The Vampire Diaries - Каква е тайната на Мередит Фел? (Тема 24)

  • 40 172
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Може половина да е, ама е моя hahaha. Избери си ти коя искаш, коя повече ти импонира- тази с Кънчо или тази с акцента, и ще го резнем набързо Mr. Green

# 661
  • София
  • Мнения: 6 219
Е па не моЕ ли през челото да действаме, а не през кръста!  Blush
Искам и Акцент и Кънчо  Crossing Arms па ако ще и да са наполовина!

# 662
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пам договорихме се, бегай за триона Grinning

# 663
  • София
  • Мнения: 6 219
Отиам! running

# 664
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Джой,Джой,че ти надничаш,долу-горе от времето от което почнах аз да пиша,всъщност не си спомням в коя тема започнах  Blush Joy Joy Joy

Ооо, Клауси, вампирче мое Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Джой, ще се разправям в къщи с теб, но Клауси не е твой.
Джоузев - само половината  Naughty

Ване нали знаеш,тука всеки лази квото си иска,територии в съответните теми  Crazy


Йо,Йо наистина ли избяга,не се е вясвала скоро  Cry Cry Cry Да я привикам ли във ФБ  Twisted Evil

# 665
  • Мнения: 74
Понеже я няма Йо, аз ще ви пусна малко спойлери http://vampirediariesbg.wordpress.com/2012/04/02/%D1%81%D0%BF%D0 … 1%87%D0%BD%D0%B8/ .

И едно клипче от вчера. Промото на 19-ти епизод на забавен кадърhttp://www.youtube.com/watch?v=PBl9IV9dguw&list=PL521A418B4D … eature=plpp_video

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 11:56 от mili4ka88

# 666
  • Мнения: 2
Не ми се търсеше, но преди 4-5 страници някой беше писал, че не ги дават тези вампири как се хранят.Само от този фризер (или каквото е) взимат банки с кръв и така преживяват.Искам пак да ги дават как ловят нещо.

# 667
  • Мнения: 2
 Е в почти всяка серия нападат някой и си му изпиват кръвчицата, или ти имаш предвит животни, това все пак е дневниците не здрач, и Стефко вече не яде животни.

# 668
  • Мнения: 2
Е в почти всяка серия нападат някой и си му изпиват кръвчицата, или ти имаш предвит животни, това все пак е дневниците не здрач, и Стефко вече не яде животни.

Искам да дават повече кръв.Нали са вампири.Ще е по-интересно да ги дават как ловят и тем подобни.Не само тоя триъгълник.И древните.даже и тях не ги дават много как се хранят.

# 669
  • Мнения: 2
 Определено, този триъгълник много започна да омръзва, и да върнат Катерина, Елена супер много ме дразни седи на едно място с отворена уста и с шокиран поглед и нищо не предприема.
 Да и купон с кръв на древните на всички, които останаха без Естер разбира се, както Стефан в началото на сезона с играта на туистър  Mr. Green

# 670
  • Мнения: 2 908
Коя беше Роуз, бе хора? На мен нещо ми се губят моменти-помня как Катрин разказва как избягала от Клаус и попадна в къща сред гората при ония двамцата-ааааа, тая ли беше Роуз? Не помня имена дявол го взел. Mr. Green Че кога пък Роуз я завампири-това пак ми се губи?
Хм, само аз ли се любувам на триъгълниците тук, без кръв-не си падам по кръв и то много...Май само аз ще си въздишам по любовта:))) И кво му харесвате толкова на Джоузеф Морган (Клаус)-рус със сини очи-бляк-не е мой тип, няма да съм в редиците ви. Mr. Green Пък и говори с британски акцент-бляк отново-не го харесвам този акцент. Може би ми допада единствено от устата на Ребека. Дори брат им Кол е по-готин пич, от колкото Клаус. Виж по Деймън всеки си пада  Joy-нищо,че е пак със сини очета, важното е, че е с тъмна коса. Дори Стефан ми харесва повече от Клаус. bowuu Пък мъже като Тайлър и особено като братчед му са ми точно по вкуса. Crazy Whistling Flutter-жалко,че Тайлър Кини се хвана за тая чума-Гага.

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 17:32 от мишка върху книжка

# 671
  • Мнения: 2
 Ааа, Клаус и аз не го харесвам супер антипатичен ми е , виж Кол е друго нещо аз съм си му заклет фен  Heart Eyes
 

# 672
  • Мнения: 2 265
Е, не знаех, че може някой да не помни Роуз Mr. Green .
Колкото до мъжете в сериала, всеки харесва различно. Аз харесвам Деймън и Клаус. За мен Джоузеф Морган, не е никак лигав, даже доста хард ми се струва. А пък Майкъл Тревино (Тайлър) и Тайлър Кини (Мейсън) не са ми никак по-вкуса, Тревино ми е безличен, въпреки че има неоспоримо хубаво тяло, а Кини ми е блудкав още от както го гледах в един друг сериал по БТВ, преди няколко години.

За тези които не помнят Роуз, припомням:




# 673
  • Мнения: 74
Коя беше Роуз, бе хора? На мен нещо ми се губят моменти-помня как Катрин разказва как избягала от Клаус и попадна в къща сред гората при ония двамцата-ааааа, тая ли беше Роуз? Не помня имена дявол го взел. Mr. Green Че кога пък Роуз я завампири-това пак ми се губи?


Роуз превръща Катрин. В ретроспекцията от Англия, Катрин бяга от Клаус и Тревър я изпраща в къщата в гората. Там двойницата прави се намушква с надеждата да умре (или е предварително замислен план да стане вампир), но Роуз я спасява с кръвта си. После Катрин издебва момента и се удушава, след това пие от кръвта на една възрастна жена, която живее в къщата. В наши дни Роуз отвлича Елена, за да я предаде на Клаус. Надявам се да съм била изчерпателна.

СлънцеЛуна, на мен Роуз е една от любимките ми.

# 674
  • София
  • Мнения: 6 219
Вижте са аз много се радвам, че не харесвате Клаус!

А много ми е интересно като не обичате кръв що гледате истории с вампири?

Общи условия

Активация на акаунт