Отговори
# 705
  • Мнения: 486
Нави ме да махна чорапогащника! Peace

# 706
  • Мнения: 42
ox, Legeo. ne uplashena, ami neznam kade se namiram. Nqmam podkrepa ot nashite, a samo ot maja, toi se radva, zashto az ne moga? A spravedlivo li e nqkoi hora da nqmat deca, a tolkova silno da iskat.

# 707
  • Мнения: 144
Краси, честит рожден ден!!! (и тук, както се казва) Да си жива и здрава, позитивна и усмихната всеки миг!!! Много радост, любов, щастие и вдъхновение!!!  Hug

# 708
  • Мнения: 2 286
Ани Hug Hug Hug

Момичета, днес помъдрявам с още една годинка и вече съм на цели 24 Blush

# 709
  • Мнения: 6 713
Милички,благодаря за пожеланията ви за рождения ден на моето голямо момиче! Heart Eyes Simple Smile Страхотни сте! Hug  bouquet

Красенце, и тука честит ржден ден!!! Да си жива и здрава и все така усмихната!! Hug Heart Eyes

МартаЕли, миличка горе главата! Направете изследванията, всичко по реда си, и ще видиш че всичко ще се нареди!! Hug Hug

За моя тест - явно така е трябвало да стане...

Мириамсчето ми се губи нещо? newsm78

Скорпи, ако направиш още един тест след 2-3 дена, чертата ще е още по-плътна според мен? Или кръвен тест е другият вариант. Peace

Облаче, стискаме палци за гипса! А Борко как е?

Не съм, леко раждане на теб!

Относно обичта към две деца - имала съм същите терзания, много ме беше страх да не би да не обичам второто! Mr. Green Няма такова нещо, спокойно мили момичета! Всичко се нарежда от самосебе си! И първото заобичваш още повече, и второто също толкова.  Heart Eyes

# 710
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро,
Красе, Честит рожден ден! Много радости и късмет ти желая!

# 711
  • Мнения: 42
Krasi, chestit Rojden den! Pojelavam ti mnogo zdrave i mnogo lubov! Hug

# 712
  • Мнения: 6
Краси, честит рожден ден, миличка  smile3510 Пожелавам годината да ги донесе предимно положителни емоции, мъжкото съсловие в къщи да те обожава, разбира и подкрепя (от най-големия до най-малкия  Wink), приятни пътувания, да си здрава и много щастлива! Весел празник  Hug

Не съм, аз 13, петък, много го харесвам като дата - винаги с широка усмивка е приключвал деня и са ми се случвали само приятни неща. Все по-любопитно ми става кой ден си е избрал вашия бебочко  Laughing

За обличането - Смехи вчера и преди и следобедната разходка ги изкара по боди, блузка и дънки, а мама бе по къс ръкав  Laughing. Вярно е, че има деца, които доста са навлечени, но явно така са ги свикнали, защото миличките дори не протестират и не се опитват да се съблекат.

Ох, мойта градинарка не мога да я извадя от тревните площи  ooooh! - или тича да гони гълъбите или  се опитва да хване някоя пълзяща буболечка, после със замах се впуска да гали тревички и цветенца, защото й се карам, ако ги къса и само ме дебне да се разсея за секунда и почва да ги бере  Crossing Arms

# 713
  • Мнения: X
Хейли, да си здрава, обичана и щастлива!   bigdance2 nbirthday

Лурдес  Hug Борко вчера цял ден беше с кошмарно разстройство,  днес сутринта обаче акото беше добре.  Praynig Снощи му дадохме много силно препечена филия, имаше овъглено даже, дали тя помогна не знам. Не ще да пие никакви лекарства, пищи, плюе, само свещички ни оправят, ама при разстройството няма как.

Пашик, тя че  няма да яде пъдпъдъчи яйца е ясно, много е злояда.  #Cussing out Обаче съм решила да й давам по едно яйце кокоше на ден. И от онези витамини, дето преди ги давах, но ги спрях.

И какво измисли Мая тия дни. Пита го:
- Борко, пука ли ти?
А той отговаря:
- Пук.
 Heart Eyes

# 714
  • У дома
  • Мнения: 59


Хейли, Честит рожден ден!  Hug

# 715
  • Мнения: 1 167
Краси
Много здраве,любов и щастие ти желая !
Скорпионче,това е прекрасна новина.Всяко дете е Божи дар,мъжът ти е прав.Ще се справите Hug
А за обичта,ще ги обичаш еднакво ще видиш.Аз имам чувството,че дори да имам много деца всички ще ги обожавам и все пак някога съм си мислела,ако един ден имам малка принцеса,дали ще я обичам така безумно,както обичам Ники Heart Eyes
Марта,не се тревожи мила,за съжаление много жени минават през това.Болката е голяма,поплачи си не я задържай в себе си.Аз след много време стигнах до извода,че щом се е стигнало до там,значи е трябвало да стане.И дори да звучи гадно,природата си знае работата.При една успешна бременност,незнам дали ще ти са нужни генетични изследвания.Все пак има много добри специалисти,важното е да попаднеш на твоя лекар PeaceСлед като забременееш отново страхът пак ще го има,няма начин,но просто трябва да се пуснеш по течението и да не спираш да си повтаряш,че всичко ще е наред.ПРегръщам те силно Hug
Лурдес,Честит Рожден ден на твоята принцеска  bouquet
Мами,моля за помощ-снощи оцветих на Ники две костюмчета в розево ooooh! с какъв препарат да ги изчистя,оф така ме хвана яд ooooh!

# 716
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Grinning

Днес се понаспах. Накрая Мила влезе с гръм и трясък в спалнята при мен и като й видях ухилената зъбата муцуна, нямаше как да не се събудя.
Трябва да измислим нещо да правим, че иначе ще се подивее от скука. Разбирайте, тук при лошо време и великден, няма шансове за нищо. Градът е мъртъв  Rolling Eyes

# 717
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте!  Hug

Хайли, честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов и послушни мъже в къщи!  Hug newsm59

Бобче, като е лошо времето и няма какво да правите, приспивате децата и спите!  Mr. Green (Ех да беше възможноооо ...) Другият вариант е да си готвите, само дето пада голямо мазало.

Облаче, радвам се, че малкият е по-добре!  Hug

 Днес е лошо времето, ама ние пак ще излизаме следобед, че нали трябва да си взимам голямото диване от у-ще.

Бобинка, за съжаление не мога да помогна за оцветените дрешки.  Rolling Eyes

# 718
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Бобинка,HEITMANN това е безотказно за обезцветяване,но трябва все пак да провериш етикетите на дрешките,защото ,може да променят допълнителните си цветове. Peace
Същата фирма предлага кърпички и перли за пране ,от които съм много доволна,така,че може да опиташ. Flutter
Смехи, и ние гоним гълъбите,даже един ден много се смях,защото хората хвърляха хляб на пилетата в парка,а малкият упорито ходеше и се опитваше да им ги изяде  hahaha Blush

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 13:10 от MISHANA13

# 719
  • Мнения: 62
Hailie честит рожден ден! Нека животът ти винаги да е преизпълнен със щастие и красота! newsm51
bobinka за препарат не знам, но ми се е случвало същото и след повторно изпиране в пералната розовото се изпира. Използвам обикновен прах Тео-бебе. Но предполагам все пак си зависи от материята.
А аз да питам-  вие като къпете децата използвате ли гъба? Аз досега само със сапун действам, но вече се цапа повече и се чудя дали не е добре да купя гъба или нещо подобно за по-добро измиване  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт