Отговори
# 690
  • Мнения: 144
Айде и аз пак тук...  Mr. Green

Диди, дано е хубаво времето! Надявам се, че и кухнята ще ни донесат по-навреме, щото си поръчахме за този месец от Ян Бибиян (спряха ни второто кранче в ДК, че започнали с по-строги проверки и ревизии...  Sad). Ще ги изчакам тях и ако има време, ще дойда. Сега с двете кухни много ми се ограничава времето за щъкане напред-назад... Уффф...Ама да видим де, ще ти звънна.

Краси, Николай май не е по тиквичките, ама ще го пробвам.  Peace Ааа, забравих да кажа,ч е към копривата в края добавих и сирене малко и стана, ммммм....

А за обличането...  smile3505 Днес ходихме на една друга площадка и там децата почти всики на нашата възраст. Ами преобладаваха дебелите якета, дебелите пухени елеци, дебелите шапки...  ooooh! Аз по едно време съблякох на НИки пролетното якенце и остана по тънка блуза на фона на другите. По едно време ги гледам и някои от родителите намалиха дрехите на децата. ААма беше много странно...

# 691
  • София
  • Мнения: 17 367
Наистина много ги обличат някои деца, пулих се и аз одеве в обедната от любимата ми пейка зад НДК   Mr. Green Звъннах на свекърва ми да чуя как са децата, каза, че Мая я е извеждала сутринта по блуза с дълъг ръкав и елече без ръкави в 9:30 и към 10 махнали и елечето и се чуди дали не е била леко облечена, че другите деца били с якета. Викам й, споко, те и лятно време якета им слагат, хич не ги гледай, наш'то си е пушка  Laughing

Много се е разприказвала иначе малката мишка, вечер направо ни разсипва от приказки, то не е 'зайче', ' (л)уната' , 'пъп', '(л)ампата', абе каквото чуе и повтаря. Да не говорим с какви възторжени крясъци Мамооооооооооо и Татиииииииии ни посреща  Heart Eyes Четохме снощи една книжка с куче и кокъл, и цяла вечер повтаряше 'кУкъл, кУкъл, кУкъл'  Laughing

# 692
  • Мнения: 62
Лурдес честита ти рожденичка! Да расте много щастлива и да носи много щастие на всички около себе си!  bouquet
скорпионче честито! Гледай от положителната страна, а щом имаш подкрепата на мъжа ти всичко ще е наред  Hug
MartakEly много жалко, че така се е случило  Hug Дано животът скоро те компенсира с нещо прекрасно  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
И в нашия квартал като се скрие слънцето, а ако и вятър има - всичко се изпокрива /с единични изключения/  ooooh! Добре че и вие споделяте същото, че вече взех да мисля, че на мен ми има нещо. Щото аз пропускам извеждане на малчо само в изключително ужасно време Mr. Green
Днес за първи път от 100 години успях да изляза на кафе без Светлозар, макар и само за 2 часа. Дребния беше с майка ми и ревал 40 мин. докато съня го преборил. Ама майка ми не беше впечатлена, каза че на тази възраст аз съм можела и по 1 час да рева  Mr. GreenА сега се е прикачил за мен и не ми дава да мръдна сама  Rolling Eyes
Слънчев ден на всички!

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 15:14 от Mamam-am

# 693
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ехаа колко новини...

Мартакели, съжалявам за случилото се  Hug Горе главата, починете си малко от опитите и опитайте ак. Сигурна съм,че ще се получи  Hug

Скорпи аз пък много ти се зарадвах. Ще се справитеи още как. И ние минахме през много тежка финансова ситуация точно катосе роди Мила. Не ми се наложи почти нищо да купувам, само памперси. Почти всичко си имаше от Йована, а и приятели ми дадоха много неща. Да видиш колко ще ти стане лесно като второто детенце стане на годинка. Има да си играят двечките, а ти да си почиваш  Peace
А за обичта... И аз много се чудех как ще обичамнякого  като Йована. Колко наивна съм била. Любовта ми към Мила с думи неможеда се опише, а като ги видяда си играятдвете заедно, сърцето ми се пълни  Heart Eyes Heart Eyes

Лурдес, много здраве и усмивки за порасналата принцеса   bouquet ТИ с тази втора бледа черта, ходи ли после на лекар. Питам, защото имам колежка, която и тритеси бременности изкара с менструация всеки божи месец.  Crazy

От днес съм във ваканция за 5дни. Деня ми мина в чистене. Той мъжо уж чисти всеки ден, ама по мъжки  Crazy. Не мине ли женскаръка след него, не ми е чисто като хората.
Времето за капаке ужасно,а и нищо не работи заради Великден и направо се чудя какво да ги правя децата.

# 694
  • Мнения: X
Мартакели, много съжалявам.  Hug Направете си изследванията да разберете дали има проблем. Прегръдки!

И аз го забелязвам това навличане на децата с дебели дрехи. Нашата педиатърка ми е казала да е както съм аз + още един кат. Естествено, не важи за лятото и жегите.

Утре ще свалят гипса на Мая.  Praynig Ще започна да й давам калций и ще й намаля сладкото, тя доста обича да си похапва.

От снощи Борко е с ужасно разстройство.  Confused


Лурдес, честита ти рожденничка, много да е щастлива!  Hug

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 16:21 от Анонимен

# 695
  • Мнения: 42
Lurdes, chestita ti rojdennichka- da e jiva i zdrava! I na moq test vtorata cherta beshe po-bleda. Dr. sedmitza moqta ginekolojka nqma svobodni chasove i sega umuvam kakvo da pravq, taka me e qd.

# 696
  • Мнения: 434
Скорпи, направи кръвен тест, ако се притенсяваш и следи дали ЧХГ се удвоява  Peace

# 697
  • Мнения: 109
Skorpionche i moqta 4erti4ka beshe bleda,na ginekolog otidox na moje bi 10 den ot zakasnenieto i nishto ne se vidq,4ak moje bi na 16 nqkade bqh pak i vidqxme sak4e Wink Ne barzai s ginekologa. Lurdes chestita rojdenni4ka, da raste mnogo zdrava i 6tastliva! Hug I az zabelqzvam kak xorata sa navlekli detsata si i pri 20 gradusa sa pokriti s 4uvalite na koli4kite Shocked Malkata e obli4am,kakto xodq az i postoqnno slu6am po gradinkite,ama ne mu li e studeno na vasheto dete. ooooh!

# 698
  • У дома
  • Мнения: 59
Скорпи, честито и от мен, прекрасна новина  Hug
Обичта към децата е несравнима, живот и здраве ще видиш колко е необятна майчината любов.

Лурдес, честит рожден ден на Лидия. Много да ви радва, да расте щастлива и много здрава!  Hug

Марта, много съжалявам  Hug Hug Hug. Успокой се и не го мисли, той Господ си знае работата.

Ние сме добре, излизаме всеки ден по няколко пъти - за храната, за Карина, после я водим на английски. Пускам го да бяга по центъра, имаме няколко нови страхотни детски площадки и пада голяма игра, гонене на гълъби и кучета  Mr. Green

За обличането - днес срещам моя позната с две дечица, момченца, и двете постоянно болни, все някакви алергии им откриват, все нещо пият, имаха чорапогащници  ooooh!, с дебелите шапки и шушлековите якета  newsm78. Направо й се скарах.
Лъчезар беше с едно долнище тънко, с блузка и тънък суитчер , разкопчан, без шапка. То аз бях по тънка блуза, как да го навличам детето като е горещо.

Ау, изчезвам, отплеснах се докато ви прочета, ще закъснея за английски  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 42
Kat, dnes mi e 10 den ot zakasnenieto. Inache poslednite nqkolko vecheri me nabolqva korema, no ne mnogo nisko i kato che li mi se podduva. Nashite sa mnogo pritesneni i gi razbiram, no tova ne mi pomaga. Stranno mi e, che nqmam naprejenie v gardije.

# 700
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Марта, много прегръдки  Hug, съжалявам, че отново не се е получило.  Tired Направете нужните изследвания и стискаме палци следващият път всичко да е наред!  Hug

За обличането, днес Стоян беше с боди с къс ръкав и джинси, ама те в градинката вече си ни знаят, че ги обличам леко. Ама то и аз така си ходя - само товаря в количката горни дрехи, че вечер захладнява. Но взех да се чудя напоследък аз ли съм в грешка, на мен ли и е топло от хормоните, или просто другите си навличат повечко децата. Но щом и други си ходят така, значи сме си ОК.  Grinning

# 701
  • Мнения: 2 286
Не съм, аз още не съм го събляка по тениска, но днес си беше с боди-потник, много тъничко и една лека блузка.

Имаме две близначета, много сладички. Цяла зима не ги видях нито веднъж навън, онзи като се позатопли и беше 20С децата бяха в количката, облечени със зимните ескимоси, дебели плетени шапки и им бяха сложили качулките, завити с одеало и чувалчето. Чудя се тия деца как траят, ама ако цяла зима са били на топло, май е нормално.
Избягвам да коментирам поведението на другите родители, но някои неща ми идват вповече Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 120
МартакЕли, Hug много силно гуш от мен. Не мога да намераюя думи ,с които да те ободря, момичетата преди мен са казали достатъчно. Кураж и не се отчайвайте!
Лурдес,честита ви рожденичка!
Скорпионче, ти също не се отчайвай. Понякога страховете , които изпитваме, са ненужно големи ,но го разбираме впоследствие.
Аз също съм си задавала въпроса как бих могла да обичам друго такова мъниче, без да ощетявам Гого по този начин...Явно докато не се появи, няма да го разбера. Иначе те разбирам много добре, и аз бих била по-скоро уплашена,отколкото зарадвана,ако теста ми покаже две ч ертички, нищо че винаги съм искала повече от едно дете Hug

# 703
  • Мнения: 486
Привет!
Марта,мила силно те прегръщам  Hug и се моля следващия път всичко да е наред  Peace!Сега се радвай на детенце ,когато ви е писано тогава ще стане!Не се отчайвай!
Облаче,при счупвания се ядат пътпъдъчи яйца ,ако решиш вземи.Ние мн ги консумираме в къщи !
Скорпи,при мен също чертата беше бледа ,едва се виждаше на светлина.Просто отидох и си направих кръвен,стойността беше огромна,а то има референтни и става ясно веднага.
Лурдес,Честита рожденничка!
Не съм,леко раждане ти желая .Дано заобиколиш 13-ти  Wink  оооо ти определено тънко ги обличаш щом вече Стоян е по къс ръкав  Shocked
И тук днес беше мнооого топло ,облякох я с боди дълъг ръкав,блузка,анурак,чоропогащник и дънки.Отдавна сме без шапка и ботуши.Редуваме обувки и маратонки.

# 704
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами при нас беше доста топло и задушно, повечето хора си бяха по къс ръкав, една от майките беше с лятна рокличка и тънък чорапогащник, а децата с панталони, пуловери и якета  Rolling Eyes. Аз моите ги обличам така както и себе си, но  си нося горни дрехи и като захладнее или задуха се обличаме.
 Пашик, по моите критерии твоята кукла е навлечена,  Laughing аз отдавна не слагам нищо под дънките. В общи линии се обличаме като Хайли, само дето аз махам горната дрешка когато е най-топло.  Peace


Ха-ха, мен вече ме гласят за петък 13, това защото не родих на 1.  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт