На пазар във Варна - 20

  • 72 064
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 512
0899858430-хладилен техник (име не зная)
болдвам го, за да се намира лесно в темата.
А може ли техник за миялна машина?Нещо е запушено вероятно, тече...затова не ми се занимава с фирмен сервиз

# 706
  • Мнения: 5 462
Бг Сервиз пробвай за съдомиялни .
Не са много експедитивни обаче , трябва да ги ръчкаш .Поне за дребната техника са мърди .
За миялни и перални на адрес , предполагам няма да са толкова флегматични .
Миялната ми я оправя мъжа ми и се справя супер .
Някой лев отгоре няма да е лошо. Joy Mr. Green
А вода извъм миялната ли тече? newsm78
Да не е излязал някой маркуч или да се е скъсал ?
На по старите модели  програматорите създават най много главоболия .
Съдя по моята на разни други познати със по старите модели.


# 707
  • Варна
  • Мнения: 10 627
за детските очила- и аз взех едни за 7 лв. от ДМ, на които пише 100% УВ защита, но много им нямам вяра, за това питам. В Н М са пак 5-7 лв.  и не изглеждат читави, а и бяха бебешки.
А сандали търся и за двамата, но нещо не мога да си харесам.

  Не знам какво друго да ти кажа за сл.очила...харесах едни други, марка KWIAT, но бяха 50лв, при тях вече няма място за съмнения, продават ги в оптиките.
  Сандали - голямо разнообразие има в един магазин в Гранд Мол, не му помня името, на ниво 1, само за детски обувки. За момчета имаше много модели, което рядко виждам, но всичките мисля са китайско производство.

# 708
  • Мнения: 2 113
А може ли техник за миялна машина?Нещо е запушено вероятно, тече...затова не ми се занимава с фирмен сервиз

Армо - техник за миялни, сушилни, перални - 0887/742067 - ползвала съм го и в почивни дни.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
момичета, да ми препоръчате човек или фирма, за изработка на уебсайт?!  Praynig
Венцислав Попов - разбира си от работата Wink
0883543324

# 710
  • Мнения: 3 983
Детски очила вземам на Роlaroid 15лв
Магазина е зад Зимно Тракия в посока Колхозния. По скоро зад  Формулата е  Peace

# 711
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Детски очила вземам на Роlaroid 15лв
Магазина е зад Зимно Тракия в посока Колхозния. По скоро зад  Формулата е  Peace

Магазин ли е или оптика?

# 712
  • Мнения: 3 983
Магазин  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 13 512
А вода извъм миялната ли тече? newsm78
Да не е излязал някой маркуч или да се е скъсал ?
На по старите модели  програматорите създават най много главоболия .
Съдя по моята на разни други познати със по старите модели.
Да, извън миялната тече. Тя е вградена, нямам как да я дърпам и оглеждам много, но ще погледна маркучите, защото те са под мивката и то май оттам тече. Ако е за смяна на някой маркуч, може и да няма нужда от сервиз. ще погледна

# 714
  • Мнения: 16
Момичета може и да сте го коментирали, извнинявам се, че нямам възможност да прочета предните постове, имате ли представа къде се измести магазинчето аутлет за дрехи, което беше до пазар Чаталджа точно на кръстовището до ОББ, в блока в който се намираше има още голям магазин втора употреба и аптека. Надявам се някой да може да ми помогне взимала съм от там и за мене и за децата много качествени дрешки.

# 715
# 716
  • Мнения: 221
Момичета може и да сте го коментирали, извнинявам се, че нямам възможност да прочета предните постове, имате ли представа къде се измести магазинчето аутлет за дрехи, което беше до пазар Чаталджа точно на кръстовището до ОББ, в блока в който се намираше има още голям магазин втора употреба и аптека. Надявам се някой да може да ми помогне взимала съм от там и за мене и за децата много качествени дрешки.

Магазина е затворен, а не е преместен за съжаление ...

# 717
  • Мнения: 11 462
Детски очила вземам на Роlaroid 15лв
Магазина е зад Зимно Тракия в посока Колхозния. По скоро зад  Формулата е  Peace

От там съм купувала за себе си.
В "Море от очила" срещу Стоматологията детските очила как вървят някой знае ли?

Аз пък търся човек който се занимава с ВиК-а.

# 718
  • Мнения: 390
гримове на Констанс Карол къде да намеря?

# 719
  • Мнения: 45
някой знае ли къде се намира аптека попова,че да си вземем от прословутия им ръчно направен крем  против подсичане?

Общи условия

Активация на акаунт