АВГУСТ не е толкова далече и малкото човече пол си има вече

  • 27 912
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 577
Ивка_777, и на мен ми казаха, че бебето е с такива кисти в малкия мозък, но че са много честа ехографска находка и че се резорбират до 24-25 седмица. Да не се притеснявам. Това ми го диагностицира АГ, който ме следи по ЗК. Чакам да видя на 2-ри д-р Марков какво ще каже по въпроса, но гледам да не изпадам в паника излишно. При нас като казах на ММ, той беше по стреснат и притеснен от мен, та аз го успокоявах.

Таблиците не ми познават - ако познае за едното, не познава за другото.....отдавна съм ги отписала.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Ивка,
така те искам Hug
Галка,
абсолютно хубаво ти го е каза док, Марков със сигурност ще потвърди yes
Така, ние се завърнахме, всичко ни е наред засега и сто процента гащите са сини Laughing Док каза да забравим за розовите дрехи Joy Блонди, може да ми сложиш синьо щъркелче в следващата тема Heart Eyes

# 692
  • Мнения: X
Месечинке, честити сини гащи  Hug Благодаря ви момичета за отзивите за халките, ние още не сме ходили при златар, така че като нищо и той така да ни посъветва като вас Laughing ама ще видим  Hug Hug и аз ви оставям, лек уикенд на всички  Hug Hug

# 693
  • Мнения: 98
Месечинке,честити сини гащи,дано такива да си искала!Много се радвам,че всичко е наред,дано така да продължава занапред!
~Галка~,моля те,като те види Марков,пиши какво ти е казал и дали са изчезнали кистите.Много е хубаво,че не се панираш,то от паниката полза няма,аз днес съм сигурна,че всичко ще е наред!

# 694
  • До морето
  • Мнения: 7 149
Ivka_777 и аз днес разпитах за тези кисти, покрай твоя случай, и всичко ми казаха, че са преходни и няма нищо обезпокоително! Радвай се на хубавото време и на бременността и ще видиш, че всичко ще е наред. Положителните мисли са голяма сила, да знаеш  Wink

П.П. Имаш страхотна кукла на аватара  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 98
idealno_loshata ,мерси Embarassed!
Така смятам оттук нататък-спокойствие и позитивно мислене и всичко ще е наред!
В сряда като минеш при Балев,пиши дали си доволна от прегледа.

# 696
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Ивка , всичко ще е наред Hug  HugЗаради теб и аз изгледах предаването на Гала- той и доктора
 каза,че няма нищо притеснително.
Аз също вярвам в силата на позитивното мислене.
А за бъдещите ни булки -днес сутринта в предаването "Модерно " говориха точно за сватбите. Беше  интересно  bouquet
Приятен уикенд на всички Heart Eyes
Днес повече ми се полежава. Направила съм си една пролетна супичка и цял ден си мързелувам и хапвам Embarassed

# 697
  • Мнения: 76
Ивка , всичко ще е наред Hug  HugЗаради теб и аз изгледах предаването на Гала- той и доктора
 каза,че няма нищо притеснително.
Аз също вярвам в силата на позитивното мислене.
А за бъдещите ни булки -днес сутринта в предаването "Модерно " говориха точно за сватбите. Беше  интересно  bouquet
Приятен уикенд на всички Heart Eyes
Днес повече ми се полежава. Направила съм си една пролетна супичка и цял ден си мързелувам и хапвам Embarassed

 ooooh! изтървала съм го, а станах толкова рано тази сутрин  Sad дали ще го има някъде в нета?

# 698
  • Мнения: 20
Ивка_777 добре познавам д-р Георгиев (помислих си, че може да си ходила при д-р Давидков, той така си плаши пациентките), той беше единият от докторите при секциото ми. Другият беше д-р Недялков. Добри са лекарите в МД, аз съм доволна от почти всички, наистина обесняват много и са внимателни. Но все пак там си е частна болница, отношението си е съвсем различно. Лека вечер момичета! И наистина само положителни мисли!

# 699
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Еличка , сега ще потърся Hug

Заповядай Heart Eyes
http://www.btv.bg/shows/moderno/videos/video/1268936427-Moderno_ … ra_Georgieva.html

# 700
  • Мнения: 27 524
Месечинке, честити сини гащета  Hug

Ивке, всичко ще е наред  Hug

Ние цял ден сме по дворовете, посадих си теменужките, хапнахме барбекю и сега си лягам с кеф  Simple Smile

# 701
  • София - град
  • Мнения: 141
Смайл, мерси че и аз го изпуснах  Hug

# 702
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Включвам се и аз най-сетне. Досега само четях и се информирах. Много се радвам, че има такова полезно място. Аз съм бременна с първо бебче. Казаха категорично, че е момче  Simple Smile

Надявам се да ми остава повече време и да се включвам по-често.
Пожелавам ви приятни емоции в оставащите месеци   Simple Smile

# 703
  • Мнения: 76
Смайл, мерси че и аз го изпуснах  Hug
Мързи ме да пиша, та направо копирам/цитирам Софи Wink
Смайл супер си  Hug

# 704
  • Добрич
  • Мнения: 22
Добър вечееер Simple Smile
Два дни не остана ред да стигна до форума, но ето сега си наваксах Simple Smile
Всеки ден сме навън и вечер съм направо каталясала, много ме болят краката и всяка вечер казвам, че утре ще почивам и все съм по улиците.  Embarassed Laughing


За количка, пак съм в шах. Замислям се сериозно за Куини Бъз, както ме посъветва блонди. Между другото, попаднах на страхотни седалки за кола:
http://izisleep.com.spock.kontrollpanelen.se/
Съвместими са с Куини Бъз, модел до 2009-та обаче newsm78
MaryJane, моят стол за кола 0-12 месеца е на същата марка, съвместим с количката (Стоке). Много е хубав наистина, доста е тежък, има легнало положение, но само когато е монтиран на количката. Когато е сложен в колата не може, само в седнала позиция. На Камен вече му е омалял и сме му взели друг стол, но този още стои в едната кола и когато се налага го слагам за кратки разстояния в него.
Ивка, дано да се окаже нещо временно и да се разсеят кистите, както е казал доктора. Наистина чудно как Балев не видя нищо преди 2 седмици.  За мъжа ти, вероятно е реагирал така в опит да те успокои и да ти покаже, че е нещата все пак ще имат добър изход.  Hug Моя също често ме приземява като взема да откачам с бременелския си мозък.  ooooh!
По темите може и малко да съм позакъсняла, нооо... Simple Smile
За боядисването на косата нямам никакви притеснения. Последно време използвам все безамонячни бои, миналия месец пробвах за пръв път Иноа и съм много доволна. Simple Smile
Относно календарите, нито един не ми позна за жалост (или за радост  Heart Eyes), но аз и без това не вярвам в подобни дивотии.
Корема ми и сега, както и предния път си беше абсолютно като за момче - стегнат, остър и високо. Напоследък покрай бременни приятелки и аз забелязвам тая тенденция - разлят корем при момиченцата и остър при момченцата, макар много да зависи и от структурата на майката. За близнаците мисля, че така или инъче са изключение от правилото.  Peace

Момичетата от Варна, дайте да си спретнем една среща в удобно време. Може да е покрай някоя лекция или просто за по кафе (и тортичка  Mr. Green) Аз съм от Добрич, но така или инъче от моя град няма нито едно момиче, или поне не се е обадило, а и на мен не ми е никакъв проблем да си взема дребльо и да драсна към Варна Simple Smile (е, по-добрият случай би бил да го оставя на свекървището, но не разчитам). Та ще се радвам да се запознаем и наживо.  Party

Общи условия

Активация на акаунт