ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 14

  • 77 245
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 176
Здравейте момичета,

някоя от вас ползвала ли е Каптюр тотал  на Диор?
Покривен ли е ,колко време издържа....?
Ще съм благодарна на всякакви отзиви.
Предварително ви благодаря!

За фдт или за тонирания крем питаш? ФДТ е хубав, средно покривен и средна издражливост, не мазен. Тонирания крем е по-мазен и само в 2 цвята с лека покривност.  Peace

# 691
  • варна
  • Мнения: 688
Здравейте момичета,

някоя от вас ползвала ли е Каптюр тотал  на Диор?
Покривен ли е ,колко време издържа....?
Ще съм благодарна на всякакви отзиви.
Предварително ви благодаря!
както се очаква от фон дьо тен за зряла кожа,е наистина много мазен,покровноста е над средна,отлично изглажда кожата,а цвета 020 е най-доброто ми попадение от 10години!за мазна кожа не си и помисляй да го ползваш,но за суха е чудесен!това е моето мнение.а ти все пак пробвай.

# 692
  • Мнения: 2 652
Аз точно за зеления питах дали има ефект в посока свиване,матиране и дали е с фактор.
Иначе и аз имам тестери на оранжевите с 50 и с 30 фактор като това с 30 се води флуид за смесена и акнетична кожа ,но и с двата имам лъщене малко по-малко с 30.

Няма фактор, добре матира и свива порите, но чудеса чак някакви не очаквай. Аз съм доволна, особено сега в жегите. Друг подобен продукт не съм ползвала, за да имам база за сравнение.

# 693
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Благодаря ти за споделеното.Очакванията са ми умерени и не надвишават описаното от теб, така че като се върнем от море направо се хвърлям в офертата.

# 694
  • Мнения: 87
Перфексион Люмиер на Шанел е най-добрият ФДТ, може би.
Скъп е, така е, но си струва.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 843
Перфексион Люмиер на Шанел е най-добрият ФДТ, може би.
Скъп е, така е, но си струва.
Да, слагам го наравно с Герленските.
ФДТ-ите на Диор не ми харесват. Нито базите им за грим.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Благодаря ви момичета за отговорите!  bouquet
Питах за ФДТ Каптюр тотал , защото е намален с 50 % и мисля да го пробвам.Кожата ми е суха ,но щом е по-мазен ще го нося по към есента.

# 697
  • София
  • Мнения: 6 487
Перфексион Люмиер на Шанел е най-добрият ФДТ, може би.
Скъп е, така е, но си струва.
Най-добър за каква кожа?

# 698
  • Мнения: 18
Момичета, здравейте! За лятото предпочитам прахообразна пудра, в момента ползвам http://cdn.feelunique.com/img/products/L_Or__al_Paris_True_Match … als1307717927.jpg, на свършване е и искам да попитам за Lancôme Poudre Majeur Excellence Libre http://www.lancome.at/img/packshot/product/b_024099.jpg дали е покривна или е за върху фон дьо тен?!
Приемам всякакви препоръки за пудра с добра покривност за лятото, която да се ползва самостоятелно без фон дьо тен, с нормална към комбинира кожа съм!
Благодаря Ви  Hug

# 699
  • Мнения: 35
Привет и от мен! Четах, четах и се обърках. Ще питам, надявам се да ми помогнете. Със суха кожа съм и искам да си взема нещо, което е леко, разнася се лесно и изравнява тена. Не търся матиращ и прахообразен ефект. Дори и да не е много покривен, искам да ми хирдратира кожата. По възможност среден клас. Благодаря предварително!

# 700
  • Мнения: 13
Минавам да похваля един нов за мен ФДТ на Мари Кей. Днес пробвах матиращия и мога да кажа, че това е най-добрия матиращ ФДТ, който съм слагала  Peace Много добър финиш прави и то с по-малко продукт от Виши примерно. Матира за двойно повече време от всички пробвани до сега от мен  Peace Наистина много ми хареса. Но тъй като ми идва малко сух, тези дни ще пробвам и варианта за нормална и суха кожа, и ще пиша отзиви и за него  Grinning
Намерих в "ЕМЗО" ФДТ на Мери Кей, но тъй като е онлайн не мога да избера цвят.Имаш ли представа кой от цветовете е подходящ за средно светла-беж цвят кожа с жълт подтон  като номер?Благодаря ти!

# 701
  • Мнения: 4 428
Ами аз гледах по-тъмните нюанси с неутрален подтон  Rolling Eyes Най-добре е да се пробва, защото цветовете са много различни от картинките, които гледах в нета. Аз се срещнах с една съфорумка, която ми даде да пробвам цвета, който си бях избрала и да преценя дали ми пасва. Ако искаш, може да ти пусна профила й на ЛС и да я попиташ  Wink 

# 702
  • Мнения: 13
Ами аз гледах по-тъмните нюанси с неутрален подтон  Rolling Eyes Най-добре е да се пробва, защото цветовете са много различни от картинките, които гледах в нета. Аз се срещнах с една съфорумка, която ми даде да пробвам цвета, който си бях избрала и да преценя дали ми пасва. Ако искаш, може да ти пусна профила й на ЛС и да я попиташ  Wink 
ок Hug

# 703
  • Мнения: 2 652
Привет и от мен! Четах, четах и се обърках. Ще питам, надявам се да ми помогнете. Със суха кожа съм и искам да си взема нещо, което е леко, разнася се лесно и изравнява тена. Не търся матиращ и прахообразен ефект. Дори и да не е много покривен, искам да ми хирдратира кожата. По възможност среден клас. Благодаря предварително!

Ако нямаш кой знае какво за прикриване и искаш лека покривност, опитай с тонален хидратиращ крем. Среден клас - примерно тези, които се продават в аптеките - ЛаРош, Юсерин, Биодерма и т.н. (не мога да препоръчам конкретен), може и BB крема на Гарние  (приятен е, имам го) на или Лореал, ако ти паснат цветовете..

# 704
  • Мнения: 912
skica Буржуа имат едно много хубаво фон дьо тенче.Лекичко е и озарява чудесно-ето го http://www.ivis.bg/bourjois-10-hour-sleep-effect-%D1%84%D0%BE%D0 … %D0%BB-p7034.html

Общи условия

Активация на акаунт