Отговори
# 645
  • Мнения: 3


Жижо, бравос!  Heart Eyes са почваме да си церим ума!  Mr. Green



Ми то поне да имаше какво да си церим, пък то   33uu  


моя продължава да е все така отплеснат...ма ни ма и*е..и буквално де  Mr. Green tooth #Silly

 #Silly smile3555 tooth

да ма! и аз се чудя кви са тия хора дето пият хапове за психика   33uu колко по-зле да са от нас?  Thinking

моя продължава да е все така отплеснат...ма ни ма и*е..и буквално де  Mr. Green tooth #Silly

Твоя да не е болен нещо  Thinking - такава красота как се оста'я на пости  Rolling Eyes

за него не знам, ма мен почна да ме боли  Joy Mr. Green аз постя ли постя..., ама ще зимам накрая едно меню да огледам кво се предлага  newsm12

# 646
# 647
  • Мнения: 30
Защо не му сипеш нещо...стимулиращо в манджата.  Thinking

# 648
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Жижончеее, честито и със здраве да ги ползваш!Уффф, нямам нет, това малкото тИлИфончИ неудобно...Ще пиша по-малко днес.

# 649
  • Мнения: 3
Защо не му сипеш нещо...стимулиращо в манджата.  Thinking


да му готвя манджа?!  Shocked Naughty мне! да е заслужил  Crossing Arms ще се връщам при Лео аз..колко му е  Whistling

# 650
# 651
  • Мнения: 517
Де ли не Laughing  Цун Heart Eyes

Какви ги къдрите, да не връщам лентата назад..Мързи ме, та две не виждам, а в Понеделник пак гости от чужбина чакаме ooooh!

# 652
# 653
  • Мнения: 599
ще се връщам при Лео аз..колко му е  Whistling

Кога тръгваш? Ш'ма 'земеш ли в твоя самолет да ида да нагледам и мойте двамцата какви ги вършат?
И без туй април ми се очертават пости, та да заблажа малко  Whistling

# 654
  • Мнения: 1 167


да ма! и аз се чудя кви са тия хора дето пият хапове за психика   33uu колко по-зле да са от нас?  Thinking


# 655
  • Мнения: 234
Трудно ви разбирам,ама нищо.Добре сте  Laughing

# 656
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ДУ мумуни  Hug
Ще ми се в Малта, но поради технически причини ще я заменя с банята.

# 657
  • Мнения: 3
ще се връщам при Лео аз..колко му е  Whistling

Кога тръгваш? Ш'ма 'земеш ли в твоя самолет да ида да нагледам и мойте двамцата какви ги вършат?
И без туй април ми се очертават пости, та да заблажа малко  Whistling

така като гледам...само трябва да отскоча да си купим едни нови гащи и съм готова! и да мина през село да заредя самолета..имам 2 туби керосин, ке ни изкара за един курс  Whistling


 Crossing Arms пак си ме турила най-отзад да не се видя  Crossing Arms

# 658
  • Мнения: 3
Де ли не Laughing  Цун Heart Eyes

Какви ги къдрите, да не връщам лентата назад..Мързи ме, та две не виждам, а в Понеделник пак гости от чужбина чакаме ooooh!

и аз не връщам задна, Смарткей  Naughty че като зема си чета постовете ме досрамява  Mr. Green

# 659
  • Мнения: 1 446
Жижооооооооооо, много яки иконки..............

ДУ

До ся не ни бачкаше добре нета, отваряше само фейс и спортсдирект примерно

И сървъра, ма поне си подредих папките по десктопчИто.

Снощи излизахме с едни досади....ма нищо.....само си загубихме времето за почивка де,ама....кво да прайш.

Общи условия

Активация на акаунт