Отговори
# 60
  • Мнения: 345
Понякога по улиците се разхождат в пъти по-красиви момичета от обявените за секс символи  Grinning

# 61
  • Мнения: 1 167
Дам.....може би си права.

Ари уе, останалите пърдалеси слизайте долу  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 3

сЕдя мо  Heart Eyes не ме ли скиваш горе  Whistling ръфам си кожите около ноктите, затуй не пишем  Mr. Green

Немаш ли друга кожа наокола, та твойта си ръфаш ма  Mr. Green

тцъ  Crossing Arms нищо не ми се дава да си поиграя последно време..а аз сега разцъфвам  babydust7

# 63
  • Мнения: 1 167

сЕдя мо  Heart Eyes не ме ли скиваш горе  Whistling ръфам си кожите около ноктите, затуй не пишем  Mr. Green

Немаш ли друга кожа наокола, та твойта си ръфаш ма  Mr. Green

тцъ  Crossing Arms нищо не ми се дава да си поиграя последно време..а аз сега разцъфвам  babydust7

Кат' майска роза ли  Mr. Green Пу твоят дофтор не го изсрам  Crossing Arms Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 1 167
Той:
- Здравей, котенце!
Тя:
- Уф! Не обичам котките! Имам алергия към тях!
Той:
- А какво обичаш?
Тя:
- Кучета!
Той:
- Тогава здравей, кучко!

# 65
  • Мнения: 3

сЕдя мо  Heart Eyes не ме ли скиваш горе  Whistling ръфам си кожите около ноктите, затуй не пишем  Mr. Green

Немаш ли друга кожа наокола, та твойта си ръфаш ма  Mr. Green

тцъ  Crossing Arms нищо не ми се дава да си поиграя последно време..а аз сега разцъфвам  babydust7

Кат' майска роза ли  Mr. Green Пу твоят дофтор не го изсрам  Crossing Arms Crossing Arms

кат` букетна роза в конска тор  Mr. Green ма той моя един филм до края не може изгледа, камо ли цел кекс да направи  Crossing Arms губя си формата зарад него....ма ай стига съм говорила за туй, че не ми е присъщо  Naughty

# 66
  • Мнения: 1 167
Ама ич не ти е присъщо  Naughty Whistling

# 67
  • Мнения: 1 167
В една изба обявяват конкурс за нов дегустатор. Явява се един опърпан пияница, шефът му дават да пробва една ракия, а неугледният човечец му отговаря:

- Дъбова бъчва, две години, подсилена с холандски спирт, на пазара е с етикет "Отлежала девет години"...
- Правилно!
Секретарката му подава втора чаша.
- Вино, пластмасов бидон, никакво грозде.
Шефът смигва на секретарката и тя му дава трета чаша (с нейната урина)...
- Блондинка, на 26 години, трети месец бременна. Ако не ме вземете на работа, ще кажа от кого е детето

# 68
  • Мнения: 3
 smile3506 ммммм...хиихиххиххх

# 69
  • Мнения: 6
аууууууууууу много силен вятър

# 70
  • Мнения: 1 446
Пфуууууууууууууууууууууу, писна ми от някои колеги................

# 71
  • Мнения: 3
Крейзова, не реви, мо..при теб най-топло  Whistling

# 72
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Уффф, ужас, значи...Все още излизане с мъж ми значи мега яко напиване, наяждане...тези три неща... Втори ден умиргам бавно и ближа рани Blush

# 73
  • Мнения: 3
Уффф, ужас, значи...Все още излизане с мъж ми значи мега яко напиване, наяждане...тези три неща... Втори ден умиргам бавно и ближа рани Blush

ма кога близа чашката и тези две неща....мм? Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 167

К'во мо  Crossing Arms Не ти харесва вица ли?

Общи условия

Активация на акаунт