The Vampire Diaries - Каква е тайната на Мередит Фел? (Тема 24)

  • 40 143
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А много ми е интересно като не обичате кръв що гледате истории с вампири?
Защото обичат добре оформени коремни мускули Wink

# 676
  • Мнения: 2 908
Ами аз гледам и Анатомията на Грей с удоволствие, от къде дойде и Джой да обижда и тук всъщност  Mr. Green-там има доста кръв също,ама не ми пречи, хората гледат заради различни неща, нали не сме длъжни да обясняваме всичко тук? Нещо друго ми е интересно, било то и хубавите коремни мускули. Може би гледам заради прекрасните им два големи зъба  Mr. Green.  Жените са красиви, вампирките са секси всъщност, не са слабохарактерни като в други сериали, което ми харесва-да гледам силни жени (дори Елена, въпреки,че някои смятат друго), мъжете не са за изхвърляне...мога още причини да измисля,ама имам един конкретен въпрос-Джой, не си ли доволна,че напуснах темата за Анатомията,че обиждаш и тук? Както казах-аз се чудя заради Джоузеф, друг се чуди защо гледам сериала, ти не разбрах защо се обади?
Гледам сериала,защото ми е интересен, това позволява ли ми да пиша тук? И да, спомних си Роуз още преди да ми обясните-написах го, но определено не си спомням кога Катрин е умряла, нормално е, не съм толкова върл фен, за да помня всяка подробност от всички серии, имам и две деца, които уверявам ви изпиват паметта на човек, особено ако човек гледа два-три филма заедно. Мисля за това попитах-да получа нормален отговор,а не-ама как така не помните Роуз.....Ами не всеки може да помни коя се казваше Роуз, коя Седж, коя Ребека и в същото време да знае коя е Бейли, коя е Кристина, коя е Лекси...е може би само Джой успява, нали е супъруомън. Laughing

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 19:32 от мишка върху книжка

# 677
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Леле, Мишка, ти се побъркА hahaha hahaha hahaha. Добре обаче, че се обади, да те забележа, че си тук Laughing

# 678
  • София
  • Мнения: 6 219
Алеле, че кой пък те е обидил  Shocked
Няма как да не задам въпроса човек, който не обича кръв защо гледа сериал, в който и в заглавието си има думата вампир. То няма как да се разказват детски приказки.  newsm78
И не разбирам защо да не отговориш... аз хиляда пъти съм казвала защо харесвам Клаус.

# 679
  • Мнения: 2 908
Не си ти определено-тоя който обижда вече се обади повторно и с него се знаем от другаде. Peace И аз, мила не те бях забелязала че си тук, ако не се беше обадила. hahaha
Мисля казах Ваня,че е нормално аз да се чудя едно, друг да се чуди друго-ти попита нещо съвсем нормално...ама други развалят добрия тон.
Благодаря на mili4ka88 -това се казва отговор.  bouquet

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 19:40 от мишка върху книжка

# 680
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, не, неее, тук наистина е забавно Joy Joy Joy. Откъде се знаем бе, мило, аз не си спомням да съм се сблъсквала с теб, а ти определено си незабравима Laughing?

# 681
  • София
  • Мнения: 6 219
виж кво изобщо не ме интересува с кой откъде се знаете. тук никой не те е обидил, така че или си приказвай нормално с хората тук или в новата тема просто не се записвай. тук съм, за да се забавлявам, а не да ви чета заяжданките.

# 682
  • Мнения: 2 908
Ами аз мисля,че до сега си говорих добре с хората тук? До появата на Джой, която реши,че трябва да се подиграва защо аз гледам филма-значи аз трябва да се отписвам, а нея не я попита как говори с мен? Ами за разлика от нея, на която не и пука нищо, да, аз се отписвам, нищо,че до сега си обсъждахме съвсем културно всичко тук. Peace Ама това не ме прави по-малко фен на сериала, просто явно нямам право да пиша при други фенове. Чудесно. Peace

# 683
  • София
  • Мнения: 6 219
Първо никой не е споменал твоето име. второ, ако все още мога да чета, Джой говори с мен и се намеси заради мой пост. трето никой с нищо не те е обидил, кви са тия детинщини?!?!? Честно казано изобщо не знам какви дискусии си водила, защото изобщо не те помня  newsm78

Аман бе ако не е Делена Стелена, някой ще се прави на обиден.

# 684
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ама къде си видяла някой да цитира твоето име? Аз отговорих на въпроса на Ването, в стила на комуникацията си с нея (тя има завидно чувство за хумор, за съжаление неприсъщо на доста съфорумки) и най-малкото очаквах ти да скочиш да се жалваш Rolling Eyes

# 685
  • Мнения: 442
Аз също съм от редиците, които харесват Клаус (така че ако го делим да е на повече, да има за всички). Като цяло всички мъже във филма ми харесват.

# 686
  • Мнения: 2 908
И аз можех да кажа Аман много пъти,ама ви четох без гък да обеля и не влизах в конфликти с Делена-Стелена. Това не значи,че си нямам мнение, за това пък излиза,че съм нямала писания. Както и да е. Приключих тук, тя си знае защо.

# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз също съм от редиците, които харесват Клаус (така че ако го делим да е на повече, да има за всички).
Мм, сега трябва да се обърнеш към Ването, получила е ексклузивни права върху целия пакет до Великден чак Laughing

# 688
  • София
  • Мнения: 6 219
и ние си разплетохме чорапите  hahaha ама всеки с проблемите си де...


Ааа, ексклузивните права в тази тема за Клаус ползваме аз и мокка още от преди найсе теми  Mr. Green . Вкъщи нещата са други!

# 689
  • Мнения: 442
Еее, все ще намерите парче, което да дадете на мен  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт