Отговори
# 765
  • Мнения: 5
Боц бе, мушшшшшшшшш Hug

# 766
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
ГоУеми поетеси сте, напишках се от смЕх Joy Joy Joy

# 767
  • Мнения: 234
Фу, тъкмо да ви пиша как да излезете от тези кризи(проверена рецепта Wink) и ме нагърбиха с работа Crossing Arms
Та така...преди доста време(едно 2-3 години може би) и ние с милото имахме такава сексуална криза, все уморен, все го преследвам-като диверсант ooooh! И за моят РД събрах някакви пари, мама и татко ми бяха дали 100 лв. Казвам на милото:Реших какво ще си купя! Вибратор!
Той Shocked
Аз: Crossing Arms
Той:Ако го направиш, ще им кажа КАКВО си си купила с техните пари!
Аз: ОК, аз пък ще им кажа ЗАЩО Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И -край-не беше изморен никога-никога вече Twisted Evil

 smile3555 tooth

# 768
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Михихихихи

# 769
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Баси, измислиха и приятелка на Кънчо-вулвата Цецка ooooh! ooooh! ooooh!

цитат:

От РЗИ не отрекоха слуховете, че в новата по-обстойна брошура ще фигурират и анусът Ставри и устата Милка, които ще учат децата как да разчитат на алтернативите по отговорен начин, без да нараняват меките си места.


Когато Цецка не може, а Ставри не иска... тогава Милка го отнася! hahaha

# 770
  • Мнения: 1 446


Баси, измислиха и приятелка на Кънчо-вулвата Цецка ooooh! ooooh! ooooh!

цитат:

От РЗИ не отрекоха слуховете, че в новата по-обстойна брошура ще фигурират и анусът Ставри и устата Милка, които ще учат децата как да разчитат на алтернативите по отговорен начин, без да нараняват меките си места.


Когато Цецка не може, а Ставри не иска... тогава Милка го отнася! hahaha

ОФ МАЙКОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

Ние с милото само от седмица сме в криза, ама наистина е изморен,затва не го преследвам много.

# 771
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Леле, представете си, че кръстят на ваше име ...анус, например ooooh! ooooh! ooooh!
Абе тия наистина са луди, ама чисто луди Rolling Eyes

# 772
  • Мнения: 234
Мерси,Сън  Laughing

Търсих къде се продават писалки за рисуване с восък,ама нищо не ми излиза  Crossing Arms
Някой да знае ?  Rolling Eyes

# 773
  • Мнения: 1 446
Някой рисувал ли е за Великден в/у яйца и как, четох за рисуване с акрилна боя,ама после не мое ги ядем  Thinking

Да,аз. С лакове за нокти, но не мога да намеря ся снимките да покажа, но довечера ще ги потърся на другия хард.

Бяха станали много хубави, но ги раздадох.....

# 774
  • Мнения: 599
Боли ме шишарката  Sad

# 775
  • Мнения: 234
Някой рисувал ли е за Великден в/у яйца и как, четох за рисуване с акрилна боя,ама после не мое ги ядем  Thinking

Да,аз. С лакове за нокти, но не мога да намеря ся снимките да покажа, но довечера ще ги потърся на другия хард.

Бяха станали много хубави, но ги раздадох.....



 Laughing покажи като ги намериш

# 776
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Мерси,Сън  Laughing

Търсих къде се продават писалки за рисуване с восък,ама нищо не ми излиза  Crossing Arms
Някой да знае ?  Rolling Eyes
Ето тука http://prittywomanstyle.blogspot.com/2009/04/more-diy-videos-at-5min.html
А седефенитебои са тубички и с малка четка пак може да се рисува. Тези тубички се загряват.
Комплекти за писани яйца виж в големите вериги магазини. Мин година са стрували около 4лв  Wink

# 777
  • Мнения: 234
Мерси,Сън  Laughing

Търсих къде се продават писалки за рисуване с восък,ама нищо не ми излиза  Crossing Arms
Някой да знае ?  Rolling Eyes
Ето тука http://prittywomanstyle.blogspot.com/2009/04/more-diy-videos-at-5min.html
А седефенитебои са тубички и с малка четка пак може да се рисува. Тези тубички се загряват.

Мда,аз съм боядисвала с такива боички,но ако тази година има време ще пробвам и да порисувам  Flutter

# 778
  • Мнения: 234

Извинете Шишаркова,на колко години е синът ви,щото от две годиН ми се струва,че е все на 14 Thinking Thinking Thinking

# 779
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Трябва ви шишарков масаж Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт