Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Вие бихте ли влизали в басейн? Доста е чист, ама все пак.... И е минерален.
аз да Peace

# 46
  • Мнения: 72
Цанкова, пак ще си ходя с напикано чело, момче ще е (сигурен резултат от амниоцентеза). 

# 47
  • Мнения: 0
Вие бихте ли влизали в басейн? Доста е чист, ама все пак.... И е минерален.

celika, аз по принцип бих ходила, защото е много полезно, но имам противопоказания, т.к. лесно хващам гъбички от такива места. Консултирай се с наблюдаващия те лекар - той най-добре ще знае Simple Smile
Между другото ми бяха дали едно френско филмче с акцент към нормалното раждане и от там разбрах, че в Испания (а и не само) се провеждат мероприятия с бременни и делфини, след което и самото раждане протича в басейн с делфини. Показаните бременни (от европейски произход повечето) масово ходиха на плуване по време на бременността, както в басейн, така и в морето...
Препоръчвам на всички от форума да го гледат, казва се "Le Premier Cri (The First Cry)" и доколкото знам може да се изтегли от Замунда със субтитри, но го има и в YouTube Simple Smile

Хубав ден на всички мами!  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 309
Добър ден и от нас Hug
Реших да се запиша докато още не съм изчезнала навън,грехота е в това хубаво време да стои човек затворен Simple Smile
Момичета не съм ви чела да си призная но другата седмица я дават дъждовна и мисля да наваксам.Виждам че вчера е имало рожденици да са живи и здрави и много щастливи!
При нас нищо ново в сряда сме на преглед и ще видим колко сме пораснали,тогава ще се отчета задължително!
Много прегръдки на всички и един прекрасен пролетен ден ви пожелавам! Hug Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 20
Добро утро , момичета Sunglasses
Пууууу, колко работи съм изтървала за един ден.... Embarassed
Каматна Hug Hug Hug Hug Честита рожденничка , с мъничко закъснение Embarassed Да ти е жива и здрава и все така нежна и красива и да бъде една щастлива кака   bouquet Предполагам,че и днес ще сте празнично настроени, така че гуш от мен на г-цата Heart Eyes
Srcs Hug, честит рожден ден и на теб, пак със закъснение Wink Пожелавам ти да си все така чаровна, обичана, че ще си добра майка- съм убедена, НО  и да си дадеш малко почивка, защото имаш нужда от това , а и да остава време за кафенце  Wink
Пепина, браво за одита, значи след месец ще си ""life is life" Wink Ако планирате нещо за четвъртък другата седмица, може и да мина да ви видя за малко, защото планираме пътуване към Бургас Party
Хубав ден на всички майчета, аз отивам да си оправя документите за ЛКК в понеделник,че и този болничен е на път да свърши. МНого бързо ми минават дните и особено откакто времето е хубаво Laughing Много усмивки, майчета, а за работещите- още повече, защото утре ще си почиват Hug

# 50
  • Мнения: 90
Вие бихте ли влизали в басейн? Доста е чист, ама все пак.... И е минерален.
Аз бих се цопнала, ако ми изглежда чист. Но от страх да не хвана гъби бих си сложила 1-2 гелчета гинофит след това, просто за всеки случай. Безвреден е за бременни, т.к съдържа само млечнокисели бактерии. А това че е минерален да не те успокоява- гадинките много ги обичат, т.к са по- топли и им създават оптимални условия за развитие.

# 51
  • Мнения: 3
Добро утро на всички  Joy Аз явно съм от поспаливите , но в моя защита - тук е 10.15 , а аз станах преди около половин час  Hug Та , на въпроса за киселините , имам в изобилие . Ужасно е !!! Всяка вечер , ставане през 1 час . Оказа се , че мен не бебо ме притиска повече , а една лоша миома  Sad . Но да попитам нещо и аз . Мили мами , изтръпват ли ви ръцете след сън ? При мен беше след сън в началото ,  но сега ме държи по цял ден . Едно много неприятно изтръпване във върха на пръстите и особено сега , докато щрапам по клавиатурата  Grinning . Пожелавам ви страхотен ден   bouquet

# 52
  • Мнения: 1
Записче и от мен и бебка   bouquet Прекрасен и усмихнат ден момичета Simple Smile  Hug

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Да се запиша и аз в новата темичка.
Честито на рожденичките вчера   bouquet
Наслаждавайте се на страхоното време Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3
  и моите ръце постоянно изтръпват.През  деня не толкова често ,но през нощта е нещо ужасно .

# 55
  • Мнения: 3
При мен през нощта на моменти чак изпитвам болка , особено в лактите . Сутрин не мога да си изпъна хубаво дланите  newsm78 . Не мога да преценя , подуват ли се пръстите ? Много ми е странно  newsm78

# 56
  • Мнения: 3
Angioletto   все едно говориш за моите ръце .....какво да се прави ще търпим болежките на бременноста.......важното е на финала всички да сме добре и да имаме здрави бебоци

# 57
  • Мнения: 57
Запис и от мен!

# 58
  • Мнения: 3
lilit , успокоих се след като видях , че не съм само аз , защото е много лошо , когато всички приятели са далече и няма с кого да обмениш 2 думи  Cry . Добре , че сте вие тук , та да се успокоя за някои неща .

# 59
  • Мнения: 28
Здравейте мацки!
Искам да ви питам някоя от вас ползвали ли ПИК от НОИ? Както ви писах, вчера си го взех, но все ми дава грешка, сега забелязах, че в сайта в полето за ПИК са 10 символа, а ПИК-а, който са ми написали е 15 цифри.  newsm78
Niya_Petrova честито за изпитите!
TEREZA83 честити розови гащи! Малката принцеска си знае кога иска да излезе Wink, все пак всяко бебе се ражда различно голямо  Hug
Ох, с тези болки тази вечер и аз не можах да спя, дали защото се поразходих повечко вчера, но цяла вечер се будих от болки…по едно време ме хванаха и такива киселини, че чак имах позиви за повръщане. По този повод да ви споделя, последните няколко дни боря киселините с естествено газирана минерална вода. Като ме почнат пия една-две глътки и веднага забравям за тях. Който иска може да пробва
Присъединих Елена Маринова и Радослава Гоева към групичката във фейсбук.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт