Мъж Телец - 7

  • 66 376
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
Имам теория. Кравата ти се държи така защото не може да повярва, че съществува толкова добра и нежна жена, която го заслужава и е решил да те изтормози за да види да ли наистина си такава или се преструваш. И вече се е убедил, че е прекалил и иска да продължите напред.
всички крави ли си тормозят половинките така ??? Cry Confused

# 61
  • Мнения: 0
Е че как иначе Laughing ,абе много боклуци се навъдиха- вече да нямаш доверие на никои,та трябва да се проверяват нещата ,не става само на доверие

# 62
  • Мнения: 198
Аз нямам енергия да се занимавам повече, явно не съм подходяща за ролята. Толкова е бавно...За мен тази пасивност показва липса на интерес и толкова.

# 63
  • Мнения: 19
Аз нямам енергия да се занимавам повече, явно не съм подходяща за ролята. Толкова е бавно...За мен тази пасивност показва липса на интерес и толкова.
По принцип и за мен пасивността на една от страните означава това,няма значение дали е от мъжка или женска страна.Но знаеш ли,от наблюденията които имам, като че това поведение е присъщо за мъжете телци,имам предвид моментната пасивност.Не ги оправдавам,не ме разбирай погрешно.Нещото ,което разбрах от този форум и от личният си опит е че за да имаш взаимоотмошения с "телето" на първо място трябва да го обичаш или желаеш много,ама много.......и истински......в противен случай ти самата ще се откажеш,и няма да издържиш на странностите му.Друг е въпроса дали си заслужава,дали и той ще ти отговори със същите чувства и дали търпението ти ще е възнаградено.Задай си въпроса дали наистина искаш този мъж...........и ако отговора е "да" не се отказвай,а ако се колебаеш............може би тогава наистина няма смисъл да си хабиш енергията и времето заради него.

# 64
  • Мнения: 19
всички крави ли си тормозят половинките така ??? Cry Confused
Ами според мен не всички.Само тези,които не са сигурни в собствените си чувства.Казвам го не от опит или наблюдения върху представителите на този зодиакален знак,защото аз имам само един пример,бившото ми "теле",но си мисля че каквато и зодия да си,ако си влюбен,ако обичаш или искаш даден човек на 100 % ,няма да се държиш така,а ще правиш всичко възможно за да задържиш човека до себе си  .
 

# 65
  • Мнения: 198
Аз нямам енергия да се занимавам повече, явно не съм подходяща за ролята. Толкова е бавно...За мен тази пасивност показва липса на интерес и толкова.
По принцип и за мен пасивността на една от страните означава това,няма значение дали е от мъжка или женска страна.Но знаеш ли,от наблюденията които имам, като че това поведение е присъщо за мъжете телци,имам предвид моментната пасивност.Не ги оправдавам,не ме разбирай погрешно.Нещото ,което разбрах от този форум и от личният си опит е че за да имаш взаимоотмошения с "телето" на първо място трябва да го обичаш или желаеш много,ама много.......и истински......в противен случай ти самата ще се откажеш,и няма да издържиш на странностите му.Друг е въпроса дали си заслужава,дали и той ще ти отговори със същите чувства и дали търпението ти ще е възнаградено.Задай си въпроса дали наистина искаш този мъж...........и ако отговора е "да" не се отказвай,а ако се колебаеш............може би тогава наистина няма смисъл да си хабиш енергията и времето заради него.
Благодаря за съветите, то и на теб хич не ти е лесно в твоята ситуация...Аз му вярвам на думите, смятам, че е сериозен и осъзнат и достаъчно зрял човек, за да не ми плямпа щуротии. При нас в момента има много детайли, които не мога да разкажа тук, но въпреки това основното е, че ми се вижда леко по-пасивен, сравнено с други мъже и като чета - доста от телците са такива. Искаше ми се да разбера дали е от телеца - типично поведение или е просто пасивност и липса на желание. В крайна сметка ще изчакам, много важен човек е за мен, но ми е трудно. Аз и съм си и доста нетърпелива де, факт.

# 66
  • Мнения: 741
Телецът никога няма да каже "Обичам те" или "Желая те" ако не го чувства.
Вярвайте му малко повече и търпение момичета.
Заслужават си, макар и наистина да са по-бавни. Какво пък - по-добре истинска любов, макар и малко по-бавно развиваща се, отколкото бърза връзка с някой, който ще ви донесе отрицателни преживявания и емоции...
 Hug

# 67
  • Мнения: 3
Телецът никога няма да каже "Обичам те" или "Желая те" ако не го чувства.
Вярвайте му малко повече и търпение момичета.

 Hug

а дали? - аз за 5 месеца толкова малко признания съм чула . Все с ченгел да му вадиш думите  Laughing
въпреки че и аз съм теле това с бавното премислено поведение на мен ми е чуждо. Не мога да разбера ако има тръпка и желание защо мъжете телци като че ли умишлено забавят темпото Rolling Eyes
Всеки път като намекна (тънко разбира се) че не ми харесва тая 'ленивост ' получавам отговор 'Скъпа ще си наваксаме няма за къде да бързаме времето е пред нас '  Sunglasses ей това ме влудява генерално #2gunfire

# 68
  • Варна
  • Мнения: 133
Да,наистина само търпение трябва да имаме. И моя е така - трябва му време. За да имаш едно теле,трябва да имаш и търпение  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 95
Sagapo, кажи повече за твоето теле Simple Smile май не ти знам историята.

# 70
  • Мнения: 60
От три години живея с такова добиче, никога не ми е повишавал тон, вярно цупеше се и се сърдеше, когато нещо не му харесваше, разбира се докато стане неговото. От два месеца обаче започна да ми крещи и да обижда и за най-малкото нещо. Забравила съм да купя примерно яйца, или пък да му изпера якето, олелия до небесата, обижда, проклетисва и т.н. Дамите с повече опит да кажат, временно ли е, или е решил да хваща пътя?

# 71
  • Мнения: 741
Още няма да хваща пътя.  Grinning
Обаче, като е ядосан, хич не му говори, остави го да се успокои. Пък докато го направи, ти му сготви нещо вкусно, сипни му чаша от любимото питие с любимо мезе, и виж резултата.  Heart Eyes
Мекичко и нежничко обичат те да ги пипат. И като не им се противоречи, си им най-убавата...   bouquet

# 72
  • Мнения: 60
А дали не се е появила някоя по-убава. И да ни сравнява, та да беснее от яд, че се е пре.... с мене. Нещо такова си мисля все повече.

# 73
  • Мнения: 741
Не, не мисля, че е някоя друга.
Изнервеността е едно от неприятните им качества. И може да се прояви, без да има видима причина.

# 74
  • Мнения: 60
Не, не мисля, че е някоя друга.
Изнервеността е едно от неприятните им качества. И може да се прояви, без да има видима причина.
Непрестанно ми говори за нова стажантка в работата му, как се справяла учудващо бързо с работа, как добре изглеждала за годините си, каква кола карала. Това досега не е било, всички бяха некадърни, грозни, със скапани коли и каквото се сетите още. SadПознавам и други телци, било то жени или мъже, ама това телец да те похвали си е меко казано или съмнително или 100% вярно.

Общи условия

Активация на акаунт