ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 14

  • 77 244
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 35
I see you , tamar , благодаря ви момичета!   bouquet

# 706
  • Мнения: 1 404
момичета как се справяте с тази жега и ФДТ , който и да сложа имам чуството ,че ми запарва лицето и се разтичам
Чудя се вече с какво да го заменя,в момента ползвам на МАС Студио фикс и ми идва много тежък за лятото.
 Все повече се замислям дали да не дам втори шанс на някоя пудра или тониращо кремче.Бях се насочила към едни на Кларинс,но не ми се рискува на сляпо с цвят.
Миналото лято си бях взела този тонален крем на Кларинс
Скрит текст:
. На мен ми идваше тежък, час след като го сложех и лъсвах. С мазна кожа съм.
Тази пудра матира много добре , но не покрива http://www.clarinsusa.com/Shine-Stopper-Powder-Compact/C05010600 … rt=2&cgid=614

# 707
  • Мнения: 3 675
Аз бях ходила до Douglas и специално попитах дали имат тестер на Perfection Lumiere на Chanel, но ми казаха, че нe се предлагали тестери на Chanel  Rolling Eyes и ако съм искала да го пробвам, да съм си запишела час за да ме нагримират  Twisted Evil
Днес ходих в друг магазин и без да съм проявила дори и най-малък интерес към продуктите на Chanel, ми дадоха тестер  Grinning Mr. Green Heart Eyes
Най-вероятно утре ще го пробвам и ще пиша как е  Peace

# 708
  • варна
  • Мнения: 688
момичета,много моля ако някоя от вас е ползвала пудри,бази и фон дьо тени на kiko и rituals...да каже как са Laughingимам една торбичка пълна с техни матиращи продукти,но не искам да ги отварям докато не свърша тези които вече съм започнала.чета добри отзиви,но друго си е да го чуя от вас!дано все някой да ги е ползвал...аз тези марки дори не бях ги чувала. newsm78

# 709
  • варна
  • Мнения: 688
Момичета, здравейте! За лятото предпочитам прахообразна пудра, в момента ползвам http://cdn.feelunique.com/img/products/L_Or__al_Paris_True_Match … als1307717927.jpg, на свършване е и искам да попитам за Lancôme Poudre Majeur Excellence Libre http://www.lancome.at/img/packshot/product/b_024099.jpg дали е покривна или е за върху фон дьо тен?!
Приемам всякакви препоръки за пудра с добра покривност за лятото, която да се ползва самостоятелно без фон дьо тен, с нормална към комбинира кожа съм!
Благодаря Ви  Hug
съвсем случайно попаднах на компактна пудра на инглот.много,много е покривна!пробвай.имат и рефилчета за 12.5лв.

# 710
  • Мнения: 776
По препоръка на момичетата в темата  bouquet Hug, си взех Clinique anti blemish solutions + Clinique stay-matte sheer pressed powder (oil free) - много съм доволна Heart Eyes, ползвам продуктите вече близо месец. Комбинацията добре ми се отразява и в жегите Peace Но най-важното - фдт-ът наистина помага за поддържане на здрав вид на проблемната кожа. Откакто го нося, не "цъфтя" и в най-големите жеги, освен това спомага за заздравяването на вече избили пъпчици Peace

# 711
  • Мнения: 3 675
Преди малко се намазах с Perfection Lumiere на Chanel Grinning
Първото нещо, което ми направи впечатление е миризмата - според мен са прекалили с парфюмирането  Rolling Eyes Миризмата е много приятна, но е излишно всичко това и аз лично предпочитам не парфюмираните продукти.
ФДТ го усещам като пудрен, но крайният резултат не е матов, а сатенен - много ми харесва.  Heart Eyes
Pro Lumiere беше мазничък и не беше подходящ за жегите - при него слагах задължително пудра, а Perfection Lumiere мога да го ползвам самостоятелно (без пудра).
Perfection Lumiere според мен има средна покривност - не е като тониран крем, но не е и от супер покривните и ако човек има пъпки или някакви петна и иска да ги прикрие, ще се наложи да използва коректор.
ФДТ не стои като маска на лицето - което е многоооо важно  Simple Smile
Според мен за много мазна кожа няма да е подходящ. На дамите с нормална кожа ще им хареса най-много. Аз съм със суха кожа и за сега ми харесва, но имам чувството, че след няколко часа ще си чувствам кожата суха и може да не съм чак толкова впечатлена.
Моят съвет е да си намерите тестер и задължително да го пробвате  Mr. Green
Предполагам, че ще се хареса на доста дами.  Simple Smile

П.П. Снимах се с ФДТ и съм доволна от резултата. Pro Lumiere не ставаше за снимки, но този става Grinning
Усещам как ще си го купя другата седмица Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 13:55 от B & C

# 712
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Преди малко се намазах с Perfection Lumiere на Chanel Grinning
Първото нещо, което ми направи впечатление е миризмата - според мен са прекалили с парфюмирането  Rolling Eyes Миризмата е много приятна, но е излишно всичко това и аз лично предпочитам не парфюмираните продукти.
ФДТ го усещам като пудрен, но крайният резултат не е матов, а сатенен - много ми харесва.  Heart Eyes
Pro Lumiere беше мазничък и не беше подходящ за жегите - при него слагах задължително пудра, а Perfection Lumiere мога да го ползвам самостоятелно (без пудра).
Perfection Lumiere според мен има средна покривност - не е като тониран крем, но не е и от супер покривните и ако човек има пъпки или някакви петна и иска да ги прикрие, ще се наложи да използва коректор.
ФДТ не стои като маска на лицето - което е многоооо важно  Simple Smile
Според мен за много мазна кожа няма да е подходящ. На дамите с нормална кожа ще им хареса най-много. Аз съм със суха кожа и за сега ми харесва, но имам чувството, че след няколко часа ще си чувствам кожата суха и може да не съм чак толкова впечатлена.
Моят съвет е да си намерите тестер и задължително да го пробвате  Mr. Green
Предполагам, че ще се хареса на доста дами.  Simple Smile

П.П. Снимах се с ФДТ и съм доволна от резултата. Pro Lumiere не ставаше за снимки, но този става Grinning
Усещам как ще си го купя другата седмица Mr. Green

Благодаря ти,B & C ,за изчерпателния коментар  bouquet Чудя му се отдавна на този ФДТ, със смесена кожа съм Thinking Дано ми дадат тестер,че в нашия МОЛ... ooooh! много им се свидят..

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В Прити шоп дават тестери без проблем Simple Smile

# 714
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
В Прити шоп дават тестери без проблем Simple Smile

От В.Търново съм Wink Но ако ми се отвори път до София или Варна,непременно ще посетя някой от МОЛ-овете Peace

# 715
  • Мнения: 3 675
След еднодневно носене на Perfection Lumiere мога да кажа, че на мен многооо ми харесва.  Grinning
В началото се притеснявах, че може да ми пресуши кожата и по някое време на деня да не изглежда добре, но това не се случи.  Grinning Предполагам, че през зимата няма да ми се отрази добре, но за по-топлите месеци от годината е страхотен.  Heart Eyes
Настоявайте за тестери, а ако случайно ви откажат, си вземете някакво контейнерче и си изпомпайте от шишетата за да го пробвате  Mr. Green Заслужава си да пробвате, а ако случайно не ви допадне ФДТ, то поне ще сте задоволили любопитството си и ще знаете, че това не е вашият ФДТ.
За мен единственият минус на този ФДТ е миризмата но при положение, че не ми дразни кожата не е болка за умиране  Simple Smile

# 716
  • Мнения: X
+ Clinique stay-matte sheer pressed powder (oil free) - много съм доволна Heart Eyes, ползвам продуктите вече близо месец. Комбинацията добре ми се отразява и в жегите Peace Но най-важното - фдт-ът наистина помага за поддържане на здрав вид на проблемната кожа.

Добре, че влезнах в темата  и попаднах на мнението ти Peace Тамън се бях засилила да поръчвам МАК ПРеп + Прайм, колкото и да недолюбвам МАК. В тези жеги в чудо съм се видяла вече  Twisted Evil В крайна сметка, май ще се спра на въпросната препоръчвана от теб пудра на Клиник. И без това съм влюбена в Блемиша още от лансирането му на пазара, не спирам да го ползвам, нищо че в момента, с тези високи температури лееееееко му изневерявам с няколко ББ крема, най- вече заради високият им слънцезащитен фактор. От пудрата мисля да поръчам Инвизибъл Мат, дано го има по фри шоповете, през които мъжът ми ще мине тези дни.  Praynig

# 717
  • Мнения: 776
+ Clinique stay-matte sheer pressed powder (oil free) - много съм доволна Heart Eyes, ползвам продуктите вече близо месец. Комбинацията добре ми се отразява и в жегите Peace Но най-важното - фдт-ът наистина помага за поддържане на здрав вид на проблемната кожа.

Добре, че влезнах в темата  и попаднах на мнението ти Peace Тамън се бях засилила да поръчвам МАК ПРеп + Прайм, колкото и да недолюбвам МАК. В тези жеги в чудо съм се видяла вече  Twisted Evil В крайна сметка, май ще се спра на въпросната препоръчвана от теб пудра на Клиник. И без това съм влюбена в Блемиша още от лансирането му на пазара, не спирам да го ползвам, нищо че в момента, с тези високи температури лееееееко му изневерявам с няколко ББ крема, най- вече заради високият им слънцезащитен фактор. От пудрата мисля да поръчам Инвизибъл Мат, дано го има по фри шоповете, през които мъжът ми ще мине тези дни.  Praynig

Моята е 01 Stay buff (VF) - много блед жълтокафяв цвят, аз не си падам по розовеещите подтонове Peace. На M.A.C. съм ползвала (но зимата и няма място за сравнение с летния сезон) Prep+Prime refined zone, помня, че беше много силно матиращ праймър.

# 718
  • Мнения: 54
Препоръки за продукт, прикриващ порите успешно? Насочила съм се към база за грим. Доволни ли сте от тази на Гош в това отношение?

# 719
  • Исландия
  • Мнения: 60
Включвам се  в темата, за да похваля ето този хайлайтър на DuWop. Ползвам го на скулите, на устните, на клепачите, кремообразен, придава много приятна сияйност на кожата и я събужда. Изключително икономичен, с пръстче се нанася много малко количесто, самото бурканче е 12 гр. Може и под фдт като основа.

Общи условия

Активация на акаунт