Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 38

  • 22 213
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 751
Фрагман за Ойлето йок.....

# 46
  • Мнения: 36 751
Ако искате да видите всички снимки от фрагмана можете да го направите

ТУК

# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 0
 wavey wavey wavey Поздравления за Новата тема  bouquet Мммммммммммммммммм....много ще се понатрупат емоции.... newsm78 Люляково-любовна тема, навън Пролетко крачи бодро, бодро Party Боже, да не стане .....много горещо Heart Eyes А и ще ви поднеса Минутка с меденото гласче на Чаровното момче Heart Eyes
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY29tL2NlbWlsZS5hbGlmYW4jIS9waG90by5waHA/dj0zMjYzMzYwNjU3NDA5JmFtcDtzZXQ9dmIuMjE1MDQxMDYxOTIzMzE1JmFtcDt0eXBlPTImYW1wO3RoZWF0ZXJefDY0ODY1NC5tc2cyMTUwNjA4MCNtc2cyMTUwNjA4MA==

# 50
  • Мнения: 0
Ой, не успях с видеото  bash , обаче ще се насладите на Ерикчо ....от линка Heart Eyes А аз ще се поразходя малко из темата - старата и новата, че отново  сте включили на трета-космическа Joy Joy Joy Междувпрочем имам любезно питане към Кралицата .... какво говори Ерикчо на сцената.... там ....от линка newsm78

# 51
  • Мнения: 0
Ехоооооооооооооо,Букетки,  слизайте от балкона  ruporuu  , виждам ви Naughty 

# 52
  • Мнения: 36 751
erkan petekkaya beyazıt öztürk 2 ( azerbaycan bakü )


ТУК

Теменужена предполагам, че това си искала да ни покажеш. Тоав е стара работа - още когато беше ходил в Баку. Там Еркан връчва наградата на Баяз. Преди това Баяз се опита да изпее песента балада, която Еркан пее, но в съвсем друг аранжимент. Явно, че това е някаква стара народна песен, която дори е на някакъв турски диалект....Предполагам, че това те удовлетворява....

# 53
  • Мнения: 36 751

Във фейсбука вече са нетърпеливи. Чакат фрагмана и творят.....

# 54
# 55
  • Мнения: 0
erkan petekkaya beyazıt öztürk 2 ( azerbaycan bakü )


ТУК

Теменужена предполагам, че това си искала да ни покажеш. Тоав е стара работа - още когато беше ходил в Баку. Там Еркан връчва наградата на Баяз. Преди това Баяз се опита да изпее песента балада, която Еркан пее, но в съвсем друг аранжимент. Явно, че това е някаква стара народна песен, която дори е на някакъв турски диалект....Предполагам, че това те удовлетворява....
Неееееееееееееееееееееее, не ме удовлетворява  Mr. Green Първо, защото от репортажите в Баку това го изпуснах Heart Eyes И .... реших, че Ерикчо най-сетне е напуснал своята крепост в Бейкоз и е излязъл на светло.... но уви ooooh! А .... Канал Д има май нов подход- първо снимки и анонс за новия епизод, а после ....трейлърите newsm78 Ще отида на нощно дежурство до Канала .....дано прихвана някое трейлърче Party
[/quote]

# 56
  • Мнения: 4 381
Теменужена, изоставаш...привет   bouquet...откъм, всякакви новини....с твоите отсъствия, ние сме и дневна и ощна смяна...все, тая.....трейлъра, ще го видим....когато на Канал "Д" им кефне...да ни го пусне..така, че...виж, нощна смяна при нас..по, ще ти приляга...аз, снощи  ..цялата нощ, бях на линия...
Поздравче, с онази ..чувствената, той пак нея се опита да изпее....ама, малко не му се получи там, от сцената..от Баку...


# 57
  • Мнения: 0
ТРЕЙЛЪР  newsm44 newsm44 newsm44

http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=12424

# 58
  • Мнения: 36 751
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 67 BÖLÜM FRAGMANI -1

# 59
  • Мнения: 0
и ОЩЕ   newsm44 newsm44 newsm44

http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=12370

Общи условия

Активация на акаунт