Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 88

  • 50 145
  • 744
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 117

dettodorowa, evelin, morski_briz, daniela.qnkova , бройте ме във вашата група, даскалица, пък и филоложка , отгоре на всичко.

Изпусна химичката, а без химия накъде? Няма либоф. Laughing

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
evelin страхотно е мила smile3525 smile3501 !И на теб благодаря за снимковия материал!
Олее тая вечер съм на благодарности само Embarassed,ама много хубави неща правите и аз само мога да ви благодаря сърдечно!

Лека нощ момичета!

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 00:47 от borovinka123

# 677
  • Мнения: 3


Три часа четох. Докато стигна до края и стана утре. Но емоциите останаха. Много ми беше весело. И коментарите за визията на актьорите, и за поведението им извън снимачната площадка, и за зодиите и т.н. Само че аз във всичко подозирам дългите ръце на продуценти, режисьори  и пиари, защото тази огромна индустрия си има свои писани и неписани закони. Ние искаме да са естествени и открити, а ако в договора пише друго? А може би всеки си спазва свои правила ?   И на мен, както на всички ми се иска да видя Берен и Енгин да разпускат заедно, но те имат свой различен, личен живот. А ако им писва да са по 18 часа заедно?  Опитвам се да погледна от техния ъгъл и си спомням един отговор на въпрос зададен от фен. Енгин казва: това е работа.  Много написах, а всъщност исках да кажа, че те  наистина перфектно си вършат работата и толкова са истински, че сме преплели образите на героите им с тези от личния живот. Поне аз се улавям, че с мен е така. Безупречни са, чудесни са – какво да правя?
Нямало химия между тях! Ами разкрийте се химиците, напишете формулите и всичко ще си дойде не мастото. Нали?

Хриси – много труд си вложила.   Heart Eyes Благодаря ти – избистри образа и предизвика нов размисъл.
Аз си мисля, какъв ли сериал би се получил, ако се сглобят кадри само с тях двамата? Пътят – един към друг. Дано скоро се срещнат и да тръгнат един до друг.

Специални поздрави за Бризчето с прекрасните творения.   Laughing Копнала съм си ги за архива.  Blush Авторското право вярвам е запазено и няма да имам проблеми.?!? Ако не е разрешено, ще ги изтрия! А ти не спирай да твориш и продължавай да ни веселиш.

# 678
  • Мнения: 136
За Облака:

Искам да направя малко разяснения за дечурлигата, дето се мотаят из конака.  Peace Ако си спомняте, когато Нарин отиде за първи път в Истанбул, разказваше пред журналистката Серпил за себе си.

Тогава тя каза, че баща й е женен за Фатма и имат 2 деца. Впоследствие, когато се пренасяха на село Фатма, Нарин, Кадир и Хатун, Фатма остави децата си в конака и попита Дурие дали няма да й пречат.

Оттук насетне тези деца не се появяват, дори не се и споменават. Някъде ги сбутаха или ги забравиха, макар че в конака винаги се мотаят много дечурлига.

А иначе - Сехер е женена за Ибо, имат син Рамо. На Аслан и Дурие са Самет и Мелек.

# 679
  • Мнения: 3 241
dani_ka  благодаря!
evelin, чудесни снимки!
Водолей - Рак "Безумен, тежък, но често срещан съюз. Привличат се и се отблъскват. Отношенията им приличат на катарзис, който преобразява и двамата. Рака е свикнал да удържа и изкушава партньора, но Водолея нищо не може да го изкуши, един ден обезателно ще си иде. А Рака ще го чака вечно. Но щом Водолея се завърне, Рака пак започва да строи домашен затвор. Водолея го разрушава, и всичко започва отначало."
Водолей - Везни: "Успешен, плодотворен съюз. Имат общи творчески планове, съвместни оригинални идеи. И двамата обичат пътешествията, веселите компании, приятелите. Обикновено се занимават с общо дело, като се допълват взаимно"

# 680
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Евелин, браво на теб. Hug
Дори ми откри една грешка. Пропуснала съм първите му думи към нея и веднага отивам да се поправя. По кадрите се хванах.
Ей това беше - "Здравей. Мисля, че те познавам. Ти си онова момиче, което падна в реката, с овцете. Искам да те питам нещо. Защо бягаш? Откъде си? Коя си ти? Фея ли си... или елф?"

gphilipova, благодаря за разяснението. Абе и на мен ми се въртеше из главата, че Кадир и Фатма имат дете, ама едно или две,  newsm78 то може ли човек да ги запомни. Всичките са долу горе на една възраст и все момчета, като изключим Мелек.

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 01:05 от hrissi_sz

# 681
  • AMS
  • Мнения: 6 440
Привет, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Едва дишам.
Е, днес надминахте всички норми на писане.
То пасиви, то активи, то баланси, приходи, разходи, ...
Ако има някой счетоводител в темата, моля да ги сметне.
Аз мога само да кажа на всички ви:


И продължавате!!!
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Не знам спите ли изобщо??? Работите ли някаква работа????

# 682
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 04:02 от vania_e

# 683
  • София
  • Мнения: 15
Благодаря на Морски бриз за стихотворението за счетоводителите - много е готино.
И не само то - всичките й стихчета са прекрасни и на място. Интересно ми е каква й е професията и зодията - ми тя си е писателка, стихотворец.
А на Мариана51 съм й сърдита??? Защо пробутва Селим и Ердоан на счетоводителките.
Аз си искам Керим - Овена!!!
Не че са грозни, ама са много гадни + Мустафа. Добре че не ни пробутваш и Мустафа.
На смях де - не го взимай навътре, много си готина!
Смяла съм се без дъх на вица за юзера и админа И Обитателите в Офиса.

Най-искрени съболезнования на близките на загиналите, а за дечицата - нямам думи. Мъка! Огромна, неописуема мъка!
Убедена съм, че няма думи, с които да утешиш родителите им. Това е най-жестоката участ за един родител- да погребеш собствената си плът и кръв.


# 684
  • София
  • Мнения: 15
Скъпа Дива - ами това сме ние нещастните счетоводители - работим ден и нощ, еле пък при годишно приключване, а до преди два дни и ДДС и т.н. Ама намираме време по нощите да четем и гледаме клипчетата, които сте сътворили и да се порадваме на постовете, стихчетата и коментарите Ви -  то не бяха целулити, тесни костюми, зодий - ми не може.Всичко ми беше толкова интересно и разтоварващо след тежкия ми ден.
Ама последна да се изкажа - ми много хубав си е Енгин, пък който не му харесва костюма, да ми го отстъпи на мен и вместо последна на опашката да се озова на 1 място.
А пък целулита на Берен въобще няма да попречи на моето "мило", ама въобще няма да й откаже - е ако го пожелае, разбира се.
Хайде до скоро - до довечера и по-вещите да предават от мястото на събитието.
ЛЕКА НОЩ!!!

# 685
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Токущо завърших поста на Хриси   bouquet  с репликите на Керим. Изкачах около мен да настане мир и спокойствие, за да мога отново да чуя гласа му. Наистина, като си четях, не си представях лицето му, а по-скоро като че ли гласът му ехтеше в ушите ми.

 Hug Евелин, поздравления за визуалното представяне! Изключителен подбор!



# 686
  • Мнения: 1 117
Лека нощ!  bouquet


Скрит текст:
Нежни сънища!

# 687
  • Разград
  • Мнения: 8 243
  Лека нощ  !

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Добро утро на всички в ден четвъртък. Нашият ден.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


(65 еп)

кликни върху надписа

Ето 65 серия на Каква е вината на Фатмагюл на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera. Приятно гледане.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт