АВГУСТ не е толкова далече и малкото човече пол си има вече

  • 27 921
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • До морето
  • Мнения: 7 155
Добро утро, тъкмо станах и още се чудя колко е часа, всеки часовник показва различно вкъщи  Laughing

marley, за кистичките като при Ивка, докторите много често не казвали, за да не притесняват излишно майката, вече ако не минат след определения период, тогава се казвало. Може затова Балев да е замълчал, а може и да не ги е видял  newsm78  Ивка777, на тебе казаха ли ти, кога са се образували?

Иначе за среща аз съм ЗА, мисля да поработя до края на месеца и след това съм  свободна. Много ще се радвам да се видим   Simple Smile Можем да си направим една опознавателна среща първо, а после да се организираме като софийските мами и да ходим заедно на лекции

# 706
  • Мнения: 27
И аз съм за срещата с варненските мами.  Добро утро на всички!
 Честит празник! -днес е денят на майката (Благовещение).  bouquet- подаряват се цветя Hug
Слънчев и усмихнат ден!  Nature Sunny

# 707
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Добро утро Hug
И аз съм ЗА среща, но през почивните дни, в работно време ми е невъзможно Rolling Eyes
idealno_loshata,
и нашите часовници са така Laughing Тази нощ изобщо не можах да спя, а днес работа ме чака, и денят с един час по-къс, ужас Crazy Не мога да разбера защо уж удобният матрак в спалнята напоследък се е превърнал в истинско мъчение за мен - не мога да спя там и това е - не ми е удобно, коремът започва да ме опъва, да тежи, да боли, преместя ли се на коравия диван в хола и си заспивам без проблем. Луда работа.

# 708
  • Мнения: X
Добро утро  Hug Днес е благовещение, честит празник на всички ви, защото всички тук сме имали шанс да дарим благата вест, че чакаме дете на любимите си хора  Hug Hug

# 709
  • Мнения: 76
beauty_ много добре казано  Hug
Честит празник и от мен Simple Smile
Аз днес се чудя какви подаръци да искаме за сватбата  Thinking няма да ходим в нова къща, та мебелите и посудата отпадат и не е удобно от всички да искаме пари.Ако някой има идеи да споделя ще се радвам.

# 710
  • Мнения: 2 697
Добро утро и честито Благовещение на всички! Наистина чудесен празник, а и вече актуален и за нас, преди някак не можех съвсем да разбера колко е вълнуващо да споделиш благата вест и да я преживееш за себе си, разбира се Blush

Еличке, по твоя въпрос за сватбените подаръци - ако предпочитате подаръците ви да са парични, по-добре не се притеснявайте да го кажете директно (естествено, ако ви попитат, иначе е неудобно наистина), при нас беше същото, имаме си всичко и на тези, които попитаха (почти всички, хората са наясно, че сега младите си имат почти всичко купено преди сватбата), казахме, че предпочитаме пари. Никой не се е обидил и не е реагирал кофти дори и по-възрастните и в крайна сметка получихме само 2-3 материални подаръка (картини, които много харесваме), а с парите си купихме кола, от която имахме нужда. М, всъщност и един мъничък лаптоп, който също си беше по наш избор. И така - след това се похвалихме и почерпихме за колата, като подчертахме, че е купена с приноса на всички гости от сватбата, пак нямаше обидени. Така че не мисля, че хората вече възприемат толкова "на нож" подобно желание на младоженците, действайте смело Peace

Иначе, сега се замислих, че аз лично много бих се зарадвала и на подаръци от сферата на изкуството, било то материални или не (картина, пластика, стихове, песни и пр. Heart Eyes), но нашите гости бяха по-практични хора и бяхме наясно, че ще се ориентират към по-практичен тип подаръци, а не искахме да се зариваме във вещи за бита. Затова и постъпихме както описах по-горе. Хубаво е все пак и вие да се ръководите и от гостите си Hug

# 711
  • Мнения: 76
Шехина благодаря за съвета, то ние сме в доста трудно финансово положение, та си мислехме с парите от сватбата да се подготвим за бебчо Winkи ако остане нещо да си го заделим или за бизнесче или за жилище. Иначе има хора които държат да купят нещо да останело за спомен Wink А иначе който попита както леля ми направо пари или подарък предпочитате е ясен отговора Wink Иначе за сега само един фотоапарат съм включила в списъка  Laughing

# 712
  • Мнения: 98
Добър ден и от мен,честито Благовещение на всички!
Голямо затишие тук,явно всички са по разходки днес.Аз досега спах,ама хич не съм отпочинала,цяла нощ сънувам и то само глупости.
idealno_loshata ,не знам кога са се образували кистичките,но е факт,че преди две седмици Балев нищо не каза,,може наистина да не е искал да ме притеснява,щом в повечето случаи са преходни.Аз трябва да ходя при него 29 седмица,дано дотогава всичко да се е разнесло.
marley,чудесна идея за срещата,аз съм ЗА,нямам претенции за времето,понеже не ходя на работа,ама по-добре да е почивен ден,че да може да се съберем повече мами.Много ще ми е приятно да се запозная с всички.
Лек и слънчев ден на всички!

# 713
  • Мнения: 64
Здравейте, мамчета!
Честито Благовещение- не забравяйте, че днес не бива да излизате от вкъщи без да ви дрънкат парички из джобовете Simple Smile
Имам едно питане: от около седмица забелязвам, че тумбака ми лекичко се лющи, като прашинки... мажа се с маслото на Палмърс, смених го с Мамадоната на Чико, после и с бебешко олио... но лющенето си остава...  При някоя от вас проявявало ли се е и на какво се дължи?!?!!?  Rolling Eyes
Да не би това лющене да е предвестник на стриите!?!?!? Моля, мамчета дайте някакъв съвет!  Crazy Crazy Crazy
И още едно питане имам - има ли мами от Русе тук?!?!


Хубав слънчев пролетен ден ви желая и много усмивки Simple Smile

# 714
  • Мнения: 27 524
Не е предвестник на стриите  Hug Просто е поредното доказателство колко е вредно и гадно да се клепате с олио и мазнотии  Sick Купи си хубав, подхранващ лосион, крем или мляко за тяло.  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 76
November_girl аз съм от Русе Simple Smile
За лющенето и моя корем беше така точно след бебешкото олио и на мен ми казаха, че било предвестник на стрии. От тогава почнах да ползвам обикновени кремове за суха кожа (аз ползвам на AVON) и да ти кажа вече не ми се лющи кожата. Просто трябва да е хубаво хидратирана (отвътре и отвън)

# 716
  • Мнения: 64
Не е предвестник на стриите  Hug Просто е поредното доказателство колко е вредно и гадно да се клепате с олио и мазнотии  Sick Купи си хубав, подхранващ лосион, крем или мляко за тяло.  Simple Smile

Оф купих си на Palmer's и маслото за бременни и хидратиращия лосион за тяло, купих си и лосиона на Elancyl- много прехвален също, Mamadona на chicco, все продукти за които съм чувала добри отзиви, но лющенето е факт... кажете ми какво да си купя и да бягам да го търся  Hug  Hug

# 717
  • Мнения: 18
На 25 март се чества БЛАГОВЕЩЕНИЕ.

Благовест е български вариант на гръцкото име Евангел, което означава блага вест.

Празнуват Благовест, Благо, Благой, Блаже, Блага, Благовеста, Блага, Вангел, Ванго, Евангелина, Ванга.

Каквото правиш на Благовещение, това ще правиш през цялата година. Затова на Благовец се яде, празнува, броят се пари.

На Благовец трябва да си облечете новите дрехи и в джобовете да имате пари.

На Благовещение не се работи нищо.

На Благовец на трапезата трябва да има задължително и риба.

Честит празник
November_girl  аз използвам олио на хип и съм доволна няма нищо токова че като е олио и не върши работа просто зависи от кожата Hug

# 718
  • Мнения: 1 089
Момичета, Честито Благовещение!!! Честито на всички именици   bouquet, да сте живи и здрави и много щастливи  Hug Hug Hug

beauty Hug
Месечинке, радвам се, че всичко е наред и честит ви мъж и на вас  Party Hug
Момчетата са повече при раждането от момичетата, но съотношението е нещо около 105/100. Какво става в нашата тема  ooooh!.
Ивка, и аз бях чела, че има два вида кисти на мозъка, и явно се различават добре с технологията. За единия тип, които са преходни, тук тренират и обучават техниците и лекарите специалисти по УЗИ въобще да не ги споменават на родителите. А на другия тип трябва да им се обърне внимание веднага. Явно лекаря ти е различил за кой вид става въпрос, можело е да си замълчи. Всичко ще  е наред  Hug Hug Hug
eli4ka, съвета на Шехина е добър и честно казано и на някои хора ще им олекне.  Подбирането на подарък за сватба е трудна работа, понякога.  Hug

Светъл и хубав ден на всички Hug

# 719
  • Мнения: 27 524
Факт е, че олиото запушва порите. Това е мазнина, която не може да попие добре. На повечето кожи запушването на порите не влияе добре и кожата реагира. На който не му влияе - нека си го ползва.  Peace Но лющенето е именно от ползването на олио. Също и когато кожата е суха, а олиото не помага, а влошава нещата.

Новембър, просто трябва да намериш твоята козметика коя е. Аз не залитам по марки за бременни конкретно, нито по скъпи. Според мен няма смисъл. Аз лично ползвам лосионите на Дав, и крема на Дав за корема само. Млеката за тяло са ми тежки и трудни за разнасяне, също така бавно попиват и мазнината ме дразни.
Лореал и Гарние също вършат добра работа.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт