Необходимо ли е лицемерието тук?

  • 25 882
  • 625
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 62 595
що бе, Борис ме дразнеше мнооого на моменти, само дето до бой не сме стигали с него, но като цяло беше колоритен и забавен!
Защо "беше"?

Защото не съм сигурна дали се е преродил в нов ник. Най-вероятно е, но не мога да го позная кой е.

# 571
  • Мнения: 7 947
Анди - ми те са ти подсказали  Laughing
Обаче Борис ли беше...ааа...не...Людмил - онзи образ с домашното раждане, е, такъв човек трудно вече се забравя.

# 572
  • Мнения: 0
Какво разбирате под лицемерие  newsm78
Нека някой да ми обясни защото казването на истината боли , но не е лицемерие Rolling Eyes

# 573
  • София
  • Мнения: 12 173
Анди - ми те са ти подсказали  Laughing
Обаче Борис ли беше...ааа...не...Людмил - онзи образ с домашното раждане, е, такъв човек трудно вече се забравя.
Людмил и онзи, който съветва никога да не се мият зъбите на децата, че и на големите едно и също лице ли са?

# 574
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Не ви е срам, мамиии! Изгонили сте до един колоритните мъжки образи. Sad Аз като дойдох тъкмо беше драмата с алтернативния мъжки дето си направиха и се изнесоха натам... да обсъждат кво става тук. Crazy
Или нещо подобно... бях нова и други неща ме вълнуваха повече от интригата. Mr. Green

# 575
  • София
  • Мнения: 62 595
тогава така и не разбрах какво толкова ги подпали и разсърди. Видя ми се детинско.

# 576
  • Мнения: 12 670
Аз съм пълен лицемер. Доказателството за това е че досега поне 20 пъти съм си сменял ника и никой не знае кой съм.  Sunglasses

Знаех си аз, че иначе си едно слънчево зайче, а тук се правиш на лошия вълк. Желязко си ти, не сребърния.

# 577
  • Мнения: 329
Ти поне не мрънкаш толкова жално, но и настървено като господичното, който в края на краищата се оказва и че не знае какво пише.

Ехх Simple Smile  Много добре знам какво пиша. Мая, стая, лая... няма значение точно какво е името.
Не това е важното.

Кака , как можа да избереш това хубаво име, което само красиви и срамежливи  хора носят, да описваш негативна( за теб) личност  Grinning
Изчетох цялата тема..и не разбрах коя е Мая.
Пусни едно лс ,че няма да мога да спя сега от любопитство  Laughing

 Joy hahaha Кака, трябваше само в огледалото да гледаш, не в темата. Mr. Green И без това не можеш да четеш щом е така. Mr. Green Отговорът е пред очите ти, аз нищо не крия. Върни се няколко страници назад, не е нужно да четеш цялата тема. Язък ти за труда дето си го хвърлила.  Joy

# 578
  • Мнения: 373
Кака,  .... не те разбирам ...  Confused  Rolling Eyes
Зарежи, ще наваксам интригите тия дни.  Hug


# 579
  • София
  • Мнения: 62 595
Борис не го помня да е пускал такива хленчещи теми. `пускал е провокативни, заяждащи и дори тъпи теми, ама не и хленчещи. И другите мъже тук не съм ги забелязала да хленчат и да са толкова нападателни като не им се обърне внимание.

# 580
  • Мнения: 2 196
Не, хленчовци не сме имали. А що кълване са отнесли, особено Борис.
Като се замисля, можем да присъдим на геройски издържалите мъже орден ''Стоманени магнолии'' за героизъм. Mr. Green

Аааа, сетих се! Имаше един младеж, него направо го обезкосмихме, щото повдигна тема 'за и против мъжката епилация'. Той обичаше да се обяснява в такъв ощипано-девически стил. Млад хомеопат беше.  Laughing

# 581
  • Мнения: 12 670
А Марадона? Никой ли няма да спомене тази легенда?
То нашто стана като след секс да въздъхнеш и да кажеш Ех, колко беше добър Пешо.

# 582
  • София
  • Мнения: 1 076
А Марадона? Никой ли няма да спомене тази легенда?
То нашто стана като след секс да въздъхнеш и да кажеш Ех, колко беше добър Пешо.

 Joy

Дамм...
А къде ги всичките тези мъже?

# 583
  • Мнения: 25 662
Ама стига сте го оплаквали Борис, бе. Жив и здрав си е човекът, даже и в темата се разписа.  Laughing

# 584
  • Мнения: 329
Борис не го помня да е пускал такива хленчещи теми. `пускал е провокативни, заяждащи и дори тъпи теми, ама не и хленчещи. И другите мъже тук не съм ги забелязала да хленчат и да са толкова нападателни като не им се обърне внимание.

 ooooh! Ох, Андариел, въздишам тежко докато си пиша поста, наистина. Такъв тотален хейтър не съм виждал ни на живо, ни на умряло, честно ти казвам. Единствено NinoTino може да ти е конкуренция. Откъде я черпите всичката тая отрицателна енергия, за да струи такава неприязън от постовете и на двете ума ми не го побира... Вие наистина вярвате ли си на тия колосални простотии, които излизат под клавиатурите ви - хленчене, циврене, "аз ще се разсърдя на другите деца щото не искат да си играят с мен"... Да не сме на пясъчника!  ooooh!  Тъпизми, достойни за Гинес. Когато някой не е на твоята честота, нито има твоите възгледи и т.н. и когато се сблъскате виртуално, аз не смятам, че това е хленчене, цвилене... не мога даже за себе си да установя каква точно реакция извикват в мен подобни чутовни глупости.  Tired Не мога да го опиша това чувство, може би е ступор.

Общи условия

Активация на акаунт