The Vampire Diaries - Каква е тайната на Мередит Фел? (Тема 24)

  • 40 137
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз бих ти го отпуснала за една нощ годишно в гората да ти шепне любовни слова, ама все пак и мока трябва да разреши!

# 691
  • Мнения: 442
Аз бих ти го отпуснала за една нощ годишно в гората да ти шепне любовни слова, ама все пак и мока трябва да разреши!

Между другото Мокка къде е? Не се е мяркала скоро.

П.П. И една нощ е нещо!

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Аз съм ви сърдита принципно, ама гледам си говорите нещо за Клаус. На мен ми дайте една трапчинка и ще си ходя по живо по здраво!

# 693
  • Мнения: 442
Аз съм ви сърдита принципно, ама гледам си говорите нещо за Клаус. На мен ми дайте една трапчинка и ще си ходя по живо по здраво!

Е, защо си ни сърдита?

# 694
  • София
  • Мнения: 6 219
що си ни сърдита?

момичета, стегнете се и стига сте се връзвали на всеки пост. Форум е, нормално е да има много мнения. Знам, че в случая аз съм дразнеща и съм тип хейтърка, но пък не съм вярвала, че може толкова да се вживявате. дайте да си гледаме сериала и да си правим веселото без да приемаме лично нещата.

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
що си ни сърдита?

момичета, стегнете се и стига сте се връзвали на всеки пост. Форум е, нормално е да има много мнения. Знам, че в случая аз съм дразнеща и съм тип хейтърка, но пък не съм вярвала, че може толкова да се вживявате. дайте да си гледаме сериала и да си правим веселото без да приемаме лично нещата.

Ти си тип хейтърка, но аз съм тип сръдла. Flutter Ама не ми се повъртвайте, не видях нищо за трапчинката.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 219
мЪ аз съм хейтърка само тук. За тва хората, които ме четЪт и по другите теми не ме взимат насериозно.  Wink

Трапчинката... ми става... дашна съм днес  Blush

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Мир да има ! Peace И дано тоз' дойде и ви ухапе през нощта:

Скрит текст:

# 698
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
Ааа, стана дума за мъже и се изпоразсърдиха тука Joy
П.С. Аз не ща да ме хапят, искам други работи да правим Blush

# 699
  • София
  • Мнения: 6 219
П.С. Аз не ща да ме хапят, искам други работи да правим Blush

теб ще те топлят в палатка през зимата в района на връх Мусала (примерно)   Mr. Green

# 700
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
П.С. Аз не ща да ме хапят, искам други работи да правим Blush

теб ще те топлят в палатка през зимата в района на връх Мусала (примерно)   Mr. Green

Бааа, къде ще ходя на Мусала, да не съм луда Joy Може и по-наблизо да ме стоплят Blush

# 701
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз на палатка, ама тук у парка, ако може, за никой мъж или свръхестествено създание не бия път до под Мусала Laughing

# 702
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
знам,че не е тук мястото,но искам малко помощ.
имаше един сериал
беше само един сезон.не си спомням името му.в едно градче се появиха някакви извънземни същества,които излизаха от водата,шерифа на града също беше такъв,жена му беше една руса актриса-докторка във филма.съществата се появяваха когато излезне буря в града.бившият и мъж-един симпатяга караше пикап и втората му жена беше бременна.заразените-тоест тези влезли във водата и ухапани забременяваха и бързо се раждаха бебетата.сезона свърши така-армията взе всички от града и започнаха да ги хвърлят на извънземните във водата.ох...как го обясних.някой може ли да ми каже как се казваше този сериал и дали случайно няма продължение

# 703
  • София
  • Мнения: 220

имаше един сериал
беше само един сезон.не си спомням името му.в едно градче се появиха някакви извънземни същества,които излизаха от водата,шерифа на града също беше такъв

http://www.imdb.com/title/tt0460651/- Този е, но няма повече епизоди.
Сега като загледах каста, тоз хубав Еди, ако го видя като вамп, няма да се обидя:)

# 704
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Еди Сибриан си го представям по скоро в ролята на жиголо отколкото на вамп.

Каква безмислена дискусия се е завързала на предната страница.Кефи как форумите дават възможност на мен и всички останали да си излеем каквото ни се насъбрало на когото си харесаме  Wink.Гледайте по отгоре на нещата.Има толкова много неща в реалноста за които да се ядосваме,тук не си струва.

По въпроса за кръвта в сериала-ами и аз го загледах повече заради романса ,ама напоследък се улавям че вече не бързам за новата серия ами първо си изглеждам Castle,Hart of Dixie,Downton abbey,Bones или някой друг сериал които успяват да ме забавляват в пъти повече от Дневниците.

Общи условия

Активация на акаунт