Отговори
# 315
  • Мнения: 123
Много интересно сериалче. Не мисля, че гюней ще пострада без доказателства,  само с показанията на симай,по скоро ще го викнат за разпит.Възможно е в бъдеще Ферхат да се сдружи с кузей, джемре да се събере с шефа си....изобщо очаквам неочакваното  newsm78

Ще го разпитат, ама дали ще отрече или ще направи самопризнания.

ще отрече инстинкта му за самосъхранение е на първо място, или това ще е цената да остане с бану и случая да се потули... newsm78 общо взето героите не изневеряват до тук от типажа на образа си просто се по заплитат в ситуации, но са вярни на образите си...и все пак в сряда ще видим

# 316
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
този филм винаги ме изненадва много интересно наистина става... когато последните дни преглеждах първите серии си припомних че някой следеше Кузей още в началото това са били хората на ферат и той знае че Гюней е извършил инцидента според мен още от началото ... тоес знае че Кузей е невинен по обвинението .... Каква присъда може да му сложат на Гюней при положение че всичко е излежано така да се каже от брат му не знам не съм наясно със законовата страна...?

# 317
  • Мнения: 1 012
Фрагманът на английски. Ако искате, ще го преведа, но мисля че е ясно.
http://www.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/65261/1

# 318
  • Мнения: 18 586
Здравейте момичета! Е, най - после! Терз  Heart Eyes  bouquetТочно тези дни си мислех дали някога родителите на загиналото момче ще разберат истината. Дойде Видов ден, както казват старите хора. Въобще не ми е жал за Гюней, нека и той да пострада малко Mr. Green Сега на майката ще и стане ясно защо Кузей плачейки избяга от нея и колко му е било тежко. Виж, за тези хора ми е жал, че отново ще им бръкнат в раната. Гьона трябва малко да страда, за да не се репчи толкова нахално на брат си. Жалкото е, че сигурно само ще го разпитат, не вярвам да излежи присъда за едно и също престъпление. Важното е, че Кузей ще бъде реабилитиран, затова ще може да започне и нова работа, иначе кой ще вземе бивш затворник. Серията ще е хубава, както винаги, ще видите! Не вярвам Фърат да е знаел, че Гьона е виновен за катастрофата. Явно това е тайната, която ще му разкрие Симай. Но е жалко, че се обезмисля жертвата на Кузей... За какво лежа тогава 4 години ? Явно целта е да се покаже на какво е готов единия брат и на какво не е другия, братската любов не е еднаква.

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 14:30 от queen_fenka

# 319
  • Мнения: 11 995
... иначе кой ще вземе бивш затворник...

Ако е Кузей с госпожата го взимаме,ще я кара на смени при нас двете /без почивен ден/  Mr. Green

# 320
  • Мнения: 0
Не знам Кузей, но за Къваньо направо ми е жал понякога като гледам някои от снимките, които публикувате тук  Sad. То не бяха стюардеси, не бяха случайни фенки, не беше чудо, целокупният турски народ иска да се изреди да се снима с него - боже, горкото момче! Знам, че това е цената за успеха, знам, но въпреки това. Непрекъснато е принуден да се кипри до някого, да се усмихва постоянно, независимо дали му е до това, извън снимачната площадка, навсякъде, повсеместно! Това ако не е ад!  ooooh!

Веднъж моят човек, Джерард Бътлър, се яви пред феновете си на една от премиерите си и най-усмихнато ги напсува Shut the fuck up (Млъкнете бе мамка ви)  Joy. Не че беше пийнал, просто реши да пробва  Joy. А журналистите изкараха късмет, че не бяха наритани. Естествено това само още повече екзалтира и тълпата, и папарците.  nuts

Просто понякога се чудя за цената на славата - дали може да бъде платена без това да избива някъде с нещо. Както и да е, не е наш проблем, но въпреки това си мисля как издържат. Официалните предвидени срещи, сесии и т.н. - ясно, но да те хващат да се щракаш с всеки срещнат, това не идва ли малко в повечко.  newsm78

# 321
# 322
  • Мнения: 18 586
Славенче Joy Joy Joy е, отпуснете ми го поне за събота, а в неделя викам да почива, че ще го уморим горкичкия и после newsm78
Сега сигурно Гюней и мама ще побързат да обвинят Кузей за станалото, почти съм сигурна.
Сара бри, в началото сигурно им е приятно да ги разпознават навсякъде и да искат да се снимат с тях, но после... Но това е цената на славата, не е за всеки!

# 323
# 324
# 325
# 326
  • Мнения: 3 343
Kuzey için belanın yeni adı Bekir
Çarşamba 20:00 Mersin’de yaşadıklarını Sami’den gizleyen ve beladan uzak durmaya karar veren Kuzey, mahalleli esnafın yardım çağrısına kayıtsız kalamıyor ve esnafı haraca kesen Bekir’in peşine düşüyor.

Kuzey’i ölümle burun buruna getiren kör dövüşünün bir raundu daha biterken,  yaşanan büyük hesaplaşma, Ferhat’ın öfkesini daha çok biler. Ferhat’ın gerçek yüzünü gören ailesi tarafından dışlanan Simay, Ferhat’tan başka çaresi kalmadığını anlayınca son kozunu oynamaya karar verir.

Barış’la Güney’in arasındaki soğuk savaşta, Sümer Tezkan’ın da devreye girmesiyle yeni bir cephe açılır. Güney, Cemre’nin uyarısıyla üzerine oynanan oyundan haberdar olur.

Mersin’de yaşadıklarını Sami’den gizleyen Kuzey, beladan uzak durmaya karar vermiş olmasına rağmen,  mahalleli esnafın yardım çağrısına kayıtsız kalamaz ve esnafı haraca kesen Bekir’in peşine düşer.

Banu ile Güney’in evlilik tarihini açıklamalarıyla birlikte tatlı bir telaşa düşen Handan, Sinanerler’i evinde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşamaktadır.

Kuzey’in Ali’yle birlikte kurdukları yeni iş, Güney’le arasındaki gerginliği daha da arttırır.  Bu arada Kuzey’i en zayıf noktasından vurmak isteyen Ferhat,  geçmişin izlerini sağlam adımlarla sürmektedir. Handan Hanım’ın, Sinanerler’i ağırlamak için bin bir emekle hazırlandığı gece, kapıdaki sürprizle kabusa dönüşür.

# 327
  • Мнения: 3 547

dterziiska, отново изумителни снимки, благодарности  bouquet


Момичета, представяте ли си го този младеж как ви шета из кухнатя ... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
/искам и аз поне една събота в месеца Mr. Green/

# 328
  • Мнения: 1 012

dterziiska, отново изумителни снимки, благодарности  bouquet


Момичета, представяте ли си го този младеж как ви шета из кухнатя ... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
/искам и аз поне една събота в месеца Mr. Green/

Аз по-честичко, че детето все гладно  Laughing

# 329
  • Мнения: 11 995


За пък се загледах под въркузуните на престилката  Whistling

иначе готвача  Embarassed оффф яяяяяяяяя нЕмам думи  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт