На пазар във Варна - 20

  • 72 084
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 86
И на мен ми трябва печат на сносни цени. Става въпрос за книжка със стихове, около 20 стр. с меки цветни корици, формат А4, сгънат на 2, 100 бр. поне. Има 5-6 цветни картинки до някои от стихчетата. Питах в няколко рекламни агенции, но ми дават много висока цена.

Виждам, че имат и сайт, така че може лично да се информирате!  Peace http://www.stemaprint.net/

# 691
  • Мнения: 92
Къде мога да си боядисам едни сандали в черен цвят?ъ

# 692
  • Варна
  • Мнения: 10 633
Случайно някой да е виждал дали го има този детски комплект за игра с кран, багер и т.н. в Джъмбо и горе-долу цената?
http://rayatoys.com/details.php?offer=709

Много ми е далеч този магазин, за разходка до там ...

# 693
  • Мнения: 335
Къде мога да купя козирка за къпане за малко дете (бебе)?
Благодаря!
Jumbo Simple Smile
Благодаря за отговора!
Оказа се, че в Джъмбо няма. Cry
Някой сеща ли се за друго място?

# 694
  • Варна
  • Мнения: 355
Къде мога да купя козирка за къпане за малко дете (бебе)?
Благодаря!
Jumbo Simple Smile
Благодаря за отговора!
Оказа се, че в Джъмбо няма. Cry
Някой сеща ли се за друго място?

Струва ми се, че в Сладури съм виждала.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Simple Smile Не съм точно на пазар тръгнала, но ще потърся помощ тук. Не знам печатница или рекламна агенция ми трябва?!
Налага се да разпечатам цветна картина един брой, с размер примерно като картон 100 на 70 см. И не знам накъде да се насоча.....Приемам всякакви идеи  Simple Smile
На Мария-Луиза от Годзила към Катедралата има копирно студио, където печатат и снимки в голям формат, но не зная цени. Копирането и принтирането вече е доста скъпо там, за разлика от преди.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 773
Къде мога да купя козирка за къпане за малко дете (бебе)?
Благодаря!
Jumbo Simple Smile
Благодаря за отговора!
Оказа се, че в Джъмбо няма. Cry
Някой сеща ли се за друго място?

Нашата я бях купила от м-н Рошко. Така и не я използвахме, защото не мисля, че вършеше работа.

# 697
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 496
Къде мога да купя козирка за къпане за малко дете (бебе)?
Благодаря!
Jumbo Simple Smile
Благодаря за отговора!
Оказа се, че в Джъмбо няма. Cry
Някой сеща ли се за друго място?

Нашата я бях купила от м-н Рошко. Така и не я използвахме, защото не мисля, че вършеше работа.

аз купих от Сладури една много симпатична с жабки Simple Smile, но не се хареса от детето и все така косата се мие с голямо увещаване и мърморене.

# 698
  • Мнения: 1 656
момичета, да ми препоръчате човек или фирма, за изработка на уебсайт?!  Praynig

# 699
  • Мнения: 88
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хубави и евтини детски очила и също сандалки?

# 700
  • Варна
  • Мнения: 10 633
 Слънчеви очила ли?
 И мен ме вълнува тази тема, но хем искам да са качествени, хем да не са 50-100лв, както съм виждала в оптиките.
 Сегашните очила на синът ми са от Humanic. Струваха около 20лв. Преди това имаше от DM, но ги загуби - бяха около 15лв. И в двата магазина ме уверяваха, че имат защити.
 Наскоро гледах пак очила в магазин Гига / май така се казваше /, зад аптека Марешки на Владислав. Там струваха 6лв и много се чудех дали да не му купя още едни, да ги сменяме според дрехите. Там също ми казаха, че си имат всички защити, но не знам колко да вярвам, защото очилата бяха в "насипно" състояние, с липсващи етикети и т.н. и аз се отказах.
 Вчера видях, че очила има и в H&M, но май бяха за 1-2г дете или може и по-голямо, но с малка глава. Самите очила нямаха размери. Не обърнах внимание колко струват, защото не станаха на синът ми, но предполагам около 15лв, както и предполагам, че са хубави, със защити.
 А сандалки за голямото ти ли момче питаш?

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 119
Момичета, въпроса не е точно за пазар. Embarassed Но моля някой да ме упъти как да стигна до Фанагория? Много благодаря!  bouquet

# 702
  • Варна
  • Мнения: 3 266
Момичета, въпроса не е точно за пазар. Embarassed Но моля някой да ме упъти как да стигна до Фанагория? Много благодаря!  bouquet
Пеша или с кола?
Ако си с автобус и пеша после, най-добре хвани 17 или 17а, и слизаш на втората спирка след центъра на Аспарухово, точно срещу игрищата в парка е, и после вървиш само към морето надолу, на алеята е входа за Фанагория.
Ако си с кола, караш към Галата и преди да започне баира за Галата, завиваш наляво за плажа, и после караш пак по алеята, но в посока все едно се връщаш обратно. Има един обособен малък паркинг почти пред Фанагория. А може и да спреш пред игрищата, и пак пеша през парка.

# 703
  • Мнения: 88
за детските очила- и аз взех едни за 7 лв. от ДМ, на които пише 100% УВ защита, но много им нямам вяра, за това питам. В Н М са пак 5-7 лв.  и не изглеждат читави, а и бяха бебешки.
А сандали търся и за двамата, но нещо не мога да си харесам.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 119
Alexandra, много благодаря!   bouquet  bouquet С кола ще сме, дано се оправя. Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт