Отговори
# 135
  • Мнения: 22 482
Ноела, и смяташ, че като заплашиш едно 5-6г. дете, това е нормалният начин за комуникация?
Утре и с твоето пораснало дете ще постъпят по същият начин, но те децата на ССФ са винаги изключително възпитани...пропуснах този факт. ) И отново ще се вдига тупурдия, кооолко невъзпитани родители имало.

# 136
  • Мнения: 284
Според мен е важно докато сме по детските площадки да наблюдаваме играта на децата ни. Без значение на каква възраст са те. Ние за тях сме мерилото и критерия за вярно и невярно, за правилно и грешно и ако ние не им обясняваме, няма кой друг.
На детската площадка, на която аз пък ходя (чисто нова е), идват цигани. Ама не роми, ами точно гадни гнусни цигани, които проституират и просят в съседство. Контингент са на полицията. И като се надишат с лепилата си, идват да се пускат на пързалките и люлките, показват си гениталиите и т.н. Че един ден като полудях аз...заритах ги. Намесиха се още няколко човека и ги изгонихме. И да ви кажа какво се случи. Вечерта дошли, изакали се и омазали де що има люлки, катерушки, пързалки. Направо...  Shocked
Мразя цигани. И те заслужават да бъдат мразени!

# 137
  • Мнения: 10 547
Чутовни висоти ще достигне темата!

# 138
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Ужас! В Пазарджик има много цигани, но май няма такива ексцесии.

# 139
  • Мнения: 822
Хм, нали не смятате, че наистина съм смятала да опердаша някой?! Никого не мога да докосна с пръст. Tired  
 Това съм го казала в ситуация, в която не виждам как мога да спра някой да тормози моето дете. А, ооо, извинете, ССФ пак е изпълзяла от дупката, а и май се е клонирала. Надявам се, че разбирате, а и много майки споделят, че простотията ни залива. За 3 години по площадки, паркове и прочее (защото не само по площадките и форумите има простаци  Crazy) съм имала 2-3 случки с подобни индивиди.
Когато дъщеря ми беше малка, в яслата имаше едно момченце, което ужасно я тормозеше. Както казах, възпитавам я в добро, да е отстъпчива, да дава, да не отвръща на удар с удар... Ами това дете я изтормози до степен да отказваше да ходи на ясла, да реве, да се тръшка и да сънува кошмари. Щото е много добричка и не може да се защити! Говорих с лелите, дето ги гледаха, молих ги да говорят с родителите на детето, нямаше никакъв, ама никакъв ефект. Накрая я спрях 3 месеца от ясла (не ме питайте при 2-ма работещи родители и работещи баби и дядовци как сме я гледали, докато тръгне на градина).
Тръгна на градина, там пак разбойниче едно си имат, отначало пак започна "Той ме удря, той ме рита, той ми хвърля играчките" и накрая й обясних, че тя не бива да посяга на никого никога, но ако на нея й посегнат, да се оплаче на госпожата, ако втори път й посегнат, да се защити! Ами тя явно е показала отпор, защото сега вече няма такива неща.

И, Касита, понеже си ме цитирила - не вади думите ми от контекста.
А, и, да, аз не съм ССФ! Защото наскоро четох в една тема как една камара ССФ-та споделяха, как бият децата си и така възпитават... Аз моята дъщеря с пръст не докосвам и смятам, че е недопустимо да се бият деца. Но когато 2 деца се канят на моето, с нищо не виновно, няма как да стоя безучастно.

# 140
  • Мнения: 3 066
Ноела, и смяташ, че като заплашиш едно 5-6г. дете, това е нормалният начин за комуникация?
Утре и с твоето пораснало дете ще постъпят по същият начин, но те децата на ССФ са винаги изключително възпитани...пропуснах този факт. ) И отново ще се вдига тупурдия, кооолко невъзпитани родители имало.

Shocked
Леле, къде видя ,че съм написала,че това е ОК?
Казах,че когато се сблъсквам с такива деца и и родители, предпочитам да си тръгнем и да идем на по спокойно и приятно място,а не ,че ще заплашвам и опердавшам!
ССФ не се връзва и обвързва с мен....

# 141
  • Мнения: 102
Нещата отдавна са излезнали от контрол-нито родители,нито обществото е заинтересувано от примера за децата. ooooh!

# 142
  • Мнения: 1 749
"Господи, дай ми кураж да приема нещата, които не мога да променя, сила да променя тези, които мога и мъдрост, да различавам двете". Това си казвам всеки път, преди да излезем с детето на детската площадка. Mr. Green
Не мога да променя простотията на хората, не мога да променя децата им, но мога да променя ситуацията, в която се намира детето ми. Вече много рядко ходим по детските площадки, а когато отидем и се случи нещо - или се изнасяме в друг край, или се изнасяме изобщо. И се чувстваме добре и двете.
Но е факт - точно на това място, където трябва да е чисто, пълно с весели деца, можеш да срещнеш най-отвратителните проявления на човешката мизерия. Пълни памперси, пръснати по земята, някой туч от женски род, люпещ семки направо в пясъчника, или запалил цигара, докато седи на детската пързалка... Да, от доста време не сме "мазохистирали" по такива места. Laughing

# 143
  • София
  • Мнения: 10 704
Нека добавим и болните сополиви и кашлящи дечурлига и безхаберните родители правещи се,че сякаш са им ок децата! #Cussing out

# 144
  • Мнения: 1 749
Нека добавим и болните сополиви и кашлящи дечурлига и безхаберните родители правещи се,че сякаш са им ок децата! #Cussing out
Твоето на колко е и ходи ли на детска градина? Laughing
А, сега видях подписа. Вервай, детските площадки ще ти се сторят най-стерилните места пред детската градина. Mr. Green

# 145
  • София
  • Мнения: 10 704
Нека добавим и болните сополиви и кашлящи дечурлига и безхаберните родители правещи се,че сякаш са им ок децата! #Cussing out
Твоето на колко е и ходи ли на детска градина? Laughing
А, сега видях подписа. Вервай, детските площадки ще ти се сторят най-стерилните места пред детската градина. Mr. Green
Може би,засега съм потресена от площадките и парковете където гъмжи от такива деца,познавам и нормални хора,които не си водят болните деца при други...но са малцина...! Може и да не стигне до детска Grinning имаме си чудна баба!

# 146
  • Мнения: 1 749
Мислиш ли , че на детето ще му е добре да е всеки ден около един пенсионер? Много по-добре  е да има деца, с които да може да общува.

# 147
  • София
  • Мнения: 10 704
Мислиш ли , че на детето ще му е добре да е всеки ден около един пенсионер? Много по-добре  е да има деца, с които да може да общува.
Е с този пенсионер ще е навън по цял ден с деца....честно казано,не съм го мислила сериозно все още,до 2г ще си го гледам аз пък после...

# 148
  • Мнения: 1 749
Мислиш ли , че на детето ще му е добре да е всеки ден около един пенсионер? Много по-добре  е да има деца, с които да може да общува.
Е с този пенсионер ще е навън по цял ден с деца....честно казано,не съм го мислила сериозно все още,до 2г ще си го гледам аз пък после...
Хем с пенсионер, хем по детските площадки... Laughing
Не ти налагам мнението си. Ти сама ще си прецениш. Peace

# 149
  • София
  • Мнения: 10 704
Мислиш ли , че на детето ще му е добре да е всеки ден около един пенсионер? Много по-добре  е да има деца, с които да може да общува.
Е с този пенсионер ще е навън по цял ден с деца....честно казано,не съм го мислила сериозно все още,до 2г ще си го гледам аз пък после...
Хем с пенсионер, хем по детските площадки... Laughing
Не ти налагам мнението си. Ти сама ще си прецениш. Peace
Виж, аз съм отгледана от баба ми и да ти кажа не ми беше зле,напротив,а така стана,защото често боледувах на детска. Отделно нищо не ми е куцало нито ми куца в социален аспект Peace
И мерси,че не ми налагаш мнението си  Hug

Общи условия

Активация на акаунт