За брака в секса

  • 40 366
  • 547
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 282
Отде енергия след секс да правите нещо различно от спане  Crazy Аз съм толкоз блаженно омаломОщена, че освен да се гушна и да заспя, друго не ми се прави, мъррр  Flutter

# 46
  • Мнения: 6 365
Най-страстоубийствено ми действа твърдението, че трябва да има секс на всяка цена.

А какво да направя, като съм открила поне 10 дейности, по-обсебващи от секса? Все пак е 21 век, нормално е сексът да не е най-привлекателното. Може би някога е било ненормално и осакатяващо да се живее без секс, но в момента има много източници на същата еуфория и удовлетворение, дори без да включваме наркотиците.

Приемам брака в секса.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
ооо, аз не съм ли на кеф, хич не ме търсИ за секс, ако ще светът да свършва и да съм заплашена от развод! Никакви скачени съдове не играят при мен - като не искам, значи не искам, но като искам всичко е огън! Мразя да вкарвам брак в секса, превърне ли се в рутина и семейни задължения, не миго хвалИ!

# 48
  • Мнения: 85
Живели някога далече,
почти накрая на света
в панелно блокче край морето -
да кажем просто ТОЙ и ТЯ.
Класическа любовна стори –
звезди, море и красота...
Той мислел си, че е попаднал
на пъпа право във целта.
Тя мислела, че е открила
единствения свестен мъж
и без да мисли се покрила
със него в  дъхавата ръж.... (това май е от Робърт Бърнс)
И да си дойдем на въпроса-
във секса били като впряг,
щом той с копитото си тропнел
тя бързо впускала се в бяг.
Панелката тресели здраво
и даже имали са спор
със разни бабички-съседки
със много тесен кръгозор.
Така минавали години.
За него сексът бил това,
което искал и очаквал
щом е на пъпа на света.
А тя? -  пред себе  си признава,
че женският й кръгозор
отдавна вече е надраснал
панелния съседски спор.
За нея бракът е преминал
във нова фаза на луна,
в която вече я вълнуват
по-прагматичните неща.
И почнала да го избутва
на две, на три, на пет, на екс...
къде с целувка, де с преструвка -
защото няма БРАК  без СЕКС.
Но може ли да определя
какво, къде, че и кога -
ще сложи сексът във неделя
след книга, вино и храна.




# 49
  • Мнения: 4 569
Чоколада, това е готино.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 957
Ох, Чоколада, пак ме разсмя! Laughing

# 51
  • Мнения: 1 296
......... с всяка изминала година все повече и повече пустия му секс преобладава в ежедневието ни! Става все по- better, и по - passionate!
Малеее, през април ставам на 40 - кво ли ще е после! Mr. Green
Мъжът ми като гледам изобщо не се дърпа! Peace
Съгласна съм Peace
Когато бях на 29, една позната каза, че жената мине ли 35-37 години, започва да мисли само за секс и е като фурия в това отношение.
Аз вече съм прекрачила 37 и да си кажа правичката, хич не ми омръзва Embarassed Това едно на ръка, ами при всяка възможност направо разкоствам мъжа си, който досега не се е оплаква от това ми настървение Joy Е, понякога подмята, че и тази сутрин си е недоспал, ама кой го слуша Mr. Green
Абе, общо взето аз секса и шоколада май най ги обичам Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 556
в известен смисъл бих казала, че дори сега е още по-хубав, защото към привличането добавяме и опит. За вас лъжа - за мен истина - много си ни е добре! Нормално е за толкова много години да сме се променили, няма как да очаквам да е съвсем същият като в началото, защото и ние не сме същите като в началото.

И при нас така- супер си е. Е, променили сме се , ама към по-добро. Вярно по-рядко, ама доста по-качествено.

# 53
  • Мнения: 293
Брак в секса не трябва да има.
Домъкне ли се бракът и в секса - пиши го бегал.

# 54
  • Мнения: 10 547
Най-страстоубийствено ми действа твърдението, че трябва да има секс на всяка цена.

А какво да направя, като съм открила поне 10 дейности, по-обсебващи от секса? Все пак е 21 век, нормално е сексът да не е най-привлекателното. Може би някога е било ненормално и осакатяващо да се живее без секс, но в момента има много източници на същата еуфория и удовлетворение, дори без да включваме наркотиците.

Приемам брака в секса.

Еее, доживях да прочета своето мнение, изразено от друг.

# 55
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Хм, аз се замислих над твърдението, че в нашия век не би трябвало това да е най-привлекателното. Може би с това се обяснява постоянното вторачване в него, навсякъде, по всяко време, за всеки повод. Направо сме облъчени.

# 56
  • Мнения: X
Цитат
А какво да направя, като съм открила поне 10 дейности, по-обсебващи от секса?

Другите дейности са си други, секса си е секс.
Какво общо има едното с другото?   

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Ауу, защо така се предават "ветераните"... Laughing
При нас в началото до към 7-8 г. беше... ми като начало! Heart Eyes
После аз нещо се сдухах на тази тема - дете, бебе, училище, скука през останалото време в къщи, на квартира, после втора - детската до спалнята... А, бе някак си не ми вървеше - не, че е липсвал секс, но беше далеч от моите предпочитания!
Но! След 30 -та ми годишнина нещо се "отприщи"... Joy И продължава.... с всяка изминала година все повече и повече пустия му секс преобладава в ежедневието ни! Става все по- better, и по - passionate!
Малеее, през април ставам на 40 - кво ли ще е после! Mr. Green
Мъжът ми като гледам изобщо не се дърпа! Peace

Оооох,и моя мъж се надяваше силно и аз след 30 да се отприщя,ама... Whistling нещо още се ослушвам Laughing Сега чакаме следващата вълна-35 да чукна ииииии глей к`во става Mr. Green Да не вярваш,ама знай ли се...

Иначе по темата пак...И при нас първите 6-7г. нямаше промяна,все така хубаво.После след раждането,уж нямаше промяна физическа/родих секцио Wink/,но като се почна по-рядко да се случва...и мен взе нещо да ме мързи,а и хич не съм новатор  и това не е в мой "+" Embarassed Нооо,както казах очаквам да ми се пренастроят чакрите,че...иначе лошо ми се пише Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Цитат
А какво да направя, като съм открила поне 10 дейности, по-обсебващи от секса?

Другите дейности са си други, секса си е секс.
Какво общо има едното с другото?    


Нормално, фокусът може да се измести периодично! На млади години се доказваме чрез секса, а от един момент нататък искаме да се докажем чрез работата, децата, хобито... и в критическата пак искаме да се докажем чрез секса, затова "мъжете като прехвърлят петдесетака луди стават за мадами", а жените "започват да си падат по агнешко".  Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 2 217
Е как, като спре да е като първи път и като стане рутина, развод и нов любим, по възможност по-млад Mr. Green
Шегувам се, хората с въображение сменят позите, обстановката, ролите. Хората без-партньора Wink

Ей, това много ми хареса.....  
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт