изтърпят всичките им глупости.
Да, може и да го правят и за пари. Но може и това да е номер на Айсун или Юнал да разделят ФЕ.

# 710
  • Мнения: 21 201
Това не са ли завесите в спалнята на Емир? newsm78 Ако е така, аз поне не си спомням подобна сцена.

# 711
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355

Това не са ли завесите в спалнята на Емир? newsm78 Ако е така, аз поне не си спомням подобна сцена.



това е от епизода след излизането на емир от болница след отвличането и тук обясняваше на "милата" си майка, че остава с Фери Simple Smile

# 712
  • Мнения: 21 201
Да не дава Господ нико му такива родители, като Юнал и Айсун.
Тя продължава да се инати, като магаре вместо да се опита да разбере сина си, а Юнал, той просто е под всякаква критика.
Поне да не му вредят, но те и това правят. Нали и те навремето така са се оженили, и Юнал, и припомни на Айсун случката в първия сезон с техния прибързан брак, ноооо когато става въпрос за тях забравят всичко, защото така им изнася.

# 713
  • Мнения: 180
Здравейте момичета Hug
Неси  bouquet
Тинче,леля Peace
Сестро  bouquet
Еси добре си си дошла Hug

# 714
  • Мнения: 12 719
Това не са ли завесите в спалнята на Емир? newsm78 Ако е така, аз поне не си спомням подобна сцена.


Това е след като Емир се върна от болницата и говореше с майка си  Peace в стаята си

# 715
  • Мнения: 21 201
Здрасти сестричке. Hug
А аз си помислих, че на снимката са Фери и Емир, и оттам се заблудих.

# 716
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Неси  Hug
Еси, добре си се завърнала!   Hug  Как прекара? Всъщност, аз не ви знам къде бяхте с Неси, защото пропуснах доста страници през изминалите седмици, ама нейсе (както казват съседите  Wink).

Наде,  Hug Как си, мила? Жал ми е, че вчера ти развалих настроението, много съм недосетлива понякога, аз вече сюжета на АФК не го взимам насериозно, но не се сещам, че не с всички е така... Извинявам се! Мисля, че както сериалът зацикли, така и нашите (поне моите) изказвания по него и ще е по-добре да си мълча вече.

Момичета, не говорете с недомлъвки, моля ви - нито ви разбирам, нито мога да реагирам (пък и правичката да си кажа, се дразня така), а все пак темата е обща...  Praynig Peace

Нека кажа нещо позитивно за снощната серия - Фериха поне имаше по-спретнат вид...  Wink Laughing

П.П. Какво е това "кушия/кушии" - от вчера много сте я споменавали тази дума?

# 717
  • Мнения: 21 201
Ферда, благодаря, че ме питаш, много си мила. Hug Била съм и по-добре, но се държа. Няма защо да ми се извиняваш. Нали се разбрахме, че не е нужно за всичко и на всеки да се извиняваме персонално, защото никоя от нас не прави нещо умишлено с цел да засегне другите. Hug Все още имам малка надеждица за ФЕмир.

# 718
  • Мнения: 0
Според мен има нещо гнило в тази история. Защо се страхува момичето, значи нещо не е както трябва?!
И аз мисля , че има нещо гнило в тази история, но дано Фериха да успее да остане до Емир и да не реши да се развежда .
Клипчето е супер, досега съм гледала всичките ти клипове - благодаря ти , че успяваш поне в клиповете да подбираш малкото Фемирски моменти! bouquet
Присъединявам се в клипа Фемирските моменти са по-силни отколкото в  серията, браво , справила си се добре. newsm10

# 719
  • Мнения: 21 201
Ферда, кушийте са конни състезания.
За какви недомлъвки говориш?
И на мен Фери ми беше много свежа в снощния епизод.

Общи условия

Активация на акаунт