Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 155

  • 36 461
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535




Вече са и в подпис Joy Joy

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 17:15 от nadine1111

# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Bebekler evde onlar gezmede
Geçtiğimiz ocak ayında ikiz bebekleri olan oyuncu çift Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendiler.



Bir cafede arkadaşları ile buluşup yemek yiyen çift daha sonra Nişantaşı sokaklarında liseli aşıklar gibi elele dolaşıp mağazaları gezdiler. Bebeklerini bakıcıya bırakan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Nişantaşı turunu tamamladıktan sonra ikiz bebeklerinin yanına gittiler.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/icerik/9181/bebekler-evde-onlar-g … tm_medium=twitter

# 722
  • Русе
  • Мнения: 6 503


БагиWink прави сме били с теб за пуловера,  ooooh! колко търсих снимката, ама тези в дизито  hahaha по-бързо я откриха от мен!  Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 2 195


Баги,  Wink прави сме били с теб за пуловера,  ooooh! колко търсих снимката, ама тези в дизито  hahaha по-бързо я откриха от мен!  Joy Joy Joy
Цвети, не е чак толкова трудно да се сетим за тази дрешка - нали снимката в рамка  много ни озадачи. А то си е било подсказка-закачка за публиката.  Wink

А преводът на гугълчо пак е  #Crazy За каква ли гимназия става въпрос newsm78

# 724
  • Русе
  • Мнения: 6 503
БагиWink нали има разлика понякога в превода на Гугъл, та какво схванах аз от ''моя преводач''  за днешната новина - срещнали се с приятели, хапнали в кафене и  newsm78 май изглеждали, като гимназисти.  Joy Joy Joy
Докато "единичните'' бебета били оставени с ''болногледачка''.   Laughing

Естествено освен превода  Wink вложих и малко творчество,  hahaha че иначе само гадая.  Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 10 013
О оо, нови снимки!  Hug
Благодаря Ринка,  Hug Ваня  Hug !
Много весели, пък оставили децата на „болноглодачка“!  Rolling Eyes Тоя Гуги винаги ме озадачава.  ooooh!
Приемам „ превода“ на превода, направен от Цвети!  Hug



Ама тоя Онур няма ли да започне да работи!? Стига се е разкарвал по кафенета и срещи с приятели и той!  Crossing Arms Двамата с Джансел да се хващат най-сетне за нещо! Ама ха!  Naughty

Баги  Hug, както винаги, следобедното кафе е много артистично!  Peace

# 726
  • Мнения: 10 013
Сега, като разгледах вестника, дето Ванчето ни е постнала, видях опровержение на новината за бременността на Берен.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/icerik/9177/berenin-menajerinden- … k-aciklamasi.html
Май мениджерката й отрича новината.  Peace
Е, дотолкова, доколкото Гуги ми го преведе.  Peace



# 727
  • Мнения: 10 013
Леле, всички по задачи, а аз чакам нещо да чета!  ooooh!




Дали, ако  Левент не ви почерпи по едно вино няма да се появите?  ooooh!

# 728
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка,  Wink аз затова писах преди, не вярвам на новината за Берен, докато - няма потвърждение.  Peace

А, пък сега,  Wink че стана малко тихо тук, да сложа един клип.  Peace

# 729
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаPeace аз съм тук, ама като нямам  Sad "другарчета" и си поглеждам пак в старите теми, та попаднах на една по-голяма снимка на телевизора, по който дават интервюто на Хасрет и коментар за логото на канала - "SIS TV'', a аз дори не съм забелязала това.  Wink Вярно, това беше старото име на фирмата на Томрис.  Peace

# 730
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ама, като не пишете  Wink - гледайте, аз сега мога и имам какво да покажа!  Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 10 013
Цвети, аз съм тук, чета, ама няма пишещи.  ooooh!



Ясна снимка на ръцете, които се държат - явно не си държи сам ръцете... hahaha hahaha hahaha

# 732
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаPeace ами като няма пишещи -  Thinking да послушаме и малко музика - един хубав клип на Ети от преговорените моменти.  Peace



И за ръцете -  Wink имаш право - не си ги държи сам, просто ъгъла на снимане е такъв, че заблуждава окото!  Peace

# 733
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ей, ама  newsm78 тази вечер, нещо рано ни се разтури седянката, нещо интересно ли намерихте?  Thinking



Скрит текст:

# 734
  • Мнения: 10 013
Цвети, а как ги обсъждахме само!   hahaha hahaha hahaha



Една млада Туба! Hug

Общи условия

Активация на акаунт