ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 14

  • 77 247
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Да де, ама нали уж ВВ крем за по-лесно.Мажеш и заминаваш.В тая жега хич не ми се клепа по три пласта./крем,ФДТ,пудра/
Накрая и аз като теб ще започва.Тъй или иначе имам един останал ФДТ за доизмазване.

# 676
  • Мнения: 686
Моля ви, препоръчайте ми нещо, което да спре лъщенето по лицето ми. До сега не съм използвала нито ФДТ, нито пудра. Винаги съм имала някакви предубеждения. Това лято ми светна, че може би трябва да пробвам с пудра. Купих си една евтина от магазин за левче за проба и останах доволна. После си взех на Мейбълин комбиниран продукт - минерален ФДТ с пудра - никак не ми допадна. Стои ми едно мазно, лепкаво... Миналата седмица продавачката в Лили ме убеди да си взема мус на Катрис - и от него не съм очарована. Предложенията са страшно много и това ме обърква, не знам какво точно да избера. На вас имам повече доверие от продавачките в магазините  Wink

# 677
  • Мнения: 145
Моля ви, препоръчайте ми нещо, което да спре лъщенето по лицето ми. До сега не съм използвала нито ФДТ, нито пудра. Винаги съм имала някакви предубеждения. Това лято ми светна, че може би трябва да пробвам с пудра. Купих си една евтина от магазин за левче за проба и останах доволна. После си взех на Мейбълин комбиниран продукт - минерален ФДТ с пудра - никак не ми допадна. Стои ми едно мазно, лепкаво... Миналата седмица продавачката в Лили ме убеди да си взема мус на Катрис - и от него не съм очарована. Предложенията са страшно много и това ме обърква, не знам какво точно да избера. На вас имам повече доверие от продавачките в магазините  Wink

Ако искаш пробвай Matte Morphose на L'oreal - матиращ е, съответно не лъщи. Аз поне съм доволна. Сега си взех и на Bourjois 1-2-3 - новият им фтд и съм много доволна. Прикрива червенините и тъмните кръгове, а също е и по-покривен Wink

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 843
Можеш също така да сложиш Виши нормадерм Про мат, веднага матира лицето. На мен ми действа добре през лятото. Ползвам го или с Герлен парюр екстрийм фдт /в повечето случаи/ или с компактната пудра

# 679
  • Мнения: 4 428
Минавам да похваля един нов за мен ФДТ на Мари Кей. Днес пробвах матиращия и мога да кажа, че това е най-добрия матиращ ФДТ, който съм слагала  Peace Много добър финиш прави и то с по-малко продукт от Виши примерно. Матира за двойно повече време от всички пробвани до сега от мен  Peace Наистина много ми хареса. Но тъй като ми идва малко сух, тези дни ще пробвам и варианта за нормална и суха кожа, и ще пиша отзиви и за него  Grinning

# 680
  • Мнения: 22 523
Днес най-сетне пристигна този продукт на Елизабет Арден. )

http://www.elizabetharden.com/Pure-Finish-Mineral-Tinted-Moistur … 0,default,pd.html

Доста по-лек от фон дьо тен, съответно и не толкова покривен. Днес съм с него от сутринта, държи се добре. ) Така че, бих препоръчала за лятото, струва ми се идеален. )

# 681
  • София
  • Мнения: 987
момичета как се справяте с тази жега и ФДТ , който и да сложа имам чуството ,че ми запарва лицето и се разтичам

# 682
  • БГ
  • Мнения: 735
Аз съм с Виши ,сложен върху крем и без друго, нямам никакво разтичане .  Peace

# 683
  • Мнения: 2 652
За Т-зоната винаги ползвам някакъв матиращ и свиващ порите продукт. Сега съм доволна от Bioderma Sebium @ Pore refiner нещо такова (има го и във вариант като тониран крем със златист завършек за лятото - взех си тестер). Идеален е за база, вместо силиконовите, изглажда и матира. Над ФДТ-а задължително пудра. И пак - в тия адски жеги едва ли има спасение.

# 684
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
I see you,
много съм се наточила на този крем.Не знаех че има и оцветен.Има ли нюанси и свива ли порите наистина?Някакъв мат?А слънцезащитен фактор?
Моля те сподели! Praynig

# 685
  • София
  • Мнения: 5 541
момичета как се справяте с тази жега и ФДТ , който и да сложа имам чуството ,че ми запарва лицето и се разтичам
Чудя се вече с какво да го заменя,в момента ползвам на МАС Студио фикс и ми идва много тежък за лятото.
 Все повече се замислям дали да не дам втори шанс на някоя пудра или тониращо кремче.Бях се насочила към едни на Кларинс,но не ми се рискува на сляпо с цвят.

# 686
  • Мнения: 686
  bouquet

Доволна съм от продуктите на Л'Ореал, а в този на Буржоа напоследък се заглеждам  Sunglasses

Трябва да се пробва   Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 2 652
I see you,
много съм се наточила на този крем.Не знаех че има и оцветен.Има ли нюанси и свива ли порите наистина?Някакъв мат?А слънцезащитен фактор?
Моля те сподели! Praynig

Ох, какви съм ги писала! Обърках се от тестване. Значи кремчето от серията за контрол на себума и свиване на порите ползвам (бяло със зелено). А си взех тестер на оранжевата серия Photoderm (слънцезащита 50+), който го има и вариант тониран. Но няма нюанси, по-скоро е бронзиращ.

# 688
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз точно за зеления питах дали има ефект в посока свиване,матиране и дали е с фактор.
Иначе и аз имам тестери на оранжевите с 50 и с 30 фактор като това с 30 се води флуид за смесена и акнетична кожа ,но и с двата имам лъщене малко по-малко с 30.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Здравейте момичета,

някоя от вас ползвала ли е Каптюр тотал  на Диор?
Покривен ли е ,колко време издържа....?
Ще съм благодарна на всякакви отзиви.
Предварително ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт