Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Терзииска   bouquet

Ферат ще използва С. до дупка  Mr. Green Съмнявам се , че от нея ще остане човек  Sick
А сериала определено влиза в релсите  К/Г Peace

# 301
  • Мнения: 3 371

  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Благодаря ти, джанъм беним !  bouquet
Е боклук си е Симай и това си е ! ooooh!
Въпреки, че е крайно време Гюней да поеме отговорност за постъпките си ! Peace

# 302
  • Мнения: 2 282
Жал ми става за Г. Самотен, ще разбере за болестта на Бану и накрая полицията. Май става по време на вечерята. И Баръш е там.

# 303
  • Мнения: 186
Терзийска , сърдечни благодарности за фрагмана !   bouquet  bouquet  bouquet
Признавам си, никога не съм предполагала, че филмът ще влезе в този коловоз.
Жал ми е за Гюней. След толкова години мъка и страдание за единия брат, сега удрят и другия.
Възмездие, справедливост може да има и по друг начин.
Не съм допускала, че за това престъпление, ще съсипят два живота.
Бясна съм, но явно ще ни забият в много мъка и мрак, отново.
Но това е то - турски сериал.

# 304
# 305
  • Мнения: 0
Госпожата К. е излезнал от образа на Буги барабата  Mr. Green

# 306
  • Мнения: 3 371
Госпожата К. е излезнал от образа на Буги барабата  Mr. Green

Ми крайно време беше ! Laughing

Мисля, че трябва да има справедливост ! Не само два живота са съсипани с този инцидент ! А живота на семейството, което загуби детето си ? Те заслужават да знаят истината ! Съсипани са много животи, много съдби, но досега само Кузей поемаше вината, само Кузей носеше негативите и клеймото, белязало животът му !

# 307
  • Мнения: 2 282
Мда, първия анонс за филма /К. на яхтата/ има отношение към финала.

# 308
  • Мнения: 11 991
Госпожата К. е излезнал от образа на Буги барабата  Mr. Green

А дали не навлиза в периода Кузей и 100-те манекенки и "любимите " дами около него да изостанат по назаден план  Sick

дтерзийска   bouquet

# 309
  • Мнения: 2 282

Кузей е ужасен от това, което се случва. Сега да видим дали ще остане верен на клетвите. че няма брат. Г. ще лежи, няма начин.

# 310
  • Мнения: 0

Мисля, че трябва да има справедливост ! Не само два живота са съсипани с този инцидент ! А живота на семейството, което загуби детето си ? Те заслужават да знаят истината ! Съсипани са много животи, много съдби, но досега само Кузей поемаше вината, само Кузей носеше негативите и клеймото, белязало животът му !
драмата е, че ако Кузей свидетелства против брат си, и той ще влезе за лъжесвидетелстването първия път Shocked

# 311
  • Мнения: 11 991
А пропилените 4 г от живота на К,сега ще го реабилитират а брат му ще търка пода в килията ...нещо пак ми се в ди изсмукано от пръстите на сценаристите...Ех Хандан,Хандан май ти си в основата на "благополучието " на синовете си и безучастието на Сами...Добре че дойде една Симай ... Mr. Green

# 312
  • Мнения: 123
Много интересно сериалче. Не мисля, че гюней ще пострада без доказателства,  само с показанията на симай,по скоро ще го викнат за разпит.Възможно е в бъдеще Ферхат да се сдружи с кузей, джемре да се събере с шефа си....изобщо очаквам неочакваното  newsm78

# 313
  • Мнения: 2 282
Много интересно сериалче. Не мисля, че гюней ще пострада без доказателства,  само с показанията на симай,по скоро ще го викнат за разпит.Възможно е в бъдеще Ферхат да се сдружи с кузей, джемре да се събере с шефа си....изобщо очаквам неочакваното  newsm78

Ще го разпитат, ама дали ще отрече или ще направи самопризнания.

# 314
  • Мнения: 2 282
Не само Симай, много хора вече знаят за катастрофата. И затова не може да се потули случая.

Общи условия

Активация на акаунт