Системата МИНУС 60- 32 тема

  • 51 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
ям си любимите храни до 12 на обед,много вода до 3 следобед,когато хапвам обикновено голяма зеленчукова салата,вечеря нискомаслено кисело мляко.

Значи, ти закусваш, обядваш, ядеш салата в 15 ч. и вечеряш само кисело мляко, така ли?  Simple Smile
Не закусвам Simple SmileСутрин оставям малката на градина,1 час Синди Крауфорд пот и мъка,обилно ядене в 11,салата в 15 и млякото в 18 Laughing


О, ти и спортуваш, страхотно! Иначе имаш 3-те хранения, но малко изместени времево. Ще взема да пробвам и аз да вечерям кисело мляко, вместо да закусвам с него, да видим как ще ми се отрази.  Simple Smile

Аз днес ходих на зумба, да се похваля. Направо се разкатах.  Crazy

# 721
  • Мнения: 2 208
barborina85 , адмирации и от мене за постижението Hug
Kally May, честит пожден ден на патерици  bouquet
valya3, да ти е живо и здраво детенцето и само да те радва  bouquet
Момичета, много ви се радвам и ви чета с удоволствие !

# 722
  • Мнения: 10
barborina85 направо си върха   bouquet Уникално и то за толкова малко време. И аз все не спазвам напълно режима, но като прочетох какво си написала направо ми грейна усмивката на лицето. БРАВО сега мисля да се мотивирам като си мисля за теб Wink
valya3 да ти е живо и здраво детенце bouquet

# 723
  • Мнения: 0
barborina85 направо си върха   bouquet Уникално и то за толкова малко време. И аз все не спазвам напълно режима, но като прочетох какво си написала направо ми грейна усмивката на лицето. БРАВО сега мисля да се мотивирам като си мисля за теб Wink
valya3 да ти е живо и здраво детенце bouquet
Давай смело напред с режима мила,и помни много вода когато си гладна след 18:00,няма начин да не успееш,и колкото повече има за сваляне толкова по-лесно идват големите резултати,аз сега се мъча с последните 5 килограма и много се радвам,че ви намерих и се регистрирах за да си обсъждаме темичката.Чудесно е когато има кой да ти кажа браво дори и на половин килограм надолу защото да си майка,домакиня,работеща жена и да се бориш с килограмите си е направо подвиг!И много кремчета за стрии и целулит защото аз се сетих за тях твърде късно и сега целулитът ми стана много по-видим и упорит отколкото когато бях пухкава! HugДори да не е нещо скъпо,един масаж с мед или обикновен хидратант помагат когато са навреме...

# 724
  • Мнения: 0
 

Аз днес ходих на зумба, да се похваля. Направо се разкатах.  Crazy
[/quote]
Супер си! Hug
Утре ще споделя мръднал ли е кантара.
Отчет за деня
11:00 паста с гъби,шунка и пресен лук
15:00 зелена салата с филийки авокадо
18:00 кисело мляко (домашно,аз си го обезмаслявам)

# 725
  • Мнения: X
Отчет за деня
11:00 паста с гъби,шунка и пресен лук
15:00 зелена салата с филийки авокадо
18:00 кисело мляко (домашно,аз си го обезмаслявам)


Ох, много вкусно меню, ще взимствам от теб!  Grinning

barborina, а имаш ли снимки отпреди и след отслабването? Много мотивиращо ще подействаш на всички! Аз моите ги показах, те са и в заглавния постинг на темата, но аз свалих 25 килограма (започнах от 89, станах 64), после спрях системата за година и качих 5 кг., сега се боря с последните 10-12 кг. Но ти си стопила цели 38 - ще бъдеш огромен стимул за всички!

А тази твоя приятелка наистина ли е отслабнала 60 килограма? Тя направо е изравнила постижението на Мириманова! Браво!

Аз днес съм -400 грама, но имам мускулна треска, та сигурно съм позъдържала вода в мускулите, а и съм пред МЦ, та хептен.
Закусих малко сандвич, баничка, айрян
Обяд и вечеря нямам си идея отсега, цял ден ще сме на пазар и рожден ден.  Crazy

Приятен и системен ден!

# 726
  • Мнения: 219
barborina85  искам и аз да те поздравя за страхотния резултат! Страхотна си. Адмирации за такива силни личности като  теб!

Иначе аз 2 седмици  гледах да спазвам режима - не усетих да съм паднала в килограмите. Но вчера си сложих едни панталони, които многооо трудно закопчавах, а сега съвсем свободно Wink Значи има резултат и ще се продължава Wink
Лек ден от мен момичета.

# 727
  • Мнения: 0
Момичета тази сутрин си направих извара от обезмаслено краве мляко с моркови,чубрица и парченца пилешко,страшно засишта,пробвайте да не ядете никакъв хляб-просто замествайте с полезни храни,които засиштат.Не съм яла хляб изобщо тази седмица.Инфо от кантара тази сутрин -58.300.Ще кача снимки довечера.Хубав ден от мен  Hug

# 728
  • Мнения: 0
Отчет за деня
11:00 паста с гъби,шунка и пресен лук
15:00 зелена салата с филийки авокадо
18:00 кисело мляко (домашно,аз си го обезмаслявам)


Ох, много вкусно меню, ще взимствам от теб!  Grinning

barborina, а имаш ли снимки отпреди и след отслабването? Много мотивиращо ще подействаш на всички! Аз моите ги показах, те са и в заглавния постинг на темата, но аз свалих 25 килограма (започнах от 89, станах 64), после спрях системата за година и качих 5 кг., сега се боря с последните 10-12 кг. Но ти си стопила цели 38 - ще бъдеш огромен стимул за всички!

А тази твоя приятелка наистина ли е отслабнала 60 килограма? Тя направо е изравнила постижението на Мириманова! Браво!

Аз днес съм -400 грама, но имам мускулна треска, та сигурно съм позъдържала вода в мускулите, а и съм пред МЦ, та хептен.
Закусих малко сандвич, баничка, айрян
Обяд и вечеря нямам си идея отсега, цял ден ще сме на пазар и рожден ден.  Crazy

Приятен и системен ден!
Браво Жасмин,400 грама не са малко,като се има предвид ,че преди МЦ се задържат около 2-4 кг течности в организма.
П.С.моята позната свали 60 килограма и най-важното няма никаква отпусната кожа.

# 729
  • Мнения: 10
barborina85 наистина ако можеш да качиш снимки ще е супер мотивиращо Simple Smile

# 730
  • Мнения: 3
barborina85, страхотен резултат!   bouquet И аз ще чакам снимките с нетърпение...те са най-голям стимул за всички нас!
Благодаря Ви момичета, за честитките и пожеланията, хубав празник стана...Момичето ми е голямо...навърши 21г. / като си помисля, че аз на тези години се омъжих, а сега тя не ми се струва толкова голяма... Rolling Eyes Simple Smile/. След вечерята цялата компания ходиха на заведение...
Снощи опитах  от всичко помалко и много ми натежа...със системата си се чуствам перфектно...
За днес:
з-парче торта и кафе;
о-две вурсчета, салата и малко сирене;
в-пилешки дробчета на фурна.
Хубав уикенд Ви желая!  Hug

# 731
  • Варна
  • Мнения: 320
аз имам снимки на 108 кг. и после на 73, все едно не съм аз  Rolling Eyes

бърборина, поздравления и от мен, мацка Simple Smile на вечеря само кисело мляко ли ядеш? по колко?  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 5 873
Момичета,ще се радвам всяка,която има снимки да ги покаже. Hug  Grinning

# 733
  • Мнения: 869
Влизам много на бързо да се отчета:

днес
з (9:00): бадеми, небелен суров сусам, овесени семена
о (13:30): таратор + салата табуле
в (17:30): (исках месо, но уви) 4 варени яйца с пресен чесън и лук

Отивам да слагам яйцата, да ми е сладко Crazy

# 734
  • Мнения: 3
 bowuu Здравейте и от мен  bowuu
Гледам имаме нови попълнения и то с добрър резултат  newsm10 Това е чудесно. Още едно доказателство, че системата действа  Peace
barborina85, добре дошла  Hug Ще чакаме снимки  smile3521 как си обезмасляваш млякото в къщи  Rolling Eyes Питам, защото и аз си квася в къщи, понеже купешко мляко не ядем.Покарай децата и ние и ми стана интересно.
BoBoDes, твоите килограми със системата ли ги смъкна? Снимки ще има ли? Наистина е много мотивиращо, когато се видят такива снимки.
Днес моят спорт беше " Да направим красива България за един ден".Направо се разкатах.Добре ,че е само за едни ден   Joy
Ето го и моето меню:
З: 2 филии Вита с чисто масло и жарено филе, за десерт малко сварено просо с мляко, кафява захар и канела ( като мляко с ориз, но само че с просо)
О: Кисело мляко, малко краставица, малко маслини и малко кашкавал.Не успях да се нахраня много, но нали бях да чистя и това имаше за ядене.Другото не беше системно
В: риба
 

Общи условия

Активация на акаунт