СЕПТЕМВРИ е далече, но чакаме със нетърпение малкото човече!

  • 27 817
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 802
Добро утро и от мен  Hug
Честно съвсем малко ви завиждам за фризьорството  Embarassed.Моето мъжле не дава и да спомена да се подстрижа,а ми е време да си оправя причьоската.Иди му обяснявай,че това са бабини деветини,още повече че и маминка го подкрепя #Cussing outАми май ще е така-без причоска,без бойдосване....а бе здраве да е ,стига бебо да е добре и аз ще съм ок  Simple Smile

Много неприятно, че не ти дават, но наистина за мен са бабини девитини. Това, че една жена е бременна не означава, че трябва да се занемари от към външен вид девет месеца  ooooh! ... Всичко трябва да е в границите на нармалното разбира се Hug С предишната бременност пак си се подстригвах и боядисвах, ходих си с високите токчета - докато мога де ... и се чувствах много добре  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 272
Момичета, добро утро и Честита пролет  smile3525
А аз да попитам в 16 г.с. съм и все още имам бяло течение и взех да се притеснявам newsm78 доктора ми беше казал, че е нормално, но през цялата бременност ли ще е?

# 737
  • Мнения: 10
И аз така си се подстригвам и боядисвам и на козметик си ходя.Мисля,че наистина са бабини измислици.А за косата да не се режела специално знам,че не се режела за да не отрежеш мъжкото достойнство на бебето Joy Ами аз чакам момиченце,кое да и отрежа? Joy Joy

# 738
  • Мнения: 4
Добро утро  Party

Канела - аз съм чувала, че при подстригване ще му отрежеш късмета  Mr. Green но аз също не вярвам в такива неща и бая си отрязах косата още 2-рия месец  Hug

Evvaa - за течението няма нищо притеснително и аз имам от време на време - важното е да се преглеждаме - за да няма бактерии   bouquet

момичета, направо ме мотивирате с тея токчета - ще взема и аз днес да се наглася  Party

# 739
  • Мнения: 2 802
Хайде дами, скачайте в НОВАТА ТЕМА

# 740
  • Мнения: 47
Честита първа пролет, мили мамчета

И мен като повечето от Вас ме е обзел ентусиазъм за чистене и подреждане newsm68
Една приятелка ми препоръча лосион против стрии на Alpi fresh с невен, мисля да го пробвам, защото съм ползвала и други продукти от марката и са много хубави, немски са и не са скъпи.
Хубав ден на всички  dance

Общи условия

Активация на акаунт